A klasa grupa 2

A klasa grupa 2

A klasa gr. 2

PozycjaKlubPWDLFAGDPts
196302581721
297022617921
3962136102620
486112251719
585212012817
694231514114
793332316712
894051737-2012
993061520-59
1093061728-119
1193061123-129
1292251822-48
139126616-105
1490181033-231

Terminarz rozgrywek

RUNDA I

KLASA A GRUPA 2 RUNDA 1

Kolejka 1
0 - 0
A klasa gr. 2

Arto Trzcianka vs Łubianka

3 - 2
A klasa gr. 2

Sokół Gębice vs Huragan Młynkowo

3 - 0
A klasa gr. 2

Zjednoczeni Kaczory vs Noteć Dziembowo

4 - 1
A klasa gr. 2

Iskra Wyszyny vs Unia Ujście

2 - 0
A klasa gr. 2

Kłos Budzyń vs KS Leżenica

2 - 1
A klasa gr. 2

Orzeł Pęckowo vs Gryf Zofiowo

8 - 0
A klasa gr. 2

Fortuna Wieleń vs Iskra Runowo

Kolejka 2
2 - 1
A klasa gr. 2

Łubianka vs Iskra Runowo

2 - 1
A klasa gr. 2

Gryf Zofiowo vs Fortuna Wieleń

2 - 3
A klasa gr. 2

KS Leżenica vs Orzeł Pęckowo

0 - 4
A klasa gr. 2

Unia Ujście vs Kłos Budzyń

2 - 1
A klasa gr. 2

Iskra Wyszyny vs Noteć Dziembowo

2 - 3
A klasa gr. 2

Huragan Młynkowo vs Zjednoczeni Kaczory

7 - 2
A klasa gr. 2

Arto Trzcianka vs Sokół Gębice

Kolejka 3
4 - 2
A klasa gr. 2

Sokół Gębice vs Łubianka

4 - 0
A klasa gr. 2

Zjednoczeni Kaczory vs LZS Trzcianka

3 - 2
A klasa gr. 2

Iskra Wyszyny vs Huragan Młynkowo

4 - 0
A klasa gr. 2

Kłos Budzyń vs Noteć Dziembowo

6 - 0
A klasa gr. 2

Orzeł Pęckowo vs Unia Ujście

2 - 2
A klasa gr. 2

Fortuna Wieleń vs KS Leżenica

3 - 3
A klasa gr. 2

Iskra Runowo vs Gryf Zofiowo

Kolejka 4
1 - 2
A klasa gr. 2

Łubianka vs Gryf Zofiowo

7 - 1
A klasa gr. 2

KS Leżenica vs Iskra Runowo

1 - 10
A klasa gr. 2

Unia Ujście vs Fortuna Wieleń

2 - 4
A klasa gr. 2

Noteć Dziembowo vs Orzeł Pęckowo

1 - 3
A klasa gr. 2

Huragan Młynkowo vs Kłos Budzyń

2 - 2
A klasa gr. 2

Arto Trzcianka vs Iskra Wyszyny

1 - 2
A klasa gr. 2

Sokół Gębice vs Zjednoczeni Kaczory

Kolejka 5
3 - 0
A klasa gr. 2

Zjednoczeni Kaczory vs Łubianka

4 - 1
A klasa gr. 2

Iskra Wyszyny vs Sokół Gębice

0 - 1
A klasa gr. 2

Kłos Budzyń vs Arto Trzcianka

0 - 2
A klasa gr. 2

Orzeł Pęckowo vs Huragan Młynkowo

5 - 0
A klasa gr. 2

Fortuna Wieleń vs Noteć Dziembowo

3 - 4
A klasa gr. 2

Iskra Runowo vs Unia Ujście

2 - 2
A klasa gr. 2

Gryf Zofiowo vs KS Leżenica

Kolejka 6
0 - 0
A klasa gr. 2

Łubianka vs KS Leżenica

6 - 5
A klasa gr. 2

Unia Ujście vs Gryf Zofiowo

2 - 1
A klasa gr. 2

Noteć Dziembowo vs Iskra Runowo

0 - 2
A klasa gr. 2

Huragan Młynkowo vs Fortuna Wieleń

1 - 3
A klasa gr. 2

Arto Trzcianka vs Orzeł Pęckowo

2 - 6
A klasa gr. 2

Sokół Gębice vs Kłos Budzyń

1 - 1
A klasa gr. 2

Zjednoczeni Kaczory vs Iskra Wyszyny

Kolejka 7
2 - 0
A klasa gr. 2

Iskra Wyszyny vs Łubianka

0 - 0
A klasa gr. 2

Kłos Budzyń vs Zjednoczeni Kaczory

4 - 2
A klasa gr. 2

Orzeł Pęckowo vs Sokół Gębice

3 - 1
A klasa gr. 2

Fortuna Wieleń vs Arto Trzcianka

1 - 3
A klasa gr. 2

Iskra Runowo vs Huragan Młynkowo

1 - 3
A klasa gr. 2

Gryf Zofiowo vs Noteć Dziembowo

5 - 3
A klasa gr. 2

KS Leżenica vs Unia Ujście

Kolejka 8
0 - 1
A klasa gr. 2

Łubianka vs Unia Ujście

3 - 2
A klasa gr. 2

Noteć Dziembowo vs KS Leżenica

3 - 2
A klasa gr. 2

Huragan Młynkowo vs Gryf Zofiowo

2 - 0
A klasa gr. 2

Arto Trzcianka vs Iskra Runowo

0 - 1
A klasa gr. 2

Sokół Gębice vs Fortuna Wieleń

5 - 0
A klasa gr. 2

Zjednoczeni Kaczory vs Orzeł Pęckowo

15:00
A klasa gr. 2

Iskra Wyszyny vs Kłos Budzyń

Kolejka 9
3 - 1
A klasa gr. 2

Kłos Budzyń vs Łubianka

4 - 2
A klasa gr. 2

Orzeł Pęckowo vs Iskra Wyszyny

4 - 4
A klasa gr. 2

Fortuna Wieleń vs Zjednoczeni Kaczory

0 - 2
A klasa gr. 2

Iskra Runowo vs Sokół Gębice

0 - 1
A klasa gr. 2

Gryf Zofiowo vs Arto Trzcianka

3 - 0
A klasa gr. 2

KS Leżenica vs Huragan Młynkowo

1 - 0
A klasa gr. 2

Unia Ujście vs Noteć Dziembowo

Kolejka 10
15:00
A klasa gr. 2

Łubianka vs Noteć Dziembowo

14:00
A klasa gr. 2

Huragan Młynkowo vs Unia Ujście

14:00
A klasa gr. 2

Arto Trzcianka vs KS Leżenica

14:00
A klasa gr. 2

Sokół Gębice vs Gryf Zofiowo

15:00
A klasa gr. 2

Zjednoczeni Kaczory vs Iskra Runowo

14:00
A klasa gr. 2

Iskra Wyszyny vs Fortuna Wieleń

11:00
A klasa gr. 2

Kłos Budzyń vs Orzeł Pęckowo

Kolejka 11
15:00
A klasa gr. 2

Orzeł Pęckowo vs Łubianka

15:00
A klasa gr. 2

Fortuna Wieleń vs Kłos Budzyń

14:00
A klasa gr. 2

Iskra Runowo vs Iskra Wyszyny

16:00
A klasa gr. 2

Gryf Zofiowo vs Zjednoczeni Kaczory

11:00
A klasa gr. 2

KS Leżenica vs Sokół Gębice

15:00
A klasa gr. 2

Unia Ujście vs Arto Trzcianka

14:00
A klasa gr. 2

Noteć Dziembowo vs Huragan Młynkowo

Kolejka 12
14:00
A klasa gr. 2

Łubianka vs Huragan Młynkowo

13:00
A klasa gr. 2

Arto Trzcianka vs Noteć Dziembowo

13:00
A klasa gr. 2

Sokół Gębice vs Unia Ujście

14:00
A klasa gr. 2

Zjednoczeni Kaczory vs KS Leżenica

13:00
A klasa gr. 2

Iskra Wyszyny vs Gryf Zofiowo

13:00
A klasa gr. 2

Kłos Budzyń vs Iskra Runowo

13:00
A klasa gr. 2

Orzeł Pęckowo vs Fortuna Wieleń

Kolejka 13
13:00
A klasa gr. 2

Fortuna Wieleń vs Łubianka

13:00
A klasa gr. 2

Iskra Runowo vs Orzeł Pęckowo

13:00
A klasa gr. 2

Gryf Zofiowo vs Kłos Budzyń

13:00
A klasa gr. 2

KS Leżenica vs Iskra Wyszyny

13:00
A klasa gr. 2

Unia Ujście vs Zjednoczeni Kaczory

13:00
A klasa gr. 2

Noteć Dziembowo vs Sokół Gębice

13:00
A klasa gr. 2

Huragan Młynkowo vs Arto Trzcianka