Obsada

Urlopowania na dzień 25.04 należy przesłać do 18.04.
Urlopowania na dni 28-29.04 oraz 1-3.05 należy przesłać do 20.04.

Przypominamy, że urlopowania należy przesyłać do piątku poprzedzającego następny weekend (tydzień przed).
Powyższa zasada również dotyczy meczów rozgrywanych w tygodniu.

IV Liga

Data Gospodarze Goście Sędzia Asystent 1 Asystent 2 Uwagi
18.04.2018 17:30 Skoki Pobiedziska Kalinowski Łukawski Zieliński
21.04.2018 16:00 Kórnik Swarzędz Orłowski Malinowski Szuta

Wojewódzka Liga Juniorów

Data Gospodarze Goście Sędzia Asystent 1 Asystent 2 Uwagi
21.04.2018 11:00 Chodzież Poznań M. Płotka Kwaśniewski Krzoska

Klasa Okręgowa

Data Gospodarze Goście Sędzia Asystent 1 Asystent 2 Uwagi
18.04.2018 17:30 Śmiłowo Gołańcz R. Płotka Kwaśniewski Krzoska
21.04.2018 16:00 Czarnków Gołańcz P. Panek Zieliński Przybysz
21.04.2018 16:00 Jędrzejewo Damasławek Reinke Łukawski Michalski
21.04.2018 16:00 Margonin Białośliwe Naskręt Pieniążkowski Wnuk
21.04.2018 16:00 Stróżewo Złotów R. Płotka Kieruj Lewczuk
22.04.2018 15:00 Lubasz Okonek Namerła Topola Gajewski
22.04.2018 15:00 Połajewo Jastrowie Bartoszewski Skibicki Galster
22.04.2018 15:00 Śmiłowo Chodzież Kobus Stefanów Należyty

Klasa A

Data Gospodarze Goście Sędzia Asystent 1 Asystent 2 Uwagi
18.04.2018 17:30 Wyrzysk Tarnówka Karpiński Galster Topola Zmiana
18.04.2018 17:30 Zakrzewo Mieścisko Brzozowski Cochór Maleta
18.04.2018 17:30 Bądecz Ferdynandowo H. Nowak Pastewski Tomaszewski
18.04.2018 17:30 Kościerzyn Miasteczko Namerła Mrozik Illmer
18.04.2018 17:30 Łubianka Trzcianka Malinowski Woźniak Lewczuk
18.04.2018 17:30 Ujście Wyszyny P. Marczyk Stefanów Michalski w Bronisławkach
18.04.2018 17:30 Leżenica Budzyń Pieniążkowski Jaster Kosmowski
18.04.2018 17:30 Zofiowo Pęckowo Ślefarski Rokita Przybysz Zmiana
18.04.2018 18:00 Wieleń Runowo Opas Gajewski J. Jerzyk Zmiana
21.04.2018 14:00 Szamocin Wapno Mrozik Grzechnik Gajewski Zmiana
21.04.2018 14:00 Ujście Runowo Galster Rokita Machowski w Bronisławkach
21.04.2018 15:00 Tarnówka Sypniewo H. Nowak Pastewski Cochór
21.04.2018 15:00 Łubianka Kaczory Namerła Pańczyszyn Topola
21.04.2018 16:00 Mieścisko Nieżychowo P. Marczyk K. Marczyk Stefanów
21.04.2018 16:00 Zakrzewo Krajenka Bukowy Woźniak Powalisz
22.04.2018 12:00 Leżenica Zofiowo Ślefarski Przybysz Sotek
22.04.2018 14:00 Gębice Wyszyny Reinke P. Marczyk Bakota w Zofiowie
22.04.2018 14:00 Młynkowo Pęckowo M. Płotka Kieruj Ćwiek
22.04.2018 14:00 Dziembowo Wieleń Wnuk Naskręt Ciepłuch
22.04.2018 15:00 Bądecz Miasteczko R. Płotka Woźniak Lewczuk
22.04.2018 15:00 Trzcianka Budzyń Szuta Pietrzyński W. Sikora
22.04.2018 16:00 Wyrzysk Ferdynandowo Brzozowski Maleta Tomaszewski

Klasa B

Data Gospodarze Goście Sędzia Asystent 1 Asystent 2 Uwagi
22.04.2018 12:00 Lipka Brzeźnica G. Stach Wojtowicz M. Stach
22.04.2018 14:00 Gulcz Pęckowo Opas R. Sikora O. Jerzyk
22.04.2018 15:00 Szydłowo Krępsko Kosmowski Pieniążkowski Wieczorek
22.04.2018 15:00 Bronisławki Zelgniewo Zieliński Powalisz Rokita
22.04.2018 15:00 Głubczyn Zawada Michalski Łukawski Jaster
22.04.2018 15:00 Wrzeszczyna Rosko Pańczyszyn J. Jerzyk W. Nowak
22.04.2018 15:00 Miały Ryczywół Mrozik Grzechnik Szabanowski

III Liga Kobiet

Data Gospodarze Goście Sędzia Asystent 1 Asystent 2 Uwagi
22.04.2018 15:00 Kaczory Pniewy Barcikowski Kowalski Spałek

Junior Starszy

Data Gospodarze Goście Sędzia Asystent 1 Asystent 2 Uwagi
21.04.2018 11:00 Wysoka Złotów Brzozowski Tomaszewski Pyszka
21.04.2018 12:00 Jastrowie Piła Jaster Kosmowski Maleta
22.04.2018 10:00 Budzyń Wieleń Machowski Behrendt Maćkowiak
22.04.2018 10:30 Gołańcz Trzcianka P. Marczyk Reinke Spałek
22.04.2018 11:00 Śmiłowo Szydłowo Należyty Stefanów Kobus
22.04.2018 11:30 Nieżychowo Krajenka Lewczuk Woźniak R. Płotka
22.04.2018 12:00 Połajewo Stróżewo Galster Skibicki Bartoszewski

Junior Młodszy

Data Gospodarze Goście Sędzia Asystent 1 Asystent 2 Uwagi
18.04.2018 17:00 Piła Kaczory M. Płotka Ćwiek Powalisz
21.04.2018 11:00 Budzyń Owińska Sotek Wojtowicz Behrendt sprawozdanie do Poznania
21.04.2018 11:30 Szamocin Osiek Gajewski Mrozik Grzechnik
21.04.2018 12:30 Czarnków Okonek Opas Górny Piochacz
21.04.2018 13:00 Wyrzysk Ferdynandowo Słoma Ciepłuch Kowalski
21.04.2018 15:00 Damasławek Lipka Barcikowski Należyty Spałek
22.04.2018 11:00 Wapno Skoki P. Panek M. Stefaniak Przybył
22.04.2018 12:00 Kaczory Dziembowo Malinowski Graczyk Grabowski
22.04.2018 13:00 Lubasz Piła Gajewski Topola Namerła
22.04.2018 17:00 Łobżenica Wągrowiec Słoma Malinowski Żmidziński

Trampkarz

Data Gospodarze Goście Sędzia Uwagi
18.04.2018 17:30 Młynkowo Wieleń Pertek Zmiana
18.04.2018 18:00 Jastrowie Mieścisko Osada Mecz odwołany
19.04.2018 17:30 Wyrzysk Wysoka Spałek
19.04.2018 17:30 Zofiowo Czarnków Pertek
19.04.2018 18:00 Pęckowo Szydłowo Górny
19.04.2018 18:00 Białośliwie Krajenka F. Panek Mecz odwołany
20.04.2018 17:30 Damasławek Jastrowie K. Marczyk Zmiana
21.04.2018 11:00 Wieleń Szydłowo W. Sikora
21.04.2018 12:00 Lubuszanin MOSIR Piła Szabanowski
21.04.2018 12:00 Krajenka UKS Złotów Łyszczarz
21.04.2018 13:00 Białośliwie Złotów F. Panek
22.04.2018 10:00 Chodzież Soccer Piła Zieliński
22.04.2018 11:00 Zofiowo Pęckowo Górny
22.04.2018 11:30 Młynkowo Budzyń Pertek

Młodzik

Data Gospodarze Goście Sędzia Uwagi
18.04.2018 17:00 Krzyż Drawsko Pietrzyński Mecz odwoałny
18.04.2018 18:00 Margonin Wapno II M. Stefaniak
19.04.2018 18:30 Bambinis Rosko Szabanowski Zmiana terminu meczu
22.04.2018 12:00 Lubuszanin Drawsko Szabanowski Zmiana terminu meczu
21.04.2018 10:00 Krajenka Skoki Łój
21.04.2018 10:00 Sypniewo Zakrzewo H. Nowak
20.04.2018 16:30 Ryczywół Wyszyny O. Jerzyk Zmiana terminu meczu
21.04.2018 10:00 Jastrowie Złotów Osada
21.04.2018 10:00 Damasławek Białośliwie Należyty
21.04.2018 10:00 Szamocin Wapno Przybył
21.04.2018 11:00 Gołańcz AP Trzcianka M. Stefaniak
21.04.2018 11:00 Łobżenica MOSIR Piła Żmidziński
21.04.2018 11:00 Wągrowiec Gniezno K. Marczyk ORLIK, ul. Reja 10
21.04.2018 12:00 Wieleń Bambinis W. Sikora Zmiana
22.04.2018 10:00 Wągrowiec Skórzewo Michalski Zmiana
22.04.2018 10:00 Rosko Krzyż R. Sikora Zmiana
22.04.2018 10:00 Kaczory Soccer Piła Hudzik
22.04.2018 10:00 FA Piła Chodzież Górzny
22.04.2018 10:00 Okonek UKS Złotów Pastewski
22.04.2018 12:00 Wągrowiec Mosina K. Marczyk ORLIK, ul. Letnia 1
23.04.2018 17:30 Lubasz Stróżewo Bakota Zmiana

Orlik/Żak

Data Miejsce Sędzia Uwagi
19.04.2018 17:00 Miasteczko Krajeńskie, ul. Kościuszki M. Stach
20.04.2018 16:00 Skoki, ul. Parkowa 10 Należyty Zmiana terminu turnieju
20.04.2018 17:00 Białośliwie F. Panek
20.04.2018 17:00 Dziembowo Klag
21.04.2018 10:00 Ryczywół O. Jerzyk Turniej Orlika
21.04.2018 9:00 Kobylec Michalski
21.04.2018 10:00 Piła, ul. Dąbrowskiego Baczkowski
21.04.2018 10:00 Wyrzysk, ul. Parkowa 11 Rykowski
21.04.2018 14:00 Lubasz, ul. Kościelna 4 Pertek
22.04.2018 11:00 Krzyż, ul. Sienkiewicza 1 Pietrzyński
23.04.2018 16:30 Gołańcz, ul. Sportowa 11 M. Stefaniak
23.04.2018 17:00 Piła, ul. Dąbrowskiego Powalisz