B klasa grupa 1

B klasa grupa 1

B klasa gr. 1

PozycjaKlubPWDLFAGDPts
166003983118
266003773018
364021411312
47304222029
562131923-47
662131823-57
752031117-66
86105728-213
96006434-300

Terminarz rozgrywek

RUNDA I

B Klasa gr. 1 Runda 1

4 - 2
B klasa gr. 1

Leśni Zawada vs KP Brzeźnica Krajeńska

3 - 8
B klasa gr. 1

Korona Dębno vs Iskra II Szydłowo

1 - 3
B klasa gr. 1

Legion Krępsko vs Błyskawica Bronisławki

2 - 7
B klasa gr. 1

ZKS Zelgniewo vs GTS Lipka

1 - 4
B klasa gr. 1

GTS Lipka vs Leśni Zawada

1 - 4
B klasa gr. 1

Piast Głubczyn vs ZKS Zelgniewo

5 - 2
B klasa gr. 1

Iskra II Szydłowo vs KP Brzeźnica Krajeńska

6 - 1
B klasa gr. 1

Korona Dębno vs Legion Krępsko

5 - 0
B klasa gr. 1

Leśni Zawada vs Piast Głubczyn

4 - 1
B klasa gr. 1

ZKS Zelgniewo vs Błyskawica Bronisławki

4 - 3
B klasa gr. 1

KP Brzeźnica Krajeńska vs GTS Lipka

0 - 7
B klasa gr. 1

Legion Krępsko vs Iskra II Szydłowo

2 - 5
B klasa gr. 1

Błyskawica Bronisławki vs Leśni Zawada

0 - 6
B klasa gr. 1

Piast Głubczyn vs KP Brzeźnica Krajeńska

10 - 2
B klasa gr. 1

Iskra II Szydłowo vs GTS Lipka

1 - 2
B klasa gr. 1

Korona Dębno vs ZKS Zelgniewo

8 - 1
B klasa gr. 1

Leśni Zawada vs Korona Dębno

3 - 0
B klasa gr. 1

GTS Lipka vs Piast Głubczyn

2 - 0
B klasa gr. 1

ZKS Zelgniewo vs Legion Krępsko

2 - 3
B klasa gr. 1

KP Brzeźnica Krajeńska vs Błyskawica Bronisławki

13:00
B klasa gr. 1

Błyskawica Bronisławki vs GTS Lipka

4 - 1
B klasa gr. 1

Korona Dębno vs KP Brzeźnica Krajeńska

1 - 11
B klasa gr. 1

Legion Krępsko vs Leśni Zawada

8 - 1
B klasa gr. 1

Iskra II Szydłowo vs Piast Głubczyn

3 - 3
B klasa gr. 1

GTS Lipka vs Korona Dębno

0 - 1
B klasa gr. 1

ZKS Zelgniewo vs Iskra II Szydłowo

5 - 2
B klasa gr. 1

Piast Głubczyn vs Błyskawica Bronisławki

5 - 1
B klasa gr. 1

KP Brzeźnica Krajeńska vs Legion Krępsko

14:00
B klasa gr. 1

ZKS Zelgniewo vs Leśni Zawada

14:00
B klasa gr. 1

Korona Dębno vs Piast Głubczyn

14:00
B klasa gr. 1

Iskra II Szydłowo vs Błyskawica Bronisławki

12:00
B klasa gr. 1

Leśni Zawada vs Iskra II Szydłowo

13:00
B klasa gr. 1

Błyskawica Bronisławki vs Korona Dębno

14:00
B klasa gr. 1

KP Brzeźnica Krajeńska vs ZKS Zelgniewo

14:00
B klasa gr. 1

Piast Głubczyn vs Legion Krępsko