Aktualności OZPN Piła

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w OZPN Piła

„Szatnia na medal” w Osieku nad Notecią

Prezes OZPN w Pile, Adam Luboński uczestniczył w Osieku nad Notecią w otwarciu pierwszej szatni z projektu „Szatnia na medal” realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

Projekt został zrealizowany nie tylko przez wspomniany Urząd Marszałkowski. Partnerem projektu był także Klub Sportowy Orzeł Osiek nad Notecią i Gmina Wyrzysk. Wykonane zostały posadzki z płytek, odnowione ściany i sufity, nałożone tynki żywiczne. Wymieniono armaturę sanitarną, a także osprzęt elektryczny, wentylację. Dodatkowo wymieniono również stolarkę drzwiową i docieplono dach. Dodatkowo w ramach osobnego zadania wykonano instalację gazową i centralnego ogrzewania. 

Nasz Prezes wspólnie z zaproszonymi gośćmi dokonał symbolicznego przecięcia wstęgi. Wśród nich byli m.in. Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego, Jacek Bogusławski, Burmistrz Wyrzyska, Bogusława Jagodzińska, Senator Mieczysław Augustyn. Nie zabrakło również przedstawicieli władz samorządowych m.im. z gminy Gołańcz, Łobżenica oraz Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego.