Aktualności OZPN Piła

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w OZPN Piła

Wyniki eliminacji Orlików

Prezentujemy komplet wyników turniejów eliminacyjnych do Finału Halowych Mistrzostw OZPN w Pile.

Grupa A
Fortuna Wieleń – Noteć Rosko                                 0:1

MOSIR Piła – Sokół Drawsko                                  3:1

Radwan Lubasz – Fortuna Wieleń                            1:0

Noteć Rosko – MOSIR Piła                                     0:2

Radwan Lubasz – Sokół Drawsko                            4:0

Fortuna Wieleń – MOSIR Piła                                  2:2

Sokół Drawsko – Noteć Rosko                                 0:4

MOSIR Piła – Radwan Lubasz                                1:1

Sokół Drawsko – Fortuna Wieleń                             0:1

Noteć Rosko – Radwan Lubasz                               0:1

Awans: Radwan Lubasz

 

Grupa B
Fooball Academy Piła – AP Bambinis Trzcianka                  3:0

LPFA Trzcianka – Lubuszanin Trzcianka                  4:0

AP Reissa Trzcianka – Football Academy Piła                     1:3

AP Bambinis Trzcianka – LPFA Trzcianka               2:0

AP Reissa Trzcianka – Lubuszanin Trzcianka                       1:0

Football Academy Piła – LPFA Trzcianka                10:0

Lubuszanin Trzcianka – AP Bambinis Trzcianka                  0:2

LPFA Trzcianka – AP Reissa Trzcianka                                0:6

Lubuszanin Trzcianka – Football Academy Piła                   1:3

AP Bambinis Trzcianka – AP Reissa Trzcianka                     1:0

Awans: Football Academy Piła


Grupa C

AP Reissa Piła – UKS Soccer Stars                          0:1

Leśnik Margonin – UKS 2014 Kotuń                         2:0

Kłos Budzyń – Sokół Szamocin                                3:0

AP Reiss Piła – Leśnik Margonin                              0:1

UKS 2014 Kotuń – Kłos Budzyń                               0:3

UKS Soccer Stars – Sokół Szamocin                       5:0

Leśnik Margonin – Kłos Budzyń                                0:2

AP Reissa Piła – Sokół Szamocin                             2:0

UKS Soccer Stars – UKS 2014 Kotuń                       6:0

Sokół Szamocin – Leśnik Margonin                          1:1

Kłos Budzyń – UKS Soccer Stars                             0:0

UKS 2014 Kotuń – AP Reissa Piła                            0:1

Leśnik Margonin – UKS Soccer Stars                       0:4

Sokół Szamocin – UKS 2014 Kotuń                          0:1

Kłos Budzyń – AP Reissa Piła                                  1:2

Awans: UKS Soccer Stars

 

Grupa D
Nielba Wągrowiec – Calcio Wągrowiec                   0:2

Wełna Skoki – Sokół Mieścisko                                1:2

Sokół Damasławek – Nielba Wągrowiec                  2:4

Calcio Wągrowiec – Wełna Skoki                             1:0

Sokół Damasławek – Sokół Mieścisko                      0:3

Nielba Wągrowiec – Wełna Skoki                             0:3

Sokół Mieścisko – Calcio Wągrowiec                       2:0

Wełna Skoki – Sokół Damasławek                           2:0

Sokół Mieścisko – Nielba Wągrowiec                       1:0

Calcio Wągrowiec – Sokół Damasławek                  2:0

Awans: Sokół Mieścisko

Grupa E
Fair-Play Złotów – Sparta Złotów                            2:1

Włókniarz Okonek – Tęcza Łobżenica                    1:5

Iskra Krajenka – Fair-Play Złotów                           1:4

Sparta Złotów – Włókniarz Okonek                         3:1

Iskra Krajenka – Tęcza Łobżenica                          1:6

Fair-Play Złotów – Włókniarz Okonek                     3:2

Tęcza Łobżenica – Sparta Złotów                           4:2

Włókniarz Okonek – Iskra Krajenka                        6:0

Tęcza Łobżenica – Fair-Play Złotów                       1:2

Sparta Złotów – Iskra Krajenka                               5:0

Awans: Fair-Play Złotów