Aktualności OZPN Piła

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w OZPN Piła

Piłkarski weekend 10-11 listopada 2018

Przed Nami kolejny piłkarski weekend z rozgrywkami IV Ligi, Ligi Międzyokręgowej, Klasy Okręgowej i B Klasy.

IV Liga

 Kolejka 17 – 10-11 listopada
Orkan Śmiłowo Centra Ostrów Wielkopolski 10 listopada, 13:00
Polonia Kępno KS Opatówek 10 listopada, 14:00
Krobianka Krobia Kotwica Kórnik 10 listopada, 13:00
Polonia 1912 Leszno Nielba Wągrowiec 10 listopada, 13:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Olimpia Koło 10 listopada, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne Unia Swarzędz 10 listopada, 12:00
Obra Kościan Sokół Pniewy 10 listopada, 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce Victoria Września 10 listopada, 14:00
Lubuszanin Trzcianka Zjednoczeni Trzemeszno 10 listopada, 13:00
LKS Gołuchów Warta Międzychód 10 listopada, 13:00

Liga Międzyokręgowa

 Kolejka 15 – 10-11 listopada
Leśnik Margonin Iskra Szydłowo 10 listopada, 13:00
Błękitni Wronki Płomień Połajewo 11 listopada, 13:00
Korona Stróżewo Wełna Skoki 10 listopada, 13:30
Sparta Złotów Concordia Murowana Goślina 10 listopada, 13:00
1922 Lechia Kostrzyn TPS Winogrady (Poznań) 10 listopada, 13:00
GLKS Wysoka Vitcovia Witkowo 11 listopada, 13:00
Huragan Pobiedziska Zamek Gołańcz 10 listopada, 12:00
Sparta Oborniki Pogoń Łobżenica 10 listopada, 13:00

 

Klasa Okręgowa
 Kolejka 15 – 10-11 listopada
Wenus Jędrzejewo Tarnovia Tarnówka 10 listopada, 13:00
Polonia Chodzież Fortuna Wieleń 10 listopada, 13:00
Unia Wapno Noteć Czarnków 11 listopada, 12:00
Orzeł Pęckowo Radwan Lubasz 10 listopada, 13:00
Zjednoczeni Kaczory Polonia Jastrowie 10 listopada, 13:00
Noteć Rosko Stella Białośliwie 11 listopada, 14:00
Sokół Damasławek Włókniarz Okonek 11 listopada, 12:00
Sokół Szamocin Kłos Budzyń 10 listopada, 13:00

B Klasa gr. 1

 Kolejka 13 – 10-11 listopada
 Pauza: Legion Krępsko.
Piast Głubczyn ZKS Zelgniewo 11 listopada, 12:00
GTS Lipka KP Piła 11 listopada, 12:00
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) Korona Dębno 11 listopada, 12:00

B Klasa gr. 2

 Kolejka 13 – 10-11 listopada
 Pauza: Błękitni Kuźnica Czarnkowska.
Orzeł II Pęckowo Noteć II Rosko 11 listopada, 12:00
Błyskawica Bronisławki Tarzani Wrzeszczyna 11 listopada, 12:00
Noteć II Czarnków Drawa Krzyż Wielkopolski 11 listopada, 12:00