Masz pytania dotyczące piłki nożnej uzyskaj swoje odpowiedzi tutaj

Masz Pytania Dotyczące Piłki Nożnej? Uzyskaj Swoje Odpowiedzi Tutaj

Jak możesz stać się najlepszym piłkarzem, jakim możesz być? Ćwiczysz już tak często, jak to możliwe i zawsze słuchasz tego, co ma do powiedzenia twój trener. Jest więcej do bycia wielkim niż tylko to, a czytanie tego artykułu będzie jednym krokiem, który możesz podjąć w kierunku wielkości.

Próbując poprawić się jako piłkarz, nie martw się o przybranie wagi. Chyba że zdarzy ci się być naprawdę małe, waga nie jest tak ważne, jak inne czynniki. Skoncentruj się na sile, treningu i zwinności, a poprawisz swoją grę. Przyłożyć na zbyt dużą wagę i może stracić pewne zalety.

Należy pamiętać, że bezpieczeństwo jest najważniejsze w piłce nożnej. Niezależnie od tego, czy jesteś w sytuacji gry lub po prostu ćwiczyć, bezpieczeństwo powinno być zawsze problemem. Zawsze używaj odpowiedniego sprzętu ochronnego i procedur.

Aby być dobrym graczem piłkarskim, musisz być zwinny. Aby poprawić swoją sprawność praktyce wykonuje ćwiczenia Agility. Te rodzaje ćwiczeń zwinności obejmują bieganie przez opony, skoki przez stożki i skakanka. Wykonując te ćwiczenia Agility na bieżąco staniesz się lepszym piłkarzem.

Dobrą wskazówką piłkarską jest zawsze upewnić się, że jesteś odpowiednio nawodniony. Piłka nożna jest bardzo szybkim tempie sportu i można uzyskać odwodnione szybko z każdym dół i posiadania. Aby wykonać w najlepszym wydaniu, musisz upewnić się, że pijesz wodę tak często, jak to tylko możliwe.

Wielką praktyką Wskazówka, jeśli jesteś obraźliwe lub defensywny lineman jest praktyka uderzenia sanki tak często, jak to tylko możliwe. Sanki jest w zasadzie płyta z metalu z wyściółką na końcu do reprezentowania linii przeciwnej. Spieszysz i pchasz go tak, jak w prawdziwej grze.

Nie panikuj! Piłka nożna może być trochę przerażające, gdy najpierw spróbować. Ludzie rzucają się na Ciebie, i dość często są one większe niż ty też. To nie jest wygodne uczucie. Ale z praktyką, dowiesz się, jak być bardziej zwinny i uniknąć porusza. Dowiesz się, jak fałszywe-out tych rzucających się na Ciebie. To wszystko staje się znacznie łatwiejsze. Więc zatrzymać spokój i nauczyć się wszystkiego, co można.

Wykonaj co najmniej jedno podstawowe ćwiczenie specyficzne dla Twojej pozycji na co dzień. Bieganie plecami jest mądre, aby pracować na wiertarki do obsługi piłki na co dzień. Rozgrywający powinni spędzać co najmniej godzinę dziennie pracując nad celnością rzucania i wzmocnieniem ramienia. Linebackers muszą stale pracować nad ich walki, jak również rzuca blokery.

Prawidłowa technika jest niezbędna do łapania piłek, gdy pada deszcz. Upewnij się, że odwracasz palcami w kierunku piłki nożnej, aby nie spaść na ziemię. To daje lepszą kontrolę, gdy nie złapać piłkę. Trzymaj biodra i klatkę piersiową w zgodzie z nogami. Umieść ręce w kierunku przodu piłki i odsuń się na bok.

Jeśli grasz w piłkę nożną, powinieneś ćwiczyć poza swoją praktyką piłkarską. Posiadanie silnego ciała może nie tylko pomóc ci grać lepiej, ale może również zapewnić ci bezpieczeństwo podczas gry. Weź udział w treningach, które wzmacniają całe twoje ciało i które mogą pomóc podczas gry w piłkę nożną.

Nauka blokowania, gdy masz piłkę jest niezbędna do zdobywania punktów. Podczas blokowania nie można chwytać koszulki obrońcy. Aby upewnić się, że nie dostaniesz połączenia z trzymaniem, zawsze trzymaj ręce z rąk obrońcy, używając tylko przedomatów podczas bloku.

Trening piłki nożnej zbiera żniwo na twoim ciele, jeśli nie masz spójnego planu naprawczego. Nie oznacza to, że czas wolny od treningów w okresach poza sezonem. Oznacza to, że pozwala organizmowi odzyskać każdą noc i w dni wolne. Dostać co najmniej osiem godzin snu każdej nocy, pić dużo wody (nie napoje gazowane) i moczyć w soli epsom trzy razy w tygodniu.

Dowiedz się, ile punktów każda akcja jest warta. Touchdowns to sześć punktów. Dodatkowe konwersje punktowe są warte jednego punktu. Dwa punkty konwersji dwóch punktów. Cele terenowe są warte trzech punktów. SAFETIES są dwa punkty. Wiedząc, jak wiele dołów są warte mogą pomóc w postaci planów gry zespołowej, które wygra grę.

Twój 40 stoczni prędkość Dash jest coś, co trzeba pracować na poprawę, jeśli chcesz być wielkim piłkarzem. W celu zwiększenia prędkości, ćwiczyć odpowiednie nogi i ramię umieszczenie na początku. Praktyka wychodzi z bloków szybciej i utrzymanie ostrości. To pomoże Ci zwiększyć prędkość.

Podczas gry, szukać oznak odwodnienia. Jednym z nich jest łatwy do wykrycia jest kolor moczu. Jeśli jest to ciemniejszy kolor to jesteś bardziej niż prawdopodobne, cierpiących na odwodnienie prawo wtedy. Musisz podjąć natychmiastowe działania. Pić wodę jak najszybciej, i upewnij się, że zachować uwodniony od tego czasu na zewnątrz.

Rozciągnij wszystkie mięśnie przed treningiem lub grą i noś cały swój sprzęt ochronny. Uraz mięśni jest znacznie bardziej prawdopodobne, jeśli zaczniesz grać przed mięśnie są rozgrzane. Sprzęt bezpieczeństwa jest wymagany z jakiegoś powodu. Upewnij się, że kask pasuje dobrze, ponieważ urazy głowy poniesione podczas gry w piłkę nożną mogą być bardzo niebezpieczne.

Staraj się być najlepszym uczniem. Jeśli nie uda ci się w swoich studiach, nie żyjesz pełnią życia. Stracisz pewność siebie, a to ważny element walki na boisku. Więc spójrz, aby odnieść sukces we wszystkim, co robisz. Nie zadowalaj się przeciętnymi ocenami.

Łatwiej jest być dobrym w tym, co robisz, jeśli naprawdę lubisz to robić. Jeśli nie dobrze się bawisz, po co grać? Więc nie skupiaj się wyłącznie na wygranej, ciesz się tym, że grasz i jesteś częścią zespołu. To pomoże Ci stać się pasjonatem piłki nożnej.

Teraz, gdy planujesz skorzystać z porad z tego artykułu, nic nie może powstrzymać Cię przed osiągnięciem celów. Bądź bezpieczny, jak grasz, aby uniknąć obrażeń i korzystać z tych wskazówek w swojej strategii. Twoi przeciwnicy będą trząść się w ich knagi, jak widzą, że jesteś na polu, gotowy do wygrania!

About Masz pytania dotyczące piłki nożnej uzyskaj swoje odpowiedzi tutaj

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly