A klasa grupa 1

A klasa grupa 1 sezon 2017/2018

PozycjaKlubPWDLFAGDPts
198013633324
2970228171121
396032317618
495221814417
5951332141816
6951326141216
795131517-216
894231718-114
983141821-310
1083141318-510
1192341418-49
1291261424-105
139108635-293
149009939-300

Terminarz rozgrywek

I RUNDA

Kolejka 1
7 - 3
A klasa gr. 1

Tarnovia Tarnówka vs Łobzonka Wyrzysk

2 - 0
A klasa gr. 1

Sokół Mieścisko vs Jedność Zakrzewo

1 - 2
A klasa gr. 1

Czarni Ferdynandowo vs Iskra Bądecz

1 - 0
A klasa gr. 1

Błyskawica Nieżychowo vs PIAST ZŁOTÓW

0 - 5
A klasa gr. 1

Zryw Sypniewo vs Unia Wapno

2 - 0
A klasa gr. 1

Iskra Krajenka vs Sokół Szamocin

2 - 1
A klasa gr. 1

Noteć Miasteczko Krajeńskie vs Sokół Kościerzyn Wielki

Kolejka 2
3 - 1
A klasa gr. 1

Łobzonka Wyrzysk vs Sokół Kościerzyn Wielki

6 - 0
A klasa gr. 1

Sokół Szamocin vs Noteć Miasteczko Krajeńskie

6 - 1
A klasa gr. 1

Unia Wapno vs Iskra Krajenka

4 - 2
A klasa gr. 1

PIAST ZŁOTÓW vs Zryw Sypniewo

2 - 2
A klasa gr. 1

Iskra Bądecz vs Błyskawica Nieżychowo

6 - 1
A klasa gr. 1

Jedność Zakrzewo vs Czarni Ferdynandowo

8 - 0
A klasa gr. 1

Sokół Mieścisko vs Tarnovia Tarnówka

Kolejka 3
1 - 1
A klasa gr. 1

Łobzonka Wyrzysk vs Sokół Mieścisko

6 - 1
A klasa gr. 1

Czarni Ferdynandowo vs Tarnovia Tarnówka

1 - 1
A klasa gr. 1

Błyskawica Nieżychowo vs Jedność Zakrzewo

4 - 1
A klasa gr. 1

Zryw Sypniewo vs Iskra Bądecz

5 - 1
A klasa gr. 1

Iskra Krajenka vs PIAST ZŁOTÓW

0 - 4
A klasa gr. 1

Noteć Miasteczko Krajeńskie vs Unia Wapno

2 - 2
A klasa gr. 1

Sokół Kościerzyn Wielki vs Sokół Szamocin

Kolejka 4
2 - 3
A klasa gr. 1

Łobzonka Wyrzysk vs Sokół Szamocin

4 - 0
A klasa gr. 1

Unia Wapno vs Sokół Kościerzyn Wielki

0 - 3
A klasa gr. 1

PIAST ZŁOTÓW vs Noteć Miasteczko Krajeńskie

2 - 1
A klasa gr. 1

Iskra Bądecz vs Iskra Krajenka

2 - 2
A klasa gr. 1

Jedność Zakrzewo vs Zryw Sypniewo

5 - 2
A klasa gr. 1

Tarnovia Tarnówka vs Błyskawica Nieżychowo

1 - 9
A klasa gr. 1

Czarni Ferdynandowo vs Sokół Mieścisko

Kolejka 5
1 - 6
A klasa gr. 1

Czarni Ferdynandowo vs Łobzonka Wyrzysk

2 - 5
A klasa gr. 1

Błyskawica Nieżychowo vs Sokół Mieścisko

1 - 3
A klasa gr. 1

Zryw Sypniewo vs Tarnovia Tarnówka

3 - 1
A klasa gr. 1

Iskra Krajenka vs Jedność Zakrzewo

0 - 0
A klasa gr. 1

Noteć Miasteczko Krajeńskie vs Iskra Bądecz

6 - 0
A klasa gr. 1

Sokół Kościerzyn Wielki vs PIAST ZŁOTÓW

0 - 7
A klasa gr. 1

Sokół Szamocin vs Unia Wapno

Kolejka 6
4 - 0
A klasa gr. 1

Iskra Bądecz vs Sokół Kościerzyn Wielki

2 - 5
A klasa gr. 1

Jedność Zakrzewo vs Noteć Miasteczko Krajeńskie

2 - 0
A klasa gr. 1

Tarnovia Tarnówka vs Iskra Krajenka

0 - 1
A klasa gr. 1

Sokół Mieścisko vs Zryw Sypniewo

0 - 2
A klasa gr. 1

Czarni Ferdynandowo vs Błyskawica Nieżychowo

1 - 4
A klasa gr. 1

Łobzonka Wyrzysk - Unia Wapno

0 - 7
A klasa gr. 1

Piast Złotów - Sokół Szamocin

Kolejka 7
3 - 0
A klasa gr. 1

Błyskawica Nieżychowo vs Łobzonka Wyrzysk

2 - 0
A klasa gr. 1

Zryw Sypniewo vs Czarni Ferdynandowo

4 - 2
A klasa gr. 1

Iskra Krajenka vs Sokół Mieścisko

0 - 1
A klasa gr. 1

Noteć Miasteczko Krajeńskie vs Tarnovia Tarnówka

1 - 1
A klasa gr. 1

Sokół Kościerzyn Wielki vs Jedność Zakrzewo

6 - 0
A klasa gr. 1

Sokół Szamocin vs Iskra Bądecz

3 - 0
A klasa gr. 1

Unia Wapno vs PIAST ZŁOTÓW

Kolejka 8
2 - 1
A klasa gr. 1

Łobzonka Wyrzysk vs PIAST ZŁOTÓW

1 - 0
A klasa gr. 1

Iskra Bądecz vs Unia Wapno

1 - 0
A klasa gr. 1

Jedność Zakrzewo vs Sokół Szamocin

4 - 0
A klasa gr. 1

Tarnovia Tarnówka vs Sokół Kościerzyn Wielki

1 - 2
A klasa gr. 1

Sokół Mieścisko vs Noteć Miasteczko Krajeńskie

2 - 3
A klasa gr. 1

Czarni Ferdynandowo vs Iskra Krajenka

3 - 1
A klasa gr. 1

Błyskawica Nieżychowo vs Zryw Sypniewo

Kolejka 9
15:00
A klasa gr. 1

Zryw Sypniewo vs Łobzonka Wyrzysk

4 - 1
A klasa gr. 1

Iskra Krajenka vs Błyskawica Nieżychowo

3 - 2
A klasa gr. 1

Noteć Miasteczko Krajeńskie vs Czarni Ferdynandowo

3 - 4
A klasa gr. 1

Sokół Kościerzyn Wielki vs Sokół Mieścisko

2 - 0
A klasa gr. 1

Sokół Szamocin vs Tarnovia Tarnówka

3 - 0
A klasa gr. 1

Unia Wapno vs Jedność Zakrzewo

0 - 6
A klasa gr. 1

PIAST ZŁOTÓW vs Iskra Bądecz

Kolejka 10
15:00
A klasa gr. 1

Łobzonka Wyrzysk vs Iskra Bądecz

15:00
A klasa gr. 1

Jedność Zakrzewo vs PIAST ZŁOTÓW

15:00
A klasa gr. 1

Tarnovia Tarnówka vs Unia Wapno

15:00
A klasa gr. 1

Sokół Mieścisko vs Sokół Szamocin

15:00
A klasa gr. 1

Czarni Ferdynandowo vs Sokół Kościerzyn Wielki

15:00
A klasa gr. 1

Błyskawica Nieżychowo vs Noteć Miasteczko Krajeńskie

15:00
A klasa gr. 1

Zryw Sypniewo vs Iskra Krajenka

Kolejka 11
15:00
A klasa gr. 1

Iskra Krajenka vs Łobzonka Wyrzysk

15:00
A klasa gr. 1

Noteć Miasteczko Krajeńskie vs Zryw Sypniewo

14:00
A klasa gr. 1

Sokół Kościerzyn Wielki vs Błyskawica Nieżychowo

15:00
A klasa gr. 1

Sokół Szamocin vs Czarni Ferdynandowo

14:00
A klasa gr. 1

Unia Wapno vs Sokół Mieścisko

14:00
A klasa gr. 1

PIAST ZŁOTÓW vs Tarnovia Tarnówka

14:00
A klasa gr. 1

Iskra Bądecz vs Jedność Zakrzewo

Kolejka 12
13:30
A klasa gr. 1

Łobzonka Wyrzysk vs Jedność Zakrzewo

13:00
A klasa gr. 1

Tarnovia Tarnówka vs Iskra Bądecz

13:00
A klasa gr. 1

Sokół Mieścisko vs PIAST ZŁOTÓW

13:00
A klasa gr. 1

Czarni Ferdynandowo vs Unia Wapno

13:00
A klasa gr. 1

Błyskawica Nieżychowo vs Sokół Szamocin

13:00
A klasa gr. 1

Zryw Sypniewo vs Sokół Kościerzyn Wielki

13:00
A klasa gr. 1

Iskra Krajenka vs Noteć Miasteczko Krajeńskie

13:00
A klasa gr. 1

Sokół Kościerzyn Wielki vs Iskra Krajenka

13:00
A klasa gr. 1

Sokół Szamocin vs Zryw Sypniewo

Kolejka 13
13:00
A klasa gr. 1

Noteć Miasteczko Krajeńskie vs Łobzonka Wyrzysk

13:00
A klasa gr. 1

Unia Wapno vs Błyskawica Nieżychowo

13:00
A klasa gr. 1

PIAST ZŁOTÓW vs Czarni Ferdynandowo

13:00
A klasa gr. 1

Iskra Bądecz vs Sokół Mieścisko

13:00
A klasa gr. 1

Jedność Zakrzewo vs Tarnovia Tarnówka