Ocena następnego przyłożenia z tych wielkich wskazówek

Ocena Następnego Przyłożenia Z Tych Wielkich Wskazówek

Piłka nożna jest prawdopodobnie najpopularniejszym sportem w Ameryce. Od gier gimnazjalnych do profesjonalnych lig, duża liczba chłopców i mężczyzn aspiruje do wielkości między strefami końcowymi. Jeśli chcesz być lepszym piłkarzem, lub po prostu mieć pomysł, od czego zacząć, czytaj dalej.

Próbując poprawić się jako piłkarz, nie martw się o przybranie wagi. Chyba że zdarzy ci się być naprawdę małe, waga nie jest tak ważne, jak inne czynniki. Skoncentruj się na sile, treningu i zwinności, a poprawisz swoją grę. Przyłożyć na zbyt dużą wagę i może stracić pewne zalety.

Jeśli chcesz być dobrym piłkarzem, to musisz stale pracować nad zwinnością. Wielkie ćwiczenia zwinności, które można wykorzystać do regularnych treningów to Skakanka, skoki przez stożki i bieganie przez opony. Jeśli możesz, skonfiguruj sobie kurs dla każdego działania do regularnego użytkowania.

Jeśli grasz w pozycji odbiornika w piłce nożnej, prace nad podstawowymi podstawach do pozycji. Złapać piłkę z obu rąk, ale zabezpieczyć go trzymając go blisko ciała i pokrycie go z rękami. Biegaj w kierunku strefy końcowej, ale również trzymaj Tacklers na plecach. To pomaga utrzymać piłkę i zapobiec grzeble.

Nagraj swoją rozgrywkę. Piłka nożna jest o gry i wzory, więc trzeba sposób, aby obejrzeć, jak konkretnie nie na boisku. Czy Twój wzór jest wyłączony? Czy rozgrywający spodziewał się w różnych ustawień regionalnych razem? Czy wymyślić zbyt krótko na Turn-Around? Kiedy można go zobaczyć, można go znacznie łatwiej zmienić.

Zawsze mieć czas, aby rozciągnąć wszystkie mięśnie przed rozpoczęciem ćwiczyć lub grać w piłkę nożną. Jeśli nie rozciągnąć jesteś ryzykując boli siebie, co może prowadzić do nie jest w stanie grać przez długi czas. Zrób właściwe rzeczy i Rozciągnij przed rozpoczęciem.

Jedną z najważniejszych rzeczy, które odbiornik musi nauczyć się w kolejce prawidłowo. Jeśli nie line up prawidłowo, może to doprowadzić do nielegalnej formacji zadzwonić. Siedmiu graczy musi być w kolejce z piłki nożnej przed przystawki do prawnego posiadania odbyć.

Spróbuj użyć niezbyt często fair-catch kick, aby zdobyć. Kiedy złapiesz piłkę nożną i wzywasz do sprawiedliwego połowu, masz możliwość kopania bramki w polu. Dzięki pomocy posiadacza, gracz może kopać piłkę z ziemi. Zdobywa zespół trzy punkty, podobnie jak standardowy cel pola. To nie jest czas albo.

Twój 40 stoczni prędkość Dash jest coś, co trzeba pracować na poprawę, jeśli chcesz być wielkim piłkarzem. W celu zwiększenia prędkości, ćwiczyć odpowiednie nogi i ramię umieszczenie na początku. Praktyka wychodzi z bloków szybciej i utrzymanie ostrości. To pomoże Ci zwiększyć prędkość.

Nigdy nie osiągniesz swoich celów, będąc leniwym. Kiedy pominąć praktyki, nie wyszło, jeść złe rzeczy lub pozwolić umysł wędrować, skończysz przegrany. Jeśli wolisz być zwycięzcą, skup się na swoich celach i rób to, czego potrzeba, aby je osiągnąć.

Graj na pozycji, która działa na twoje osobiste atuty. Jeśli jesteś silny, szybki i dobry w łapaniu piłki nożnej rzuconej pod różnymi kątami, bezpieczeństwa gry lub szerokiego odbiornika. Jeśli twoje ciało jest nieporęczne i masz dużo siły, grać defensywne lub ofensywne walki. Jeśli twój dobry w kopanie piłkę z dokładnością, może być idealnym kicker cel pola lub punter.

Aby pomóc ci w wiedzy na temat piłki nożnej, powinieneś studiować różne drużyny, konferencje i podziały, w których grają. To pomaga śledzić sport lepiej, dzięki czemu wiesz, czy twój zespół ma szansę na play-off. Jeśli nie rozumiesz, w jaki sposób powstają podziały, nigdy nie będziesz w tym, jak dobrze radzi sobie twój zespół w stosunku do innych.

Piłka nożna jest sportem wyczynowym, który jest często porównywany do walki w wojnie. Oczywiście nie próbujesz zabić przeciwnika, raczej próbujesz opracować strategię i plan gry, aby zdobyć więcej punktów niż oni. Trenerzy muszą wymyślić nową taktykę i opracować schemat, który wyrzuca drugą drużynę, podczas gdy próbujesz ich powstrzymać.

Aby lepiej grać w piłkę nożną, należy rozważyć prowadzenie toru. Szybkość jest ogromną częścią gry w piłkę nożną, niezależnie od tego, czy prowadzisz piłkę po boisku, czy zatrzymujesz kogoś, kto jest. Utwór może pomóc zbudować odpowiednie mięśnie, aby się szybciej, w tym footwork, który będzie krwawić do swoich umiejętności piłkarskich.

Aby poprawnie kopnąć bramkę w polu, przytrzymaj piłkę lub umieść ją w uchwycie. Umieść stopę będzie kopać z tyłu piłki, a następnie zrobić trzy kroki do tyłu. Zrób dwa kroki w kierunku naprzeciwko stopy kopania. Skieruj stopę bez kopania w dół pola i ustaw biodra za pomocą koszulki. Miej oczy na piłkę, głowę w dół, i iść!

Zachowaj spójność z procedurami treningu, które wybierzesz, aby przygotować się do piłki nożnej. Możesz przeczytać wiele rzeczy o tym, jakiego rodzaju treningi powinieneś robić, ale gdy coś wybierzesz, trzymaj się go wystarczająco długo, aby zobaczyć wyniki. Jeśli przełączasz się tam iz powrotem, nie będziesz się rozwijać tak szybko, jak chcesz.

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby nauczyć swoich zawodników, jak stać się lepszymi piłkarzami, jest nauczanie podstaw. Utrzymuj rzeczy proste i uczyć. W miarę jak gracze są starsi i bardziej doświadczeni, możesz nauczyć ich trudniejszych zagrań. Nawet wtedy przechodząc przez podstawy będzie utrzymać nawet najbardziej doświadczony gracz na torze.

Teraz, gdy przeczytałeś ten artykuł, powinieneś znać kilka wskazówek na temat gry w piłkę nożną, o której wcześniej nie wiedziałeś. Zastosuj je do osobistego sukcesu na boisku. Zawsze pamiętaj, że możesz być świetnym piłkarzem, gdy twoja wiedza o grze jest równa twoim umiejętnościom fizycznym.

About Ocena następnego przyłożenia z tych wielkich wskazówek

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly