Piłka nożna porady i sztuczki dla amatuers i profesjonalistów

Piłka Nożna Porady I Sztuczki Dla Amatuers I Profesjonalistów

Czy zdajesz sobie sprawę, że Superbowl jest w lutym każdego roku i to jest to najchętniej oglądane światowe wydarzenie sportowe? Piłka nożna jest uwielbiana przez miliony. Bez względu na to, czy jesteś nowicjuszem w sporcie, czy ekspertem, ten kawałek może dostarczyć cennych spostrzeżeń.

Pamiętaj, że jesteś w zespole. Musisz być dobrym przyjacielem i kolegą z drużyny dla innych. Nie bądź wieprz piłkę próbuje udawać, że jesteś jakimś wielkim "gwiazdą piłki nożnej". Twoim głównym celem powinno być wsparcie zespołu, jak również pokonując rywala zespołu.

Wybierając pozycję, którą będziesz grać, weź pod uwagę swoje mocne strony. Jeśli jesteś wielki w łapaniu piłki i jesteś szybkim biegaczem, to powinieneś wypełnić taką pozycję. Jeśli jesteś duży, zwinny i silny, to może powinieneś grać w obronę. Jeśli masz wielkie ramię, Idź do rozgrywający!

Czy twój kicker zna właściwe umieszczenie stopy roślin? Stopa roślin musi być umieszczona obok piłki nożnej. Nie powinno być przed nim ani za nim. Gdy piłka jest kopniętą, pokaz musi być równoległy do pola. Ćwicz często do doskonałej techniki kopania.

Traktuj wszystkich swoich kolegów graczy, nawet przeciwników, z szacunkiem, na jaki zasługują. Piłka nożna jest sportem opodatkowym na ciele i umyśle. Każdy, kto gra, jest wojownikiem. To pokazuje wielką odwagę i pracę zespołową. Pamiętaj o tym i nie reaguj źle na błędy i przegrane. Traktuj swoich kolegów graczy tak, jak chcesz być traktowany.

Zawsze udzielaj wsparcia swoim kolegom z drużyny. Piłka nożna jest zdecydowanie sportem zespołowym. Wygrasz, a także przegrasz razem. To nigdy nie jest "ja", to "my". Ważne jest, aby wspierać się jako kolega z drużyny. Kiedy cała grupa jest pewna siebie, to wydaje się, że wygrana przychodzi trochę łatwiej.

Wspaniałą wskazówką, gdy jesteś odbiornikiem lub biegasz z powrotem, jest nauczenie się sztywnego ramienia. To świetna technika, ponieważ dostaje kilka metrów i czas, i daje możliwość odeprzeć innego gracza. Sztywne ramię jest dość proste w zatrudnieniu; po prostu wystukać wyprostowane ramię.

Nagraj swoją rozgrywkę. Piłka nożna jest o gry i wzory, więc trzeba sposób, aby obejrzeć, jak konkretnie nie na boisku. Czy Twój wzór jest wyłączony? Czy rozgrywający spodziewał się w różnych ustawień regionalnych razem? Czy wymyślić zbyt krótko na Turn-Around? Kiedy można go zobaczyć, można go znacznie łatwiej zmienić.

Wstać na szczyt kształt, Jeśli rozważasz grę w piłkę nożną. Jest to jeden fizycznie wyzwanie sportu. Jeśli jesteś poza kształtem, wkrótce pozostanie w kurzu zarówno opozycji i kolegów z drużyny. Jeśli chcesz być uważany za niezbędny członek zespołu, podejście do sprawności fizycznej jak profesjonalista będzie.

Musisz się zaaklimatyzować do wysokich temperatur w okresie czasu. Nie próbuj robić pełnego treningu w pierwszy gorący dzień wiosny. Może upłynąć do dwóch tygodni dla organizmu, aby dostosować się do zmiany temperatury. Weź to powoli i być bezpieczne.

Nie próbuj zamienić każdego w wielką grę lub okazję do zdobycia bramki. Pomyśl o piłce nożnej jako grze, która porusza się dziesięć metrów na raz. Kiedy próbujesz zrobić duży ruch za każdym razem, gdy masz piłkę w rękach, pozostawisz swój zespół otwarty na obroty.

Jeśli grasz w obraźliwe pozycje, Spędzaj czas na nauce właściwego sposobu na trafienie. Jako przestępca, masz zamiar być celem defensywnych graczy i będzie cierpieć kilka trafień podczas gry. Jeśli nauczysz się, jak zrobić hit, będziesz w stanie wchłonąć wpływ i zabezpieczyć się przed wszelkimi obrażeniami.

Wielu profesjonalnych dietetyków sportowych uważa, że 80 procent wyników na boisku piłkarskim jest bezpośrednio związane z jakością diety zawodnika. Najczęstszym zaleceniem jest trzymać się całej żywności, a nie przetworzonej. Na przykład jedz chleb pełnoziarnisty zamiast białego i wybierz owsa ze stali, a nie przetworzone płatki owsiane z usuniętym włóknem.

Piłka nożna jest bardzo wymagającym sportem, dlatego ważne jest, aby piłkarze mieli wystarczająco dużo czasu na odpoczynek i regenerację. Odpoczynek i regeneracja nie oznacza spania dwanaście lub więcej godzin. Zamiast tego, oznacza to, że jedzenie diety bogatej w witaminy i minerały podczas wykonywania delikatnego rozciągania. Ten odpoczynek i powrót do zdrowia powinny potrwać co najmniej 24 godziny.

Niezależnie od tego, czy jesteś odbiorcą, czy rozgrywającym, trenuj oczy, aby pozostać w dół pola. Utrzymanie wzroku w dół pola pomaga zidentyfikować słabości w obronie, pomagając uzyskać dodatkowe metraż. Jeśli grasz jako odbiornik, a widzisz słabe miejsce w obronie, udać się w jego kierunku i nadzieję na podanie.

Aby rzucić dobrą, ciasną spiralę, musisz być w stanie prawidłowo uchwycić piłkę nożną. Kciuk i środkowy palec powinny być umieszczone tuż pod białym pierścieniem pod koniec piłki. Użyj palca wskazującego, aby utrzymać stabilną piłkę, i umieść pozostałe dwa palce na szwach piłki nożnej.

Nie przeoczyć uchwyt podczas treningu do piłki nożnej. Posiadanie silnej przyczepności może mieć duże znaczenie podczas robienia połowu. Poprawi to również twoje treningi, dając ci więcej wytrzymałości podczas ćwiczeń, które są intensywnie uchybienia. Trening mięśni uchwytu zmniejszy ryzyko kontuzji. To również pomoże Ci odzyskać szybciej, jeśli masz.

Jeśli myślisz o grze w piłkę nożną, zrozum, że jest to dość duże zobowiązanie. Zwykle ćwiczysz 3-4 razy w tygodniu i zwykle trwają ponad dwie godziny. To może sprawić, że inne obszary twojego życia będą cierpieć. Więc przed zapisaniem się do gry w piłkę nożną, zrozumieć, że czas wolny i czas na inne działania zostaną znacznie zmniejszone.

Teraz wiesz wszystko o grze w piłkę nożną. Korzystanie z gry jest bardziej prawdopodobne, gdy ją rozumiesz, więc dowiedz się, kiedy możesz. W ten sposób będziesz miał dużo więcej zabawy oglądając gry.

About Piłka nożna porady i sztuczki dla amatuers i profesjonalistów

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly