A klasa grupa 2

A klasa grupa 2

A klasa gr. 2

PozycjaKlubPWDLFAGDPts
11310304984133
213100340221830
31292135102529
41282236171926
51373341182324
6126331916321
7136072127-618
8134362823515
9125072150-2915
10134182428-413
11133281624-811
12133282740-1311
131330102345-229
141301121264-521

Terminarz rozgrywek

RUNDA I

KLASA A GRUPA 2 RUNDA 1

Kolejka 1
0 - 0
A klasa gr. 2

Arto Trzcianka vs Łubianka

3 - 2
A klasa gr. 2

Sokół Gębice vs Huragan Młynkowo

3 - 0
A klasa gr. 2

Zjednoczeni Kaczory vs Noteć Dziembowo

4 - 1
A klasa gr. 2

Iskra Wyszyny vs Unia Ujście

2 - 0
A klasa gr. 2

Kłos Budzyń vs KS Leżenica

2 - 1
A klasa gr. 2

Orzeł Pęckowo vs Gryf Zofiowo

8 - 0
A klasa gr. 2

Fortuna Wieleń vs Iskra Runowo

Kolejka 2
2 - 1
A klasa gr. 2

Łubianka vs Iskra Runowo

2 - 1
A klasa gr. 2

Gryf Zofiowo vs Fortuna Wieleń

2 - 3
A klasa gr. 2

KS Leżenica vs Orzeł Pęckowo

0 - 4
A klasa gr. 2

Unia Ujście vs Kłos Budzyń

2 - 1
A klasa gr. 2

Iskra Wyszyny vs Noteć Dziembowo

2 - 3
A klasa gr. 2

Huragan Młynkowo vs Zjednoczeni Kaczory

7 - 2
A klasa gr. 2

Arto Trzcianka vs Sokół Gębice

Kolejka 3
4 - 2
A klasa gr. 2

Sokół Gębice vs Łubianka

4 - 0
A klasa gr. 2

Zjednoczeni Kaczory vs LZS Trzcianka

3 - 2
A klasa gr. 2

Iskra Wyszyny vs Huragan Młynkowo

4 - 0
A klasa gr. 2

Kłos Budzyń vs Noteć Dziembowo

6 - 0
A klasa gr. 2

Orzeł Pęckowo vs Unia Ujście

2 - 2
A klasa gr. 2

Fortuna Wieleń vs KS Leżenica

3 - 3
A klasa gr. 2

Iskra Runowo vs Gryf Zofiowo

Kolejka 4
1 - 2
A klasa gr. 2

Łubianka vs Gryf Zofiowo

7 - 1
A klasa gr. 2

KS Leżenica vs Iskra Runowo

1 - 10
A klasa gr. 2

Unia Ujście vs Fortuna Wieleń

2 - 4
A klasa gr. 2

Noteć Dziembowo vs Orzeł Pęckowo

1 - 3
A klasa gr. 2

Huragan Młynkowo vs Kłos Budzyń

2 - 2
A klasa gr. 2

Arto Trzcianka vs Iskra Wyszyny

1 - 2
A klasa gr. 2

Sokół Gębice vs Zjednoczeni Kaczory

Kolejka 5
3 - 0
A klasa gr. 2

Zjednoczeni Kaczory vs Łubianka

4 - 1
A klasa gr. 2

Iskra Wyszyny vs Sokół Gębice

0 - 1
A klasa gr. 2

Kłos Budzyń vs Arto Trzcianka

0 - 2
A klasa gr. 2

Orzeł Pęckowo vs Huragan Młynkowo

5 - 0
A klasa gr. 2

Fortuna Wieleń vs Noteć Dziembowo

3 - 4
A klasa gr. 2

Iskra Runowo vs Unia Ujście

2 - 2
A klasa gr. 2

Gryf Zofiowo vs KS Leżenica

Kolejka 6
0 - 0
A klasa gr. 2

Łubianka vs KS Leżenica

6 - 5
A klasa gr. 2

Unia Ujście vs Gryf Zofiowo

2 - 1
A klasa gr. 2

Noteć Dziembowo vs Iskra Runowo

0 - 2
A klasa gr. 2

Huragan Młynkowo vs Fortuna Wieleń

1 - 3
A klasa gr. 2

Arto Trzcianka vs Orzeł Pęckowo

2 - 6
A klasa gr. 2

Sokół Gębice vs Kłos Budzyń

1 - 1
A klasa gr. 2

Zjednoczeni Kaczory vs Iskra Wyszyny

Kolejka 7
2 - 0
A klasa gr. 2

Iskra Wyszyny vs Łubianka

0 - 0
A klasa gr. 2

Kłos Budzyń vs Zjednoczeni Kaczory

4 - 2
A klasa gr. 2

Orzeł Pęckowo vs Sokół Gębice

3 - 1
A klasa gr. 2

Fortuna Wieleń vs Arto Trzcianka

1 - 3
A klasa gr. 2

Iskra Runowo vs Huragan Młynkowo

1 - 3
A klasa gr. 2

Gryf Zofiowo vs Noteć Dziembowo

5 - 3
A klasa gr. 2

KS Leżenica vs Unia Ujście

Kolejka 8
0 - 1
A klasa gr. 2

Łubianka vs Unia Ujście

3 - 2
A klasa gr. 2

Noteć Dziembowo vs KS Leżenica

3 - 2
A klasa gr. 2

Huragan Młynkowo vs Gryf Zofiowo

2 - 0
A klasa gr. 2

Arto Trzcianka vs Iskra Runowo

0 - 1
A klasa gr. 2

Sokół Gębice vs Fortuna Wieleń

5 - 0
A klasa gr. 2

Zjednoczeni Kaczory vs Orzeł Pęckowo

15:00
A klasa gr. 2

Iskra Wyszyny vs Kłos Budzyń

Kolejka 9
3 - 1
A klasa gr. 2

Kłos Budzyń vs Łubianka

4 - 2
A klasa gr. 2

Orzeł Pęckowo vs Iskra Wyszyny

4 - 4
A klasa gr. 2

Fortuna Wieleń vs Zjednoczeni Kaczory

0 - 2
A klasa gr. 2

Iskra Runowo vs Sokół Gębice

0 - 1
A klasa gr. 2

Gryf Zofiowo vs Arto Trzcianka

3 - 0
A klasa gr. 2

KS Leżenica vs Huragan Młynkowo

1 - 0
A klasa gr. 2

Unia Ujście vs Noteć Dziembowo

Kolejka 10
1 - 2
A klasa gr. 2

Łubianka vs Noteć Dziembowo

6 - 0
A klasa gr. 2

Huragan Młynkowo vs Unia Ujście

2 - 1
A klasa gr. 2

Arto Trzcianka vs KS Leżenica

2 - 5
A klasa gr. 2

Sokół Gębice vs Gryf Zofiowo

14 - 0
A klasa gr. 2

Zjednoczeni Kaczory vs Iskra Runowo

1 - 2
A klasa gr. 2

Iskra Wyszyny vs Fortuna Wieleń

2 - 1
A klasa gr. 2

Kłos Budzyń vs Orzeł Pęckowo

Kolejka 11
4 - 3
A klasa gr. 2

Orzeł Pęckowo vs Łubianka

1 - 1
A klasa gr. 2

Fortuna Wieleń vs Kłos Budzyń

2 - 8
A klasa gr. 2

Iskra Runowo vs Iskra Wyszyny

0 - 4
A klasa gr. 2

Gryf Zofiowo vs Zjednoczeni Kaczory

4 - 1
A klasa gr. 2

KS Leżenica vs Sokół Gębice

Odwołany
A klasa gr. 2

Unia Ujście vs LZS Trzcianka

4 - 2
A klasa gr. 2

Noteć Dziembowo vs Huragan Młynkowo

Kolejka 12
3 - 0
A klasa gr. 2

Łubianka vs Huragan Młynkowo

1 - 0
A klasa gr. 2

Arto Trzcianka vs Noteć Dziembowo

3 - 4
A klasa gr. 2

Sokół Gębice vs Unia Ujście

2 - 0
A klasa gr. 2

Zjednoczeni Kaczory vs KS Leżenica

5 - 1
A klasa gr. 2

Iskra Wyszyny vs Gryf Zofiowo

3 - 0
A klasa gr. 2

Kłos Budzyń vs Iskra Runowo

3 - 0
A klasa gr. 2

Orzeł Pęckowo vs Fortuna Wieleń

Kolejka 13
2 - 3
A klasa gr. 2

Fortuna Wieleń vs Łubianka

0 - 6
A klasa gr. 2

Iskra Runowo vs Orzeł Pęckowo

3 - 7
A klasa gr. 2

Gryf Zofiowo vs Kłos Budzyń

0 - 2
A klasa gr. 2

KS Leżenica vs Iskra Wyszyny

0 - 4
A klasa gr. 2

Unia Ujście vs Zjednoczeni Kaczory

4 - 0
A klasa gr. 2

Noteć Dziembowo vs Sokół Gębice

1 - 1
A klasa gr. 2

Huragan Młynkowo vs Arto Trzcianka