Aktualności OZPN Piła

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w OZPN Piła

Wyniki weekendowych meczów

Za nami weekendowa kolejka. Prześledzimy wyniki weekendowych spotkań drużyn Naszego regionu.

Zaczynamy od III Ligi: Nielba Wągrowiec remisuje 1:1 w Koninie, natomiast n w IV lidze wysoko 4:0 w Gołuchowie poległ Lubuszanin Trzcianka.

W V lidze Iskra Szydłowo wywozi 3 punkty z Łobżenicy wygrywając 3-1, pierwszy punkt zdobywa Noteć Czarnków remisując 0-0 z Czerniejewem, również remisem, ale 1-1 Zamek Gołańcz zakończył mecz w Trzemesznie. W Margoninie Leśnik pokonał 4-2 Płomień Połajewo, a GLKS Wysoka w takim samym stosunku (4:2) pokonuje Spartę Złotów.

W klasie Okręgowej na uwagę zasługuje wysokie zwycięstwo 7:2 Orkanu Śmiłowo z Sokołem Damasławek oraz Unii Wapno 3:0 z Kłosem Budzyń. W hicie kolejki Korona  Stróżewo po wyrównanym meczu remisuje 1:1 z Polonią Chodzież. Wyniki pozostałych spotkań: Rosko  – Szamocin 2:1; Dziembowo – Białośliwie 2:1; Pęckowo – Tarnówka 3:2; Kaczory – Wyszyny 4:2; Wieleń – Jędrzejewo 2:1. Nasz przedstawiciel w innej grupie kl. „O” Radwan Lubasz uległ 2:5 na boisku w Niepruszewie.

Natomiast w klasie A: Drawa Krzyż choć przegrywała już 0-2 z Sokołem Kościerzyn to zdołała doprowadzić do remisu 2-2, KP Piła zdecydowanie pokonała Iskrę ll Szydłowo 5-0, do inauguracji nie doszło w Jastrowiu, Włókniarz Okonek nie dojechał na mecz. Pozostałe wyniki: Leżenica w derbach remisuje 1:1 z Zawadą, bardzo wysoko aż 6:0 Krajenka wygrywa w Zofiowie, także zdecydowanie 4:1 Wyrzysk zwycięża w Trzciance z LZS, a Nieżychowo uległo 0:2 ze St. Łubianką. Nie powiodło się innym przedstawicielom naszego regionu: Huragan Młynkowo uległ LKS Baborówko 1-2, a Sokół Mieścisko przegrał na własnym boisku z Piastem Łubowo 1-3.