Aktualności OZPN Piła

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w OZPN Piła

Piłkarski weekend 13-14 kwietnia 2019

Przed Nami kolejny piłkarski weekend na boiskach Naszego Okręgu. (Foto: Aleksandra Rucka/PeryferiaFutbolu.pl)

IV liga

 

Olimpia Koło Sokół Pniewy 13 kwietnia, 15:00
Kotwica Kórnik Zjednoczeni Trzemeszno 13 kwietnia, 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski Unia Swarzędz 13 kwietnia, 17:00
Victoria Września Nielba Wągrowiec 13 kwietnia, 16:00
Warta Międzychód KS Opatówek 13 kwietnia, 16:00
LKS Gołuchów Orkan Śmiłowo 13 kwietnia, 16:00
Lubuszanin Trzcianka Polonia Kępno 13 kwietnia, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce Krobianka Krobia 13 kwietnia, 16:00
Obra Kościan Polonia 1912 Leszno 13 kwietnia, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 13 kwietnia, 16:00

 

Liga Międzyokręgowa
Concordia Murowana Goślina Sparta Oborniki 13 kwietnia, 14:00
Iskra Szydłowo Vitcovia Witkowo 13 kwietnia, 15:00
Zamek Gołańcz TPS Winogrady (Poznań) 13 kwietnia, 15:00
Pogoń Łobżenica Wełna Skoki 13 kwietnia, 16:00
Huragan Pobiedziska Płomień Połajewo 14 kwietnia, 15:00
GLKS Wysoka Leśnik Margonin 14 kwietnia, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn Błękitni Wronki 13 kwietnia, 16:00
Sparta Złotów Korona Stróżewo 13 kwietnia, 16:00

 

Klasa Okręgowa
Tarnovia Tarnówka Stella Białośliwie 13 kwietnia, 17:00
Włókniarz Okonek Polonia Jastrowie 13 kwietnia, 16:00
Kłos Budzyń Radwan Lubasz 13 kwietnia, 16:00
Sokół Szamocin Noteć Czarnków 13 kwietnia, 17:00
Sokół Damasławek Fortuna Wieleń 14 kwietnia, 16:00
Noteć Rosko Wenus Jędrzejewo 14 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Kaczory Polonia Chodzież 13 kwietnia, 16:00
Orzeł Pęckowo Unia Wapno 13 kwietnia, 16:00

 

 

A Klasa gr. 1
 Pauza: Błyskawica Nieżychowo.
Iskra Krajenka Leśni Zawada 13 kwietnia, 16:00
Łobzonka Wyrzysk Jedność Zakrzewo 14 kwietnia, 14:00
Noteć Dziembowo Noteć Miasteczko Krajeńskie 14 kwietnia, 14:00
Iskra II Szydłowo Zryw Sypniewo 14 kwietnia, 14:00
Iskra Bądecz Sokół Kościerzyn Wielki 14 kwietnia, 15:00

 

 

A Klasa gr. 2
Iskra Runowo Orzeł Gulcz 14 kwietnia, 15:00
Sokół Mieścisko Arto Trzcianka 13 kwietnia, 16:00
Sokół Gębice Victoria Miały 13 kwietnia, 16:00
Derby Stara Łubianka Gryf Zofiowo 13 kwietnia, 16:00
Unia Ujście Huragan Młynkowo 14 kwietnia, 15:00
Iskra Wyszyny KS Leżenica 13 kwietnia, 16:00

 

B Klasa gr. 1
 Pauza: Korona Dębno.
ZKS Zelgniewo KP Piła 14 kwietnia, 15:00
Piast Głubczyn Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 14 kwietnia, 15:00
Legion Krępsko GTS Lipka 14 kwietnia, 15:00

 

 

B Klasa gr. 2
 Pauza: Noteć II Czarnków.
Tarzani Wrzeszczyna Noteć II Rosko 14 kwietnia, 14:30
Błękitni Kuźnica Czarnkowska Orzeł II Pęckowo 14 kwietnia, 14:00
Drawa Krzyż Wielkopolski Błyskawica Bronisławki 13 kwietnia, 16:00