Aktualności OZPN Piła

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w OZPN Piła

Puchar Polski Strefa Piła

We wtorek losowanie pierwszych dwóch rund Totolotek Pucharu Polski.

PUCHAR  POLSKI – strefa pilska

I i II runda – uczestniczą zespoły niezrzeszone, Klasy B,  A oraz ligi O.

Udział 47 drużyn podzielonych na 4 grupy terytorialne: 3 grupy po 12 zespołów i jedna 11 zespołowa.

 

I RUNDA

Grupa A:

  1. Orzeł Lipka
  2. Naprzód Stara Wiśniewka
  3. Królewska Wieś/Iskra Czernice
  4. Jedność Zakrzewo
  5. Piast Skic
  6. Huragan Nowa Świeta
  7. Iskra Krajenka
  8. Tarnovia Tarnówka
  9. Polonia Jastrowie
  10. Korona Brzeźnica
  11. Derby Stara Łubianka
  12. Leśni Zawada

Gospodarzem spotkania jest drużyna z niższej ligi bądź – w przypadku wylosowania zespołów z tej samej klasy rozgrywkowej – drużyna wylosowana jako pierwsza. W związku z brakiem weryfikacji boisk drużyn niezrzeszonych: Huragan Nowa Święta i Naprzód Stara Wiśniewka swoje mecze rozgrywa na boisku drużyny przeciwnej.

Losowanie wyłoni 6 par:

Mecz nr 1:

Mecz nr 2:

Mecz nr 3:

Mecz nr 4:

Mecz nr 5:

Mecz nr 6:

Zwycięzcy spotkań zagrają w II rundzie.

II  RUNDA

Bez losowania wg poniższego schematu – gospodarzami spotkań będą zespoły z ligi niższej lub – w przypadku zespołów z tej samej klasy rozgrywkowej – zwycięzca meczu nr 1, 3, 5):

Mecz nr 24: Zwycięzca meczu nr 1 – zwycięzca meczu nr 2

Mecz nr 25: Zwycięzca meczu nr 3 – zwycięzca meczu nr 4

Mecz nr 26: Zwycięzca meczu nr 5 – zwycięzca meczu nr 6

 

I RUNDA

Grupa B:

  1. Leżenica – Nowy Dwór
  2. Iskra II Szydłowo
  3. KP Piła
  4. Zjednoczeni Kaczory
  5. Noteć I Dziembowo
  6. Noteć II Dziembowo
  7. Błyskawica Bronisławki
  8. Sokół Gębice
  9. Błękitni Kuźnica Czarnkowska

10.Iskra Runowo

  1. Unia Ujście
  2. Kolegium Sędziów Piła

Gospodarzem spotkania jest drużyna z niższej ligi bądź – w przypadku wylosowania zespołów z tej samej klasy rozgrywkowej – drużyna wylosowana jako pierwsza.

Losowanie wyłoni 6 par:

Mecz nr 7:

Mecz nr 8:

Mecz nr 9:

Mecz nr 10:

Mecz nr 11:

Mecz nr 12:

Zwycięzcy spotkań zagrają w II rundzie.

II  RUNDA

Bez losowania wg poniższego schematu – gospodarzami spotkań będą zespoły z ligi niższej lub – w przypadku zespołów z tej samej klasy rozgrywkowej – zwycięzca meczu nr 7, 9, 11):

Mecz nr 27: Zwycięzca meczu nr 7 – zwycięzca meczu nr 8

Mecz nr 28: Zwycięzca meczu nr 9 – zwycięzca meczu nr 10

Mecz nr 29: Zwycięzca meczu nr 11 – zwycięzca meczu nr 12

 

I RUNDA

Grupa C:

  1. Huragan Młynkowo
  2. Gryf Zofiowo
  3. Radwan Lubasz
  4. Orzeł Gulcz
  5. Wenus Jędrzejewo
  6. Noteć I  Rosko
  7. Noteć  II Rosko
  8. Tarzani Wrzeszczyna
  9. Victoria Miały
  10. Fortuna Wieleń
  11. Orzeł Pęckowo
  12. Drawa Krzyż

Gospodarzem spotkania jest drużyna z niższej ligi bądź – w przypadku wylosowania zespołów z tej samej klasy rozgrywkowej – drużyna wylosowana jako pierwsza.

Losowanie wyłoni 6 par:

Mecz nr 13:

Mecz nr 14:

Mecz nr 15:

Mecz nr 16:

Mecz nr 17:

Mecz nr 18:

Zwycięzcy spotkań zagrają w II rundzie.

II  RUNDA

Bez losowania wg poniższego schematu – gospodarzami spotkań będą zespoły z ligi niższej lub – w przypadku zespołów z tej samej klasy rozgrywkowej – zwycięzca meczu nr 13, 15, 17):

Mecz nr 30: Zwycięzca meczu nr 13 – zwycięzca meczu nr 14

Mecz nr 31: Zwycięzca meczu nr 15 – zwycięzca meczu nr 16

Mecz nr 32: Zwycięzca meczu nr 17 – zwycięzca meczu nr 18

 

I RUNDA

Grupa D:

  1. Stella Białośliwie
  2. Sokół Szamocin
  3. Leśnik II Margonin
  4. Korona Stróżewo
  5. Iskra Wyszyny
  6. Kłos Budzyń
  7. Nielba Wągrowiec juniorzy
  8. Unia Wapno
  9. Sokół Damasławek
  10. Patriot Mieścisko
  11. Sokół Mieścisko

Gospodarzem spotkania jest drużyna z niższej ligi bądź – w przypadku wylosowania zespołów z tej samej klasy rozgrywkowej – drużyna wylosowana jako pierwsza.

Losowanie wyłoni 5 par (jedna drużyna – wolny los):

Mecz nr 19:

Mecz nr 20:

Mecz nr 21:

Mecz nr 22:

Mecz nr 23:

Wolny los:

Zwycięzcy spotkań zagrają w II rundzie + wolny los.

II  RUNDA

Bez losowania wg poniższego schematu – gospodarzami spotkań będą zespoły z ligi niższej lub – w przypadku zespołów z tej samej klasy rozgrywkowej – zwycięzca meczu nr 19, 21, 23):

Mecz nr 33: Zwycięzca meczu nr 19 – zwycięzca meczu nr 20

Mecz nr 34: Zwycięzca meczu nr 21 – zwycięzca meczu nr 22

Mecz nr 35: Zwycięzca meczu nr 23 – drużyna wolny los z I rundy

 

 

III  RUNDA

W wyniku losowania (już bez podziału regionalnego) 12 zwycięzców meczów II rundy (mecze nr 24-35) utworzy sześć par.

 

IV RUNDA

Zwycięzcy 6 meczów III rundy oraz 10 zespołów V ligi ze strefy pilskiej będą wspólnie  losowani  i utworzą pary 1/8 finału i dalej zgodnie z drabinką, aż do finału 11 listopada 2020r.

 

TERMINY ROZGRYWEK

 

I runda            – 1/2 sierpnia
II runda           – 7/8 lub 12 sierpnia – w zależności od tego, czy zespół z pary ma                                      zaplanowany na weekend mecz ligowy (Klasa Okręgowa)
III runda          – 26 sierpnia
IV runda          – 9 września
¼ finału           – 23 września
½ finału           – 30 września
FINAŁ              – 11 listopada             – miejsce do ustalenia po wyłonieniu finalistów