Aktualności OZPN Piła

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w OZPN Piła

Łukasz Tessmann Prezesem Iskry Krajenka

Zmiany w Iskrze Krajenka. Nowym Prezesem Klubu został Łukasz Tessmann.

Ustępujący Prezes, Patryk Wruk wraz z dotychczasowym zarządem otrzymali absolutorium od Walnego Zgromadzenia członków klubu. Nowym sternikiem klubu został wspomniany Łukasz Tessmann, a w skład zarządu weszli Daniel Żejmo, Daniel Budnik, Marcin Trawczyński, Agata Niemczycka i Mirosław Szczepanik. Sekretarzem klubu pozostał Dariusz Lemańczyk.

W trakcie spotkania podziękowania skierowano do zaproszonych gości. Byli to Burmistrz Krajenki, Stefan Kitela oraz Prezes OZPN w Pile, Adam Luboński. Obydwaj Panowie otrzymali pamiątkowe medale. – Współpraca na linii klub – samorząd jest bardzo ważna. Cieszę się, że lokalne władze w Krajence wspierają lokalny klub. Ze swojej strony chcę serdecznie podziękować Panu Burmistrzowi za fantastyczną współpracę z Iskrą. – powiedział Prezes Luboński.

Jednocześnie Nasz Prezes podziękował ustępującemu sternikowi Iskry Krajenka. – Patryk Wruk przez ostatnie cztery lata godnie sprawował swoją funkcję. Dziękuję mu za trud i zaangażowanie w społeczną pracę na rzecz klubu. Z tego miejsca gratuluje nowemu Prezesowi Łukaszowi Tessmanowi i życzę mu powodzenia w owocnej pracy na rzecz futbolu w Krajence. – dodał.