Aktualności OZPN Piła

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w OZPN Piła

Losowanie Totolotek Pucharu Polski

TOTOLOTEK  PUCHAR  POLSKI – Wielkopolski Związek Piłki Nożnej  strefa pilska

I i II runda – uczestniczą zespoły niezrzeszone, Klasy B,  A oraz ligi O.

Udział 46 drużyn podzielonych na 4 grupy terytorialne: 2 grupy po 12 zespołów i 2 po 11 zespołów.

I RUNDA

Grupa A:

  1. Orzeł Lipka
  2. Naprzód Stara Wiśniewka
  3. Królewska Wieś/Iskra Czernice
  4. Jedność Zakrzewo
  5. Piast Skic
  6. Huragan Nowa Świeta
  7. Iskra Krajenka
  8. Tarnovia Tarnówka
  9. Polonia Jastrowie
  10. Korona Brzeźnica
  11. Derby Stara Łubianka
  12. Leśni Zawada

Gospodarzem spotkania jest drużyna z niższej ligi bądź – w przypadku wylosowania zespołów z tej samej klasy rozgrywkowej – drużyna wylosowana jako pierwsza. W związku z brakiem weryfikacji boisk drużyn niezrzeszonych: Huragan Nowa Święta i Naprzód Stara Wiśniewka swoje mecze rozgrywa na boisku drużyny przeciwnej.

Losowanie wyłoniło 6 par:

Mecz nr 1: Jedność Zakrzewo – Leśni Zawada

Mecz nr 2: Huragan Nowa Święta – Korona Brzeźnica

Mecz nr 3: Naprzód Stara Wiśniewka – Iskra Krajenka

Mecz nr 4: Królewska Wieś/ Iskra Czernice – Orzeł Lipka

Mecz nr 5: Derby Stara Łubianka – Piast Skic

Mecz nr 6:Tarnovia Tarnówka – Polonia Jastrowie

Zwycięzcy spotkań zagrają w II rundzie.

II  RUNDA

Bez losowania wg poniższego schematu – gospodarzami spotkań będą zespoły z ligi niższej lub – w przypadku zespołów z tej samej klasy rozgrywkowej – zwycięzca meczu nr 1, 3, 5):

Mecz nr 23: Zwycięzca meczu nr 1 – zwycięzca meczu nr 2

Mecz nr 24: Zwycięzca meczu nr 3 – zwycięzca meczu nr 4

Mecz nr 25: Zwycięzca meczu nr 5 – zwycięzca meczu nr 6

 

I RUNDA

Grupa B:

  1. Leżenica – Nowy Dwór
  2. Iskra II Szydłowo
  3. KP Piła
  4. Zjednoczeni Kaczory
  5. Noteć I Dziembowo
  6. Noteć II Dziembowo
  7. Błyskawica Bronisławki
  8. Sokół Gębice
  9. Błękitni Kuźnica Czarnkowska
  10. Iskra Runowo
  1. Unia Ujście
  2. Kolegium Sędziów Piła

Gospodarzem spotkania jest drużyna z niższej ligi bądź – w przypadku wylosowania zespołów z tej samej klasy rozgrywkowej – drużyna wylosowana jako pierwsza.

Losowanie wyłoniło 6 par:

Mecz nr 7: Sokół Gębice – Iskra II Szydłowo

Mecz nr 8: Noteć II Dziembowo – Błękitni Kuźnica

Mecz nr 9: Noteć Dziembowo – Zjednoczeni Kaczory

Mecz nr 10: Unia Ujście – KP Piła

Mecz nr 11: Błyskawica Bronisławki – Leżenica Nowy Dwór

Mecz nr 12: Kolegium Sędziów Piła – Iskra Runowo

Zwycięzcy spotkań zagrają w II rundzie.

II  RUNDA

Bez losowania wg poniższego schematu – gospodarzami spotkań będą zespoły z ligi niższej lub – w przypadku zespołów z tej samej klasy rozgrywkowej – zwycięzca meczu nr 7, 9, 11):

Mecz nr 26: Zwycięzca meczu nr 7 – zwycięzca meczu nr 8

Mecz nr 27: Zwycięzca meczu nr 9 – zwycięzca meczu nr 10

Mecz nr 28: Zwycięzca meczu nr 11 – zwycięzca meczu nr 12

 

I RUNDA

Grupa C:

  1. Huragan Młynkowo
  2. Gryf Zofiowo
  3. Radwan Lubasz
  4. Orzeł Gulcz
  5. Wenus Jędrzejewo
  6. Noteć I  Rosko
  7. Tarzani Wrzeszczyna
  8. Victoria Miały
  9. Fortuna Wieleń
  10. Orzeł Pęckowo
  11. Drawa Krzyż

Gospodarzem spotkania jest drużyna z niższej ligi bądź – w przypadku wylosowania zespołów z tej samej klasy rozgrywkowej – drużyna wylosowana jako pierwsza.

Losowanie wyłoniło5 par (jedna drużyna – wolny los):

Mecz nr 13: Drawa Krzyż – Orzeł Pęckowo

Mecz nr 14: Victoria Miały – Gryf Zofiowo

Mecz nr 15: Tarzani Wrzeszczyna – Fortuna Wieleń

Mecz nr 16: Huragan Młynkowo – Radwan Lubasz

Mecz nr 17: Orzeł Gulcz – Noteć Rosko

Wolny los: Wenus Jędrzejewo

Zwycięzcy spotkań zagrają w II rundzie + Wenus Jędrzejewo

II  RUNDA

Bez losowania wg poniższego schematu – gospodarzami spotkań będą zespoły z ligi niższej lub – w przypadku zespołów z tej samej klasy rozgrywkowej – zwycięzca meczu nr 13, 15, 17):

Mecz nr 29: Zwycięzca meczu nr 13 – zwycięzca meczu nr 14

Mecz nr 30: Zwycięzca meczu nr 15 – zwycięzca meczu nr 16

Mecz nr 31: Zwycięzca meczu nr 17 – Wenus Jędrzejewo

 

I RUNDA

Grupa D:

  1. Stella Białośliwie
  2. Sokół Szamocin
  3. Leśnik II Margonin
  4. Korona Stróżewo
  5. Iskra Wyszyny
  6. Kłos Budzyń
  7. Nielba Wągrowiec juniorzy
  8. Unia Wapno
  9. Sokół Damasławek
  10. Patriot Mieścisko
  11. Sokół Mieścisko

Gospodarzem spotkania jest drużyna z niższej ligi bądź – w przypadku wylosowania zespołów z tej samej klasy rozgrywkowej – drużyna wylosowana jako pierwsza.W związku z remontem szatni Leśnik II Margonin swoje mecze rozgrywa na boisku drużyny przeciwnej.

Losowanie wyłoniło 5 par (jedna drużyna – wolny los):

Mecz nr 18: Sokół Mieścisko – Unia Wapno

Mecz nr 19: Stella Białośliwie – WKS Wyszyny

Mecz nr 20: Sokół Damasławek – Korona Stróżewo

Mecz nr 21:Patriot Mieścisko – Kłos Budzyń

Mecz nr 22:NielbaWagrowiec (jun.) – Leśnik II Margonin

Wolny los: Sokół Szamocin

Zwycięzcy spotkań zagrają w II rundzie + Sokół Szamocin.

II  RUNDA

Bez losowania wg poniższego schematu – gospodarzami spotkań będą zespoły z ligi niższej lub – w przypadku zespołów z tej samej klasy rozgrywkowej – zwycięzca meczu nr 18, 20, 22):

Mecz nr 32: Zwycięzca meczu nr 18 – zwycięzca meczu nr 19

Mecz nr 33: Zwycięzca meczu nr 20 – zwycięzca meczu nr 21

Mecz nr 34: Zwycięzca meczu nr 22 – Sokół Szamocin

 

 

III  RUNDA

W wyniku losowania (już bez podziału regionalnego) 12 zwycięzców meczów II rundy (mecze nr 23-34) utworzy sześć par.

 

IV RUNDA

Zwycięzcy 6 meczów III rundy oraz 10 zespołów V ligi ze strefy pilskiej będą wspólnie  losowani  i utworzą pary 1/8 finału i dalej zgodnie z drabinką, aż do finału 11 listopada 2020r.

 

TERMINY ROZGRYWEK

I runda            – 1/2 sierpnia
II runda           – 8/9 lub 12 sierpnia – w zależności od tego, czy zespół z pary ma                                      zaplanowany na weekend mecz ligowy (Klasa Okręgowa)
III runda          – 26 sierpnia
IV runda          – 9 września
¼ finału           – 23 września
½ finału           – 30 września
FINAŁ              – 11 listopada             – miejsce do ustalenia po wyłonieniu finalistów