EXTRANET

Wysyłanie wyniku meczu

POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ za pośrednictwem Wydziału Gier i Ewidencji OZPN Piła, informuje wszystkich sędziów, że otrzymają na swój numer telefonu komórkowego dwie wiadomości tekstowe (tzw. SMS).

Pierwsza wiadomość będzie informacją o obsadzie. Druga wiadomość będzie instrukcją, jak napisać SMS-a z końcowym wynikiem prowadzonego meczu,

np.

SMS nr 1

Nowa obsada, mecz 649985, Orzel Peckowo – Korona Strozewo, Sedzia glowny, 2015-03-18 13:00. System Extranet-PZPN.

SMS nr 2

Prosze uzyc tresci w celu przeslania SMS-em wyniku meczu:

Numer#Wynik_gospodarza:Wynik_goscia#Wynik_do_przerwy_gospodarza:Wynik_do_przerwy_goscia.

W ciągu 15 minut po zakończonym meczu należy bezwzględnie wysyłać zwrotny SMS na ten numer, z którego otrzymaliśmy powiadomienie z treścią:

649985#3:2#1:0

gdzie:

649985 – to numer meczu jaki otrzymaliśmy SMS-em

3:2 – wynik końcowy

1:0 – wynik do przerwy

SMS będzie otrzymywał TYLKO sędzia główny, obsadzony na dany mecz/termin. W przypadku nie otrzymania SMS-a z systemu Extranet o sędziowanych zawodach, prosimy o niezwłoczny kontakt z biurem OZPN Piła (kol. R. Woźniak tel. 509 791 594) celem wyjaśnienia powstałych problemów.

W przypadkach kiedy sędziowie są delegowani na zawody, które się nie odbyły (np. nie stawiła się jedna lub obydwie drużyny, drużyna nie posiadała ważnych kart zdrowia…) bądź też zawody zostały zakończone przed upływem regulaminowego czasu (zejście jednej z drużyn, zdekompletowanie drużyny, atak na sędziego…), w dalszym ciągu należy wysłać smsa w ciągu 15 minut. W takich przypadkach schemat wiadomości SMS przedstawia się następująco:

numer_meczu#pmecz przerwany

numer_meczu#nmecz nie odbył się

Wprowadzenie przez sędziego zawodów, za pośrednictwem wiadomości tekstowej SMS, wyniku meczu w systemie ExtraNet, nie później niż 15 minut po zakończeniu zawodów jest obowiązkiem zgodnie z wytycznymi nowego portalu internetowego „Łączy Nas Piłka”.

W przypadku braku wiadomości tekstowej SMS, bądź problemów z systemem ExtraNet proszę o bezpośredni kontakt z osobą odpowiedzialną za system Panem Kajetanem Olszewskim – e-mail: rozgrywki.wielkopolski@zpn.pl lub pod numerem telefonu – 600437121.