Chcesz dowiedzieć się więcej o piłce nożnej przeczytaj to

Chcesz Dowiedzieć Się Więcej O Piłce Nożnej? Przeczytaj To

Jeśli jesteś jak miliony innych ludzi, lubisz sport piłki nożnej. Fajnie jest oglądać i na pewno fajnie jest grać. Czy możesz skorzystać z dodatkowych wskazówek, które mogą sprawić, że będziesz lepszym graczem? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak grać lepiej w piłkę nożną.

Pamiętaj, że jesteś w zespole. Musisz być dobrym przyjacielem i kolegą z drużyny dla innych. Nie bądź wieprz piłkę próbuje udawać, że jesteś jakimś wielkim "gwiazdą piłki nożnej". Twoim głównym celem powinno być wsparcie zespołu, jak również pokonując rywala zespołu.

Bieganie plecami są członkami przestępstwa. W przypadku gry biegowej rozgrywający może przekazać piłkę do biegnącego z powrotem, który będzie prowadził piłkę tak daleko, jak tylko może. Gdy piłka idzie w powietrzu, działa z powrotem może pomóc chronić rozgrywający z tacklers lub może próbować otworzyć się złapać przepustkę.

Staraj się skupić niektóre ćwiczenia na zwiększenie szybkości. Czy skoki przysiady, aby zwiększyć szybkość swoich odruchowych mięśni. Squat w dół i skakać na krok. Stań prosto w górę, a następnie Wskocz z powrotem w dół i do squat. Powtórz to ćwiczenie 40 razy dziennie i stopniowo Zwiększ wysokość kroku.

Prędkość jest ważnym atrybutem dla piłkarza. Niezależnie od rozmiaru lub pozycji grasz na boisku, musisz ćwiczyć poprawę szybkości. Pracując nad zwiększeniem prędkości, zanim zaczniesz martwić się o dodanie wagi do ramki. Dodatkowy ciężar może spowolnić i jest duży i powolny nie będzie pomóc zespołowi.

Dowiedz się, oglądając profesjonalistów. To nie znaczy po prostu siedzi wokół i połowu gry z przyjaciółmi. Znajdź gracza, który gra na tej samej pozycji i obserwuj, jak grają. Zbadaj, jak poruszają się stopy i jakie wybory robią na boisku. Staraj się naśladować je w swojej własnej grze.

Podczas gry, szukać oznak odwodnienia. Jednym z nich jest łatwy do wykrycia jest kolor moczu. Jeśli jest to ciemniejszy kolor to jesteś bardziej niż prawdopodobne, cierpiących na odwodnienie prawo wtedy. Musisz podjąć natychmiastowe działania. Pić wodę jak najszybciej, i upewnij się, że zachować uwodniony od tego czasu na zewnątrz.

Poświęć trochę czasu, aby zaaklimatyzować się w upale przed treningiem na najwyższym poziomie. Ciepło może podkraść się na ciebie i robić poważne rzeczy do ciała, jak wyczerpanie ciepła i udar cieplny. Musisz stopniowo aklimatyzować się do niego, gdy po raz pierwszy rozpocząć praktykę. Daj sobie do czternastu dni przed pójściem w 100% podczas sesji.

Jeśli grasz jako odbiornik, prędkość jest najważniejsza. Możesz zwiększyć prędkość, ustawiając dobrze zdefiniowany obszar biegania. Można utworzyć ten obszar, ustawiając dwa stożki około 10 stoczni od siebie. Śledzenie czasu, Sprint szybko ze stożka do stożka. Śledzenie czasu pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja prędkość się poprawia. To będzie budować swoje wybuchowe działania.

Kiedy dzieci grają w piłkę nożną, upewnij się, że są bezpieczne. Ze względu na brutalny charakter i liczbę zawodników, piłka nożna ma tendencję do wywoływania wielu urazów. Mogą to być drobne bóle i bóle, ale także urazy, takie jak wyciągnął mięśnie, skręcenia kostki, złamane kości, wstrząsy mózgu, i zerwane więzadła. Wielu z nich można zapobiec, mając dzieci nosić odpowiedni sprzęt, grać zgodnie z zasadami, i używać odpowiednich technik.

Aby chronić się podczas gry w piłkę nożną, potrzebny jest pełny mundur z odpowiednim wyposażeniem. Sędziowie nie pozwolą ci na boisku, jeśli nie masz na sobie kasku, klocków na ramiona, kolana i kubek, aby chronić obszar pachwiny. Bądź bezpieczny i zawsze nosić niezbędny sprzęt, w przeciwnym razie może znaleźć się prowadzone z pola na noszach.

Zbuduj zarówno swoją siłę, jak i wytrzymałość. Piłka nożna to bardzo fizyczna gra. Jeśli nie jesteś w formie, to pokaże, i może trzeba zakończyć grę z linii bocznej, jeśli nie można nadążyć. Ustanowienie bezpiecznej rutyny treningu, które można zrobić poza sezonem, aby utrzymać się na szczycie swojej gry.

Praca na pionowych skokach. Można to uznać za koszykówkę, ale jest to również pomocne w piłce nożnej. Musisz być w stanie dotrzeć i chwycić piłkę, jeśli chodzi o ciebie. Lub przeskakiwanie nad grupą przeciwników w linii bramkowej może być konieczne, aby zdobyć zwycięski przyłożenie. Praca nad swoimi skokami sprawi, że będziesz bardziej wydajny na boisku.

Nie próbuj zamienić każdego w wielką grę lub okazję do zdobycia bramki. Pomyśl o piłce nożnej jako grze, która porusza się dziesięć metrów na raz. Kiedy próbujesz zrobić duży ruch za każdym razem, gdy masz piłkę w rękach, pozostawisz swój zespół otwarty na obroty.

Łatwiej jest być dobrym w tym, co robisz, jeśli naprawdę lubisz to robić. Jeśli nie dobrze się bawisz, po co grać? Więc nie skupiaj się wyłącznie na wygranej, ciesz się tym, że grasz i jesteś częścią zespołu. To pomoże Ci stać się pasjonatem piłki nożnej.

Sięgnij po to, aby pomóc sojusznikom. Możesz grać w innym miejscu niż robią, ale nadal możesz oferować wsparcie. Jeśli widzisz kogoś, kto ma kłopoty, na przykład zaoferuj mu ćwiczenia. Może to być, że potrzebują pomocy z pola. Poszukaj sposobów, aby być pomocnym i że zbuduje pracę zespołową.

Dowiedz się, jak przygotować swoje ciało do gry w piłkę nożną. Musisz być pewny, aby rozciągnąć wszystkie mięśnie przed rozpoczęciem gry. Jeśli nie jesteś pewien, co do twoich technik podczas rozciągania, zapytaj trenera lub doświadczonego zawodnika. Nie chcesz rozciągać się nieprawidłowo i nie mieć mięśni gotowych do gry.

Nadszedł czas, aby teraz korzystać ze strategii i technik, których nauczyłeś się, czytając ten artykuł o grze w piłkę nożną. Umieść je w akcji na boisku i wykorzystaj je, aby pomóc zarówno Tobie, jak i Twojemu zespołowi. Poprawa poziomu gry na pewno czuje się dobrze.

About Chcesz dowiedzieć się więcej o piłce nożnej przeczytaj to

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly