Wszystko co musisz wiedzieć o piłce nożnej

Wszystko, Co Musisz Wiedzieć O Piłce Nożnej

Czy kiedykolwiek chciałeś usiąść i obejrzeć mecz futbolu amerykańskiego, ale nie rozumiesz podstaw gry? Jest to fascynujący sport, który jest tak samo o zdobywanie terytorium, jak to jest o zdobywanie punktów. Aby uzyskać więcej informacji na temat jednego z najbardziej lubianych sportów w Ameryce, czytaj dalej.

Traktuj każdą grę jak to było celem i czwarty w ostatnich momentach każdego Superbowl. Niektórzy gracze tylko przejść wykonać na połowę ich zdolności, i tęsknią rzeczy, które powinny być łatwo widoczne. Dając wszystkim na każdej grze, możesz pomóc wcisnąć swój zespół do sukcesu.

Wybierając pozycję, którą będziesz grać, weź pod uwagę swoje mocne strony. Jeśli jesteś wielki w łapaniu piłki i jesteś szybkim biegaczem, to powinieneś wypełnić taką pozycję. Jeśli jesteś duży, zwinny i silny, to może powinieneś grać w obronę. Jeśli masz wielkie ramię, Idź do rozgrywający!

Jeśli grasz w pozycji odbiornika w piłce nożnej, prace nad podstawowymi podstawach do pozycji. Złapać piłkę z obu rąk, ale zabezpieczyć go trzymając go blisko ciała i pokrycie go z rękami. Biegaj w kierunku strefy końcowej, ale również trzymaj Tacklers na plecach. To pomaga utrzymać piłkę i zapobiec grzeble.

Staraj się skupić niektóre ćwiczenia na zwiększenie szybkości. Czy skoki przysiady, aby zwiększyć szybkość swoich odruchowych mięśni. Squat w dół i skakać na krok. Stań prosto w górę, a następnie Wskocz z powrotem w dół i do squat. Powtórz to ćwiczenie 40 razy dziennie i stopniowo Zwiększ wysokość kroku.

Nie panikuj! Piłka nożna może być trochę przerażające, gdy najpierw spróbować. Ludzie rzucają się na Ciebie, i dość często są one większe niż ty też. To nie jest wygodne uczucie. Ale z praktyką, dowiesz się, jak być bardziej zwinny i uniknąć porusza. Dowiesz się, jak fałszywe-out tych rzucających się na Ciebie. To wszystko staje się znacznie łatwiejsze. Więc zatrzymać spokój i nauczyć się wszystkiego, co można.

Wstać na szczyt kształt, Jeśli rozważasz grę w piłkę nożną. Jest to jeden fizycznie wyzwanie sportu. Jeśli jesteś poza kształtem, wkrótce pozostanie w kurzu zarówno opozycji i kolegów z drużyny. Jeśli chcesz być uważany za niezbędny członek zespołu, podejście do sprawności fizycznej jak profesjonalista będzie.

Kickers muszą trafić bramki z 50 metrów. Świetnym sposobem, aby móc kopać tak daleko jest podnieść wiele ciężarów, aby zbudować siłę. Elastyczność jest również kluczem do dłuższych kopnięć. Wybierz zaplanowane godziny w ciągu dnia, aby zrobić odcinki dla lepszej elastyczności.

Świetną wskazówką dla wszystkich jest zawsze upewnić się, że masz solidny posiłek przed każdym meczem. Musisz dać sobie dużo energii do gry, w przeciwnym razie masz zamiar być powolny i nieskoncentrowany. Hojna ilość węglowodanów i białka byłoby dobrym pomysłem.

Kiedy Twój trener udziela porad, zwróć uwagę. Nawet jeśli nie uważasz, że wie, co on mówi, jesteś prawdopodobnie ten, kto będzie źle. On nie jest trenerem, bo daje złe Rady i nigdy nie grał dzień w jego życiu, więc słuchać i zobaczyć, co można nauczyć.

Koordynacja ręka-oko jest potrzebna, aby złapać przepustkę. Aby ćwiczyć koordynację ręka-oko, zbierz swoich kolegów z drużyny i utworzy koło. Jedna osoba powinna stanąć w środku koła i zacząć mijać piłkę. Gdy piłka zostanie przekazana wszystkim, poszerzyć okrąg, robiąc kilka kroków do tyłu.

Upewnij się, że cały twój sprzęt jest w dobrej formie, dobrze pasuje i jest wygodny. Nie graj w piłkę nożną ze złamanym hełmem lub zużytymi trampkami. Narażasz się na obrażenia podczas noszenia nieodpowiedniego sprzętu. Trzymaj się w grze, nosząc odpowiedni sprzęt przez cały czas.

Zawsze zwiększaj swoją wytrzymałość. Jeśli jesteś w stanie biegać bez konieczności złapać oddech, każdy zespół będzie miłość do Ciebie. Jeśli skończysz zadyszka, spowolnić oddech i oddychać głębiej. Pamiętaj, że wkrótce poczujesz się lepiej, co pozwoli Ci wrócić do gry.

Nie zapomnij o treningu psychicznym. Spróbuj wyobrazić sobie siebie w środku gry. Badania wykazały, że kiedy robisz praktykę umysłową, to rzeczywiście poprawia swoją grę. W twoim umyśle, zobacz siebie połowu, że ważne przejść lub walki z drugiej drużyny najlepszym graczem. Zobacz to, i to się stanie.

Aby chronić się podczas gry w piłkę nożną, potrzebny jest pełny mundur z odpowiednim wyposażeniem. Sędziowie nie pozwolą ci na boisku, jeśli nie masz na sobie kasku, klocków na ramiona, kolana i kubek, aby chronić obszar pachwiny. Bądź bezpieczny i zawsze nosić niezbędny sprzęt, w przeciwnym razie może znaleźć się prowadzone z pola na noszach.

Poświęć się sukcesowi. Poświęć się swojej drużynie. Poświęć się do harmonogramu i schematu, zbyt. Im bardziej jesteś oddany, jeśli chodzi o piłkę nożną, tym większy będzie Twój sukces. Pasja jest niczym, jeśli nie jesteś oddany robi wszystko, co w twojej mocy, aby poprawić swoją grę, jak również.

Piłka nożna jest sportem wyczynowym, który jest często porównywany do walki w wojnie. Oczywiście nie próbujesz zabić przeciwnika, raczej próbujesz opracować strategię i plan gry, aby zdobyć więcej punktów niż oni. Trenerzy muszą wymyślić nową taktykę i opracować schemat, który wyrzuca drugą drużynę, podczas gdy próbujesz ich powstrzymać.

Stając się wielkim piłkarzem wymaga zaangażowania i poświęcenia, pamiętaj, że potrzebujesz jednego dnia wolnego od treningów tygodniowo. Potrzebujesz trochę czasu, aby skupić się na innych rzeczach w życiu, aby dobrze grać, gdy jesteś na boisku. Ciesz się czasem wolnym od pracy z rodziną, aby utrzymać zdrowy tryb życia.

Teraz, gdy przeczytałeś ten artykuł, powinieneś lepiej zorientować się, jak gra w futbol amerykański i co każda drużyna stara się robić. Następnym razem gra jest na, trochę czasu, aby usiąść i oglądać. Możesz być mile zaskoczony, jak bardzo ci się podoba.

About Wszystko co musisz wiedzieć o piłce nożnej

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly