Informacje o piłce nożnej o których musisz wiedzieć

Informacje O Piłce Nożnej, O Których Musisz Wiedzieć

Piłkarze włożyli wiele w swoją grę. Spędzają niezliczone godziny i dni ćwicząc swoje ruchy. Jeśli jesteś piłkarzem, który szuka nowych sposobów na poprawę swojej gry, to ten artykuł jest dla Ciebie. Czytaj dalej i umieść te wskazówki w akcji, aby poprawić swoją grę.

Mieć plan w miejscu, gdy przygotujesz się do praktyki. Musisz znać swój harmonogram, w tym, jak długo spędzisz na każdym ćwiczeniu. Posiadaj listę ćwiczeń, których możesz użyć, a następnie wybierz, które będziesz robić każdego dnia. Nie zapomnij rozgrzać się przed rozpoczęciem!

Należy ćwiczyć wszystkie pozycje, dzięki czemu można łatwo wsunąć do jednego, jeśli zajdzie taka potrzeba. Nawet jeśli normalnie grać obrony, praktyka rzucając piłkę i może rzeczywiście dostać się do gry jako rozgrywający kiedyś. Jeśli jesteś dobrze zaokrąglone, trener będzie wdzięczny za poświęcenie.

Skoncentruj się na rozwijaniu umiejętności zwinności, jeśli chcesz być odnoszącym sukcesy piłkarzem. Walka i bieganie są ważnymi elementami równania, ale zwinność jest tym, co cię wyróżnia. Zwiększ swoją zwinność, skacząc liną, powtarzając precyzyjne skoki nad małymi obiektami i pędząc przez opony w naprzemiennych wzorach.

Jeśli grasz w piłkę nożną, trening siłowy jest bardzo ważny. Bądź na bieżąco ze schematem, aby uzyskać najlepszą wydajność. Szybkość i siła są wynikiem zarówno ciężkich ciężarów, jak i podstawowych podnośników w treningach. Obie te umiejętności są koniecznością, aby stać się wykwalifikowanym i zwycięskim graczem.

Jeśli nie jesteś twardy, piłka nożna nie jest grą dla Ciebie. Szczerze mówiąc, jeśli nie możesz poradzić sobie z tym problemem, powinieneś grać w tenisa lub golfa lub inny sport bezkontaktowy. Nie graj w grę, ponieważ twój ojciec chce, jeśli naprawdę nie chcesz zostać rzucony na ziemię.

Pamiętaj, aby zrobić dużo czasu, aby ćwiczyć swoje umiejętności gry w piłkę nożną. Im więcej czasu spędzisz na ćwiczeniach, tym lepsze staną się Twoje umiejętności. Jak prawdopodobnie słyszeliście wiele razy w swoim życiu, praktyka czyni mistrza. Jeśli chcesz być najlepszy, musisz umieścić w czasie.

Jak starają się lepiej jako nieprofesjonalny piłkarz, nagrać swój ulubiony zespół NFL i oglądać film w kółko. Naśladować niektórych gra i używać wskaźników można uzyskać od profesjonalistów, i włączenie ich do własnej gry. Chociaż prawdopodobnie nie będzie tak niesamowite, jak to, co widzisz na filmie, to pomoże poprawić własną grę.

Czy twój kicker zna właściwe umieszczenie stopy roślin? Stopa roślin musi być umieszczona obok piłki nożnej. Nie powinno być przed nim ani za nim. Gdy piłka jest kopniętą, pokaz musi być równoległy do pola. Ćwicz często do doskonałej techniki kopania.

Jeśli grasz w pozycji obronnej, takich jak linebacker lub defensywny lineman, nauczyć się przechylić piłkę z dala od odbiornika. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się tego jest oglądanie filmu udanych porad i ćwiczenia z członkami drużyny. Gdy piłka jest wyrzucona, spójrz na jego trajektorii i biegać w kierunku, gdzie będzie lądować. Następnie skok i smack na piłkę, jak przechodzi nad tobą.

Prawidłowa technika jest niezbędna do łapania piłek, gdy pada deszcz. Upewnij się, że odwracasz palcami w kierunku piłki nożnej, aby nie spaść na ziemię. To daje lepszą kontrolę, gdy nie złapać piłkę. Trzymaj biodra i klatkę piersiową w zgodzie z nogami. Umieść ręce w kierunku przodu piłki i odsuń się na bok.

Jeśli nie jesteś psychicznie w grze, nie graj. Niech twój trener wie, jeśli nie czujesz się dobrze z powodu straty, walki, zerwania, złej klasy lub czegokolwiek innego, co może cię w dół. On może mówić z niego, lub pozwolić komuś innemu grać dla Ciebie.

Jest tak mało, że nie masz kontroli nad, z wyjątkiem, być może, wysokość. Dzięki dobrym nawykom praktyk możesz stać się bardziej zwinny i znacznie silniejszy. Masz moc, aby zmienić swoje życie i swoją grę z silnym zaangażowaniem w zdrowe odżywianie, właściwą kondycję i konsekwentną praktykę.

Rozciągnąć właściwie przed praktykami i przed każdą grą i praktyką. Zapewni to, że Twoje ciało jest gotowy do podróży, gdy przyjdzie czas gry. Rozgrzewanie zmniejsza ryzyko urazów podczas ćwiczeń i gier. To również utrzymać mięśnie w dobrym zdrowiu i jest to świetny sposób, aby powoli zwiększać tętno.

Zostań uczniem gry przed zajęciem swojego miejsca na boisku. Zrozumieć zasady i będziesz grać lepiej. Możesz dowiedzieć się o piłce nożnej, oglądając mecz w telewizji, zbierając książkę na ten temat, a nawet oglądając grę lokalnej drużyny piłkarskiej w szkole średniej.

Nawet jeśli nie grasz w każdej grze, codziennie studiuj podręcznik. Za każdym razem, gdy masz wolną minutę, spójrz na sztuki. Chcesz być gotowy, aby dostać wrzucony do gry w dowolnym momencie. Nigdy nie wiadomo, kiedy ktoś może zostać zraniony lub twój trener chce dać ci szansę gry. Znając sztuki będzie cię od patrząc głupio na boisku.

Nie ćwicz ani nie graj w grę, jeśli na miejscu nie ma pierwszej pomocy. Jest to zbyt łatwe do kontuzji podczas gry jak piłka nożna. Oznacza to, że powinieneś mieć pod ręką nie tylko apteczkę, ale także profesjonalistę, który wie, jak korzystać ze sprzętu i leczyć drobne urazy.

Skuteczny rozgrywający musi wykazać się wielkimi cechami przywódczymi. Aby pomóc Ci rozwinąć swoje umiejętności przywódcze, przeczytaj kilka książek o rozwoju osobistym. Te książki nauczą Cię, jak skutecznie komunikować się z innymi, jak dać konstruktywną krytykę i rozwijać pracę zespołową wśród swoich kolegów z drużyny. Pamiętaj, że ludzie chcą lidera, który ma na sercu ich najlepsze interesy.

Jak wiecie, piłkarze włożyli tak wiele w swoją grę. Poświęcają tyle godzin i dni ćwicząc i doskonaląc swoje sztuki i ruchy. Jeśli jesteś piłkarzem, który chce się ciągle ulepszać, skorzystaj z wskazówek piłkarskich z góry, aby pomóc Ci przenieść swoją grę na zupełnie nowy poziom.

About Informacje o piłce nożnej o których musisz wiedzieć

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly