B klasa grupa 2

B klasa grupa 2

B klasa gr. 2

PozycjaKlubPWDLFAGDPts
1870124101421
28701189921
38332157812
484041916312
583231814411
682241115-48
781431620-47
882151523-87
98026527-222

Terminarz rozgrywek

RUNDA I

KLASA B GRUPA 2 RUNDA I

4 - 0
B klasa gr. 2

Orzeł II Pęckowo vs Noteć II Rosko

2 - 0
B klasa gr. 2

Victoria Miały vs Kuźnica Czarnkowska

3 - 3
B klasa gr. 2

Tarzani Wrzeszczyna vs Drawa Krzyż Wielkopolski

0 - 0
B klasa gr. 2

Orzeł Gulcz vs Noteć II Czarnków

0 - 7
B klasa gr. 2

Noteć II Rosko vs Golnica Ryczywół

0 - 5
B klasa gr. 2

Kuźnica Czarnkowska vs Orzeł Gulcz

3 - 2
B klasa gr. 2

Noteć II Czarnków vs Orzeł II Pęckowo

3 - 4
B klasa gr. 2

Drawa Krzyż Wielkopolski vs Victoria Miały

3 - 1
B klasa gr. 2

Victoria Miały vs Tarzani Wrzeszczyna

3 - 2
B klasa gr. 2

Golnica Ryczywół vs Noteć II Czarnków

0 - 5
B klasa gr. 2

Orzeł II Pęckowo vs Kuźnica Czarnkowska

1 - 1
B klasa gr. 2

Orzeł Gulcz vs Drawa Krzyż Wielkopolski

0 - 2
B klasa gr. 2

Tarzani Wrzeszczyna vs Orzeł Gulcz

2 - 1
B klasa gr. 2

Kuźnica Czarnkowska vs Golnica Ryczywół

6 - 1
B klasa gr. 2

Noteć II Czarnków vs Noteć II Rosko

5 - 1
B klasa gr. 2

Drawa Krzyż Wielkopolski vs Orzeł II Pęckowo

2 - 4
B klasa gr. 2

Noteć II Rosko vs Kuźnica Czarnkowska

3 - 1
B klasa gr. 2

Golnica Ryczywół vs Drawa Krzyż Wielkopolski

2 - 0
B klasa gr. 2

Orzeł II Pęckowo vs Tarzani Wrzeszczyna

0 - 1
B klasa gr. 2

Orzeł Gulcz vs Victoria Miały

3 - 0
B klasa gr. 2

Victoria Miały vs Orzeł II Pęckowo

0 - 1
B klasa gr. 2

Tarzani Wrzeszczyna vs Golnica Ryczywół

1 - 2
B klasa gr. 2

Kuźnica Czarnkowska vs Noteć II Czarnków

0 - 0
B klasa gr. 2

Drawa Krzyż Wielkopolski vs Noteć II Rosko

2 - 2
B klasa gr. 2

Noteć II Rosko vs Tarzani Wrzeszczyna

3 - 1
B klasa gr. 2

Golnica Ryczywół vs Victoria Miały

3 - 3
B klasa gr. 2

Orzeł II Pęckowo vs Orzeł Gulcz

2 - 2
B klasa gr. 2

Noteć II Czarnków vs Drawa Krzyż Wielkopolski

1 - 0
B klasa gr. 2

Victoria Miały vs Noteć II Rosko

1 - 2
B klasa gr. 2

Orzeł Gulcz vs Golnica Ryczywół

2 - 1
B klasa gr. 2

Tarzani Wrzeszczyna vs Noteć II Czarnków

1 - 6
B klasa gr. 2

Drawa Krzyż Wielkopolski vs Kuźnica Czarnkowska

0 - 3
B klasa gr. 2

Noteć II Rosko vs Orzeł Gulcz

2 - 3
B klasa gr. 2

Noteć II Czarnków vs Victoria Miały

4 - 3
B klasa gr. 2

Golnica Ryczywół vs Orzeł II Pęckowo

1 - 3
B klasa gr. 2

Kuźnica Czarnkowska vs Tarzani Wrzeszczyna