Klasa okręgowa

Klasa okręgowa

Sezon 2017/2018 Klasa okręgowa

PozycjaKlubPWDLFAGDPts
11191150153528
2118213472726
31182140172326
41173125101524
51163234142021
6116322923621
7114252024-414
8114162227-513
9114161535-2013
10112631215-312
11104061738-2112
12112361623-79
13113081432-189
14102171532-177
15112091329-166
16111281530-155

Terminarz

RUNDA I

Kolejka 1
1 - 2
Klasa okręgowa

Wenus Jędrzejewo vs Noteć Czarnków

2 - 6
Klasa okręgowa

Radwan Lubasz vs Płomień Połajewo

0 - 1
Klasa okręgowa

Zamek Gołańcz vs Orkan Śmiłowo

2 - 3
Klasa okręgowa

Włókniarz Okonek vs Leśnik Margonin

2 - 4
Klasa okręgowa

Sokół Damasławek vs Noteć Rosko

2 - 6
Klasa okręgowa

Polonia Jastrowie vs Korona Stróżewo

3 - 1
Klasa okręgowa

Sparta Złotów vs Polonia Chodzież

1 - 2
Klasa okręgowa

Stella Białośliwie vs Orzeł Osiek nad Notecią

Kolejka 2
1 - 2
Klasa okręgowa

Noteć Czarnków vs Orzeł Osiek nad Notecią

0 - 0
Klasa okręgowa

Sparta Złotów vs Stella Białośliwie

3 - 1
Klasa okręgowa

Korona Stróżewo vs Polonia Chodzież

1 - 3
Klasa okręgowa

Noteć Rosko vs Polonia Jastrowie

4 - 3
Klasa okręgowa

Leśnik Margonin vs Sokół Damasławek

4 - 0
Klasa okręgowa

Orkan Śmiłowo vs Włókniarz Okonek

3 - 2
Klasa okręgowa

Płomień Połajewo vs Zamek Gołańcz

1 - 1
Klasa okręgowa

Wenus Jędrzejewo vs Radwan Lubasz

Kolejka 3
1 - 3
Klasa okręgowa

Włókniarz Okonek vs Płomień Połajewo

3 - 1
Klasa okręgowa

Polonia Chodzież vs Noteć Rosko

2 - 5
Klasa okręgowa

Polonia Jastrowie vs Leśnik Margonin

1 - 5
Klasa okręgowa

Orzeł Osiek nad Notecią vs Sparta Złotów

6 - 0
Klasa okręgowa

Noteć Czarnków vs Radwan Lubasz

1 - 2
Klasa okręgowa

Stella Białośliwie vs Korona Stróżewo

0 - 3
Klasa okręgowa

Sokół Damasławek vs Orkan Śmiłowo

2 - 0
Klasa okręgowa

Zamek Gołańcz vs Wenus Jędrzejewo

Kolejka 4
1 - 4
Klasa okręgowa

Noteć Czarnków vs Sparta Złotów

7 - 0
Klasa okręgowa

Korona Stróżewo vs Orzeł Osiek nad Notecią

2 - 3
Klasa okręgowa

Noteć Rosko vs Stella Białośliwie

4 - 1
Klasa okręgowa

Leśnik Margonin vs Polonia Chodzież

4 - 1
Klasa okręgowa

Orkan Śmiłowo vs Polonia Jastrowie

1 - 7
Klasa okręgowa

Płomień Połajewo vs Sokół Damasławek

3 - 0
Klasa okręgowa

Wenus Jędrzejewo vs Włókniarz Okonek

2 - 5
Klasa okręgowa

Radwan Lubasz vs Zamek Gołańcz

Kolejka 5
2 - 2
Klasa okręgowa

Zamek Gołańcz vs Noteć Czarnków

1 - 2
Klasa okręgowa

Włókniarz Okonek vs Radwan Lubasz

4 - 2
Klasa okręgowa

Sokół Damasławek vs Wenus Jędrzejewo

0 - 7
Klasa okręgowa

Polonia Jastrowie vs Płomień Połajewo

0 - 4
Klasa okręgowa

Polonia Chodzież vs Orkan Śmiłowo

0 - 0
Klasa okręgowa

Stella Białośliwie vs Leśnik Margonin

5 - 1
Klasa okręgowa

Orzeł Osiek nad Notecią vs Noteć Rosko

0 - 0
Klasa okręgowa

Sparta Złotów vs Korona Stróżewo

Kolejka 6
0 - 4
Klasa okręgowa

Noteć Czarnków vs Korona Stróżewo

0 - 1
Klasa okręgowa

Noteć Rosko vs Sparta Złotów

1 - 1
Klasa okręgowa

Orkan Śmiłowo vs Stella Białośliwie

5 - 0
Klasa okręgowa

Płomień Połajewo vs Polonia Chodzież

1 - 2
Klasa okręgowa

Wenus Jędrzejewo vs Polonia Jastrowie

2 - 3
Klasa okręgowa

Radwan Lubasz vs Sokół Damasławek

5 - 1
Klasa okręgowa

Zamek Gołańcz vs Włókniarz Okonek

3 - 2
Klasa okręgowa

Leśnik Margonin - Orzeł Osiek nad Notecią

Kolejka 7
4 - 3
Klasa okręgowa

Włókniarz Okonek vs Noteć Czarnków

1 - 1
Klasa okręgowa

Sokół Damasławek vs Zamek Gołańcz

2 - 0
Klasa okręgowa

Polonia Jastrowie vs Radwan Lubasz

1 - 3
Klasa okręgowa

Polonia Chodzież vs Wenus Jędrzejewo

1 - 1
Klasa okręgowa

Stella Białośliwie vs Płomień Połajewo

1 - 5
Klasa okręgowa

Orzeł Osiek nad Notecią vs Orkan Śmiłowo

3 - 1
Klasa okręgowa

Sparta Złotów vs Leśnik Margonin

16:00
Klasa okręgowa

Korona Stróżewo vs Noteć Rosko

2 - 2
Klasa okręgowa

Korona Stróżewo - Noteć Rosko

Kolejka 8
1 - 0
Klasa okręgowa

Noteć Czarnków vs Noteć Rosko

0 - 5
Klasa okręgowa

Leśnik Margonin vs Korona Stróżewo

0 - 2
Klasa okręgowa

Orkan Śmiłowo vs Sparta Złotów

8 - 2
Klasa okręgowa

Płomień Połajewo vs Orzeł Osiek nad Notecią

1 - 1
Klasa okręgowa

Wenus Jędrzejewo vs Stella Białośliwie

2 - 3
Klasa okręgowa

Radwan Lubasz vs Polonia Chodzież

5 - 1
Klasa okręgowa

Zamek Gołańcz vs Polonia Jastrowie

1 - 2
Klasa okręgowa

Włókniarz Okonek vs Sokół Damasławek

Kolejka 9
0 - 1
Klasa okręgowa

Sokół Damasławek vs Noteć Czarnków

1 - 0
Klasa okręgowa

Polonia Jastrowie vs Włókniarz Okonek

1 - 4
Klasa okręgowa

Polonia Chodzież vs Zamek Gołańcz

0 - 3
Klasa okręgowa

Stella Białośliwie vs Radwan Lubasz

2 - 1
Klasa okręgowa

Orzeł Osiek nad Notecią vs Wenus Jędrzejewo

1 - 4
Klasa okręgowa

Sparta Złotów vs Płomień Połajewo

0 - 6
Klasa okręgowa

Korona Stróżewo vs Orkan Śmiłowo

2 - 2
Klasa okręgowa

Noteć Rosko vs Leśnik Margonin

Kolejka 10
2 - 6
Klasa okręgowa

Noteć Czarnków vs Leśnik Margonin

5 - 1
Klasa okręgowa

Orkan Śmiłowo vs Noteć Rosko

3 - 4
Klasa okręgowa

Płomień Połajewo vs Korona Stróżewo

1 - 1
Klasa okręgowa

Wenus Jędrzejewo vs Sparta Złotów

Przełożony
Klasa okręgowa

Radwan Lubasz vs Orzeł Osiek nad Notecią

2 - 2
Klasa okręgowa

Zamek Gołańcz vs Stella Białośliwie

2 - 1
Klasa okręgowa

Włókniarz Okonek vs Polonia Chodzież

5 - 0
Klasa okręgowa

Sokół Damasławek vs Polonia Jastrowie

Kolejka 11
1 - 1
Klasa okręgowa

Polonia Jastrowie vs Noteć Czarnków

2 - 1
Klasa okręgowa

Polonia Chodzież vs Sokół Damasławek

2 - 1
Klasa okręgowa

Stella Białośliwie vs Włókniarz Okonek

0 - 6
Klasa okręgowa

Orzeł Osiek nad Notecią vs Zamek Gołańcz

5 - 1
Klasa okręgowa

Sparta Złotów vs Radwan Lubasz

7 - 2
Klasa okręgowa

Korona Stróżewo vs Wenus Jędrzejewo

1 - 3
Klasa okręgowa

Noteć Rosko vs Płomień Połajewo

1 - 1
Klasa okręgowa

Leśnik Margonin vs Orkan Śmiłowo

Kolejka 12
15:00
Klasa okręgowa

Noteć Czarnków vs Orkan Śmiłowo

14:00
Klasa okręgowa

Płomień Połajewo vs Leśnik Margonin

15:00
Klasa okręgowa

Wenus Jędrzejewo vs Noteć Rosko

15:00
Klasa okręgowa

Radwan Lubasz vs Korona Stróżewo

14:30
Klasa okręgowa

Zamek Gołańcz vs Sparta Złotów

15:00
Klasa okręgowa

Włókniarz Okonek vs Orzeł Osiek nad Notecią

15:00
Klasa okręgowa

Sokół Damasławek vs Stella Białośliwie

14:00
Klasa okręgowa

Polonia Jastrowie vs Polonia Chodzież

Kolejka 13
15:00
Klasa okręgowa

Polonia Chodzież vs Noteć Czarnków

14:00
Klasa okręgowa

Stella Białośliwie vs Polonia Jastrowie

15:00
Klasa okręgowa

Orzeł Osiek nad Notecią vs Sokół Damasławek

15:00
Klasa okręgowa

Sparta Złotów vs Włókniarz Okonek

15:00
Klasa okręgowa

Korona Stróżewo vs Zamek Gołańcz

15:00
Klasa okręgowa

Noteć Rosko vs Radwan Lubasz

14:00
Klasa okręgowa

Leśnik Margonin vs Wenus Jędrzejewo

14:00
Klasa okręgowa

Orkan Śmiłowo vs Płomień Połajewo

Kolejka 14
14:00
Klasa okręgowa

Noteć Czarnków vs Płomień Połajewo

14:00
Klasa okręgowa

Wenus Jędrzejewo vs Orkan Śmiłowo

13:00
Klasa okręgowa

Radwan Lubasz vs Leśnik Margonin

14:00
Klasa okręgowa

Zamek Gołańcz vs Noteć Rosko

14:00
Klasa okręgowa

Włókniarz Okonek vs Korona Stróżewo

13:00
Klasa okręgowa

Sokół Damasławek vs Sparta Złotów

13:00
Klasa okręgowa

Polonia Jastrowie vs Orzeł Osiek nad Notecią

14:00
Klasa okręgowa

Polonia Chodzież vs Stella Białośliwie

Kolejka 15
13:00
Klasa okręgowa

Stella Białośliwie vs Noteć Czarnków

13:00
Klasa okręgowa

Orzeł Osiek nad Notecią vs Polonia Chodzież

13:00
Klasa okręgowa

Sparta Złotów vs Polonia Jastrowie

13:00
Klasa okręgowa

Korona Stróżewo vs Sokół Damasławek

13:00
Klasa okręgowa

Noteć Rosko vs Włókniarz Okonek

13:00
Klasa okręgowa

Leśnik Margonin vs Zamek Gołańcz

13:00
Klasa okręgowa

Orkan Śmiłowo vs Radwan Lubasz