Aktualności OZPN Piła

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w OZPN Piła

Piłkarski weekend 13-14 października 2018

Przed Nami kolejny weekend z rozgrywkami IV Ligi, Ligi Międzyokręgowej, Klasy Okręgowej, A Klasy i B Klasy.

 

IV liga

 Kolejka 13 – 13-14 października
KS Opatówek Nielba Wągrowiec 13 października, 15:00
Orkan Śmiłowo Olimpia Koło 13 października, 15:00
Polonia Kępno Unia Swarzędz 13 października, 15:00
Krobianka Krobia Sokół Pniewy 13 października, 15:00
Polonia 1912 Leszno Victoria Września 13 października, 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Zjednoczeni Trzemeszno 13 października, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne Warta Międzychód 13 października, 15:00
Obra Kościan LKS Gołuchów 13 października, 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce Lubuszanin Trzcianka 13 października, 15:00
Centra Ostrów Wielkopolski Kotwica Kórnik 13 października, 11:00

 

Liga Międzyokręgowa
 Kolejka 11 – 13-14 października
Wełna Skoki Iskra Szydłowo 13 października, 16:00
Płomień Połajewo Concordia Murowana Goślina 14 października, 16:00
Leśnik Margonin TPS Winogrady (Poznań) 13 października, 13:30
Błękitni Wronki Vitcovia Witkowo 14 października, 14:00
Korona Stróżewo Zamek Gołańcz 13 października, 13:30
Sparta Złotów Sparta Oborniki 13 października, 15:00
1922 Lechia Kostrzyn Pogoń Łobżenica 13 października, 15:00
GLKS Wysoka Huragan Pobiedziska 14 października, 15:00
Klasa Okręgowa

 Kolejka 11 – 13-14 października
Noteć Czarnków Tarnovia Tarnówka 13 października, 15:00
Fortuna Wieleń Radwan Lubasz 13 października, 15:00
Wenus Jędrzejewo Polonia Jastrowie 13 października, 15:00
Polonia Chodzież Stella Białośliwie 13 października, 15:00
Unia Wapno Włókniarz Okonek 14 października, 15:00
Orzeł Pęckowo Kłos Budzyń 13 października, 15:00
Zjednoczeni Kaczory Sokół Szamocin 14 października, 15:00
Noteć Rosko Sokół Damasławek 14 października, 16:00

A Klasa gr. 1

 Kolejka 8 – 13-14 października
 Pauza: Iskra Bądecz.
Błyskawica Nieżychowo Noteć Miasteczko Krajeńskie 14 października, 15:00
Zryw Sypniewo Jedność Zakrzewo 13 października, 15:00
Sokół Kościerzyn Wielki Leśni Zawada 14 października, 15:00
Iskra II Szydłowo Iskra Krajenka 14 października, 14:30
Noteć Dziembowo Łobzonka Wyrzysk 14 października, 16:00

A Klasa gr. 2

 Kolejka 8 – 13-14 października
Arto Trzcianka Gryf Zofiowo 13 października, 14:00
Huragan Młynkowo Victoria Miały 14 października, 14:00
KS Leżenica Iskra Runowo 13 października, 15:00
Iskra Wyszyny Sokół Mieścisko 13 października, 15:00
Unia Ujście Orzeł Gulcz 13 października, 16:00
Derby Stara Łubianka Sokół Gębice 13 października, 15:00
B Klasa gr. 1

Kolejka 9 – 13-14 października
 Pauza: KP Piła.
GTS Lipka ZKS Zelgniewo 14 października, 14:00
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) Legion Krępsko 14 października, 14:00
Korona Dębno Piast Głubczyn 14 października, 14:00

B Klasa gr. 2

 Kolejka 9 – 13-14 października
 Pauza: Błyskawica Bronisławki.
Noteć II Czarnków Orzeł II Pęckowo 14 października, 13:00
Drawa Krzyż Wielkopolski Błękitni Kuźnica Czarnkowska 13 października, 15:00
Tarzani Wrzeszczyna Noteć II Rosko 14 października, 13:00

Leave a Reply