A klasa grupa 1

A klasa grupa 1 sezon 2017/2018

PozycjaKlubPWDLFAGDPts
113120159104936
21382333201326
31381435171825
41381439291025
5127232519623
6137242520523
71371540202022
8135352125-418
9124441919016
10134272432-814
11134181634-1813
12133372228-612
13131111648-424
141301121053-431

Terminarz rozgrywek

I RUNDA

Kolejka 1
7 - 3
A klasa gr. 1

Tarnovia Tarnówka vs Łobzonka Wyrzysk

2 - 0
A klasa gr. 1

Sokół Mieścisko vs Jedność Zakrzewo

1 - 2
A klasa gr. 1

Czarni Ferdynandowo vs Iskra Bądecz

1 - 0
A klasa gr. 1

Błyskawica Nieżychowo vs PIAST ZŁOTÓW

0 - 5
A klasa gr. 1

Zryw Sypniewo vs Unia Wapno

2 - 0
A klasa gr. 1

Iskra Krajenka vs Sokół Szamocin

2 - 1
A klasa gr. 1

Noteć Miasteczko Krajeńskie vs Sokół Kościerzyn Wielki

Kolejka 2
3 - 1
A klasa gr. 1

Łobzonka Wyrzysk vs Sokół Kościerzyn Wielki

6 - 0
A klasa gr. 1

Sokół Szamocin vs Noteć Miasteczko Krajeńskie

6 - 1
A klasa gr. 1

Unia Wapno vs Iskra Krajenka

4 - 2
A klasa gr. 1

PIAST ZŁOTÓW vs Zryw Sypniewo

2 - 2
A klasa gr. 1

Iskra Bądecz vs Błyskawica Nieżychowo

6 - 1
A klasa gr. 1

Jedność Zakrzewo vs Czarni Ferdynandowo

8 - 0
A klasa gr. 1

Sokół Mieścisko vs Tarnovia Tarnówka

Kolejka 3
1 - 1
A klasa gr. 1

Łobzonka Wyrzysk vs Sokół Mieścisko

6 - 1
A klasa gr. 1

Czarni Ferdynandowo vs Tarnovia Tarnówka

1 - 1
A klasa gr. 1

Błyskawica Nieżychowo vs Jedność Zakrzewo

4 - 1
A klasa gr. 1

Zryw Sypniewo vs Iskra Bądecz

5 - 1
A klasa gr. 1

Iskra Krajenka vs PIAST ZŁOTÓW

0 - 4
A klasa gr. 1

Noteć Miasteczko Krajeńskie vs Unia Wapno

2 - 2
A klasa gr. 1

Sokół Kościerzyn Wielki vs Sokół Szamocin

Kolejka 4
2 - 3
A klasa gr. 1

Łobzonka Wyrzysk vs Sokół Szamocin

4 - 0
A klasa gr. 1

Unia Wapno vs Sokół Kościerzyn Wielki

0 - 3
A klasa gr. 1

PIAST ZŁOTÓW vs Noteć Miasteczko Krajeńskie

2 - 1
A klasa gr. 1

Iskra Bądecz vs Iskra Krajenka

2 - 2
A klasa gr. 1

Jedność Zakrzewo vs Zryw Sypniewo

5 - 2
A klasa gr. 1

Tarnovia Tarnówka vs Błyskawica Nieżychowo

1 - 9
A klasa gr. 1

Czarni Ferdynandowo vs Sokół Mieścisko

Kolejka 5
1 - 6
A klasa gr. 1

Czarni Ferdynandowo vs Łobzonka Wyrzysk

2 - 5
A klasa gr. 1

Błyskawica Nieżychowo vs Sokół Mieścisko

1 - 3
A klasa gr. 1

Zryw Sypniewo vs Tarnovia Tarnówka

3 - 1
A klasa gr. 1

Iskra Krajenka vs Jedność Zakrzewo

0 - 0
A klasa gr. 1

Noteć Miasteczko Krajeńskie vs Iskra Bądecz

6 - 0
A klasa gr. 1

Sokół Kościerzyn Wielki vs PIAST ZŁOTÓW

0 - 7
A klasa gr. 1

Sokół Szamocin vs Unia Wapno

Kolejka 6
4 - 0
A klasa gr. 1

Iskra Bądecz vs Sokół Kościerzyn Wielki

2 - 5
A klasa gr. 1

Jedność Zakrzewo vs Noteć Miasteczko Krajeńskie

2 - 0
A klasa gr. 1

Tarnovia Tarnówka vs Iskra Krajenka

0 - 1
A klasa gr. 1

Sokół Mieścisko vs Zryw Sypniewo

0 - 2
A klasa gr. 1

Czarni Ferdynandowo vs Błyskawica Nieżychowo

1 - 4
A klasa gr. 1

Łobzonka Wyrzysk - Unia Wapno

0 - 7
A klasa gr. 1

Piast Złotów - Sokół Szamocin

Kolejka 7
3 - 0
A klasa gr. 1

Błyskawica Nieżychowo vs Łobzonka Wyrzysk

2 - 0
A klasa gr. 1

Zryw Sypniewo vs Czarni Ferdynandowo

4 - 2
A klasa gr. 1

Iskra Krajenka vs Sokół Mieścisko

0 - 1
A klasa gr. 1

Noteć Miasteczko Krajeńskie vs Tarnovia Tarnówka

1 - 1
A klasa gr. 1

Sokół Kościerzyn Wielki vs Jedność Zakrzewo

6 - 0
A klasa gr. 1

Sokół Szamocin vs Iskra Bądecz

3 - 0
A klasa gr. 1

Unia Wapno vs PIAST ZŁOTÓW

Kolejka 8
2 - 1
A klasa gr. 1

Łobzonka Wyrzysk vs PIAST ZŁOTÓW

1 - 0
A klasa gr. 1

Iskra Bądecz vs Unia Wapno

1 - 0
A klasa gr. 1

Jedność Zakrzewo vs Sokół Szamocin

4 - 0
A klasa gr. 1

Tarnovia Tarnówka vs Sokół Kościerzyn Wielki

1 - 2
A klasa gr. 1

Sokół Mieścisko vs Noteć Miasteczko Krajeńskie

2 - 3
A klasa gr. 1

Czarni Ferdynandowo vs Iskra Krajenka

3 - 1
A klasa gr. 1

Błyskawica Nieżychowo vs Zryw Sypniewo

Kolejka 9
3 - 0
A klasa gr. 1

Zryw Sypniewo vs Łobzonka Wyrzysk

4 - 1
A klasa gr. 1

Iskra Krajenka vs Błyskawica Nieżychowo

3 - 2
A klasa gr. 1

Noteć Miasteczko Krajeńskie vs Czarni Ferdynandowo

3 - 4
A klasa gr. 1

Sokół Kościerzyn Wielki vs Sokół Mieścisko

2 - 0
A klasa gr. 1

Sokół Szamocin vs Tarnovia Tarnówka

3 - 0
A klasa gr. 1

Unia Wapno vs Jedność Zakrzewo

0 - 6
A klasa gr. 1

PIAST ZŁOTÓW vs Iskra Bądecz

Kolejka 10
4 - 2
A klasa gr. 1

Łobzonka Wyrzysk vs Iskra Bądecz

3 - 0
A klasa gr. 1

Jedność Zakrzewo vs PIAST ZŁOTÓW

3 - 8
A klasa gr. 1

Tarnovia Tarnówka vs Unia Wapno

2 - 1
A klasa gr. 1

Sokół Mieścisko vs Sokół Szamocin

0 - 3
A klasa gr. 1

Czarni Ferdynandowo vs Sokół Kościerzyn Wielki

2 - 1
A klasa gr. 1

Błyskawica Nieżychowo vs Noteć Miasteczko Krajeńskie

0 - 3
A klasa gr. 1

Zryw Sypniewo vs Iskra Krajenka

Kolejka 11
2 - 2
A klasa gr. 1

Iskra Krajenka vs Łobzonka Wyrzysk

5 - 0
A klasa gr. 1

Noteć Miasteczko Krajeńskie vs Zryw Sypniewo

0 - 0
A klasa gr. 1

Sokół Kościerzyn Wielki vs Błyskawica Nieżychowo

3 - 0
A klasa gr. 1

Sokół Szamocin vs Czarni Ferdynandowo

3 - 2
A klasa gr. 1

Unia Wapno vs Sokół Mieścisko

0 - 7
A klasa gr. 1

PIAST ZŁOTÓW vs Tarnovia Tarnówka

Odwołany
A klasa gr. 1

Iskra Bądecz vs Jedność Zakrzewo

Kolejka 12
0 - 1
A klasa gr. 1

Łobzonka Wyrzysk vs Jedność Zakrzewo

0 - 3
A klasa gr. 1

Tarnovia Tarnówka vs Iskra Bądecz

3 - 0
A klasa gr. 1

Sokół Mieścisko vs PIAST ZŁOTÓW

1 - 8
A klasa gr. 1

Czarni Ferdynandowo vs Unia Wapno

1 - 2
A klasa gr. 1

Błyskawica Nieżychowo vs Sokół Szamocin

0 - 5
A klasa gr. 1

Zryw Sypniewo vs Sokół Kościerzyn Wielki

1 - 1
A klasa gr. 1

Iskra Krajenka vs Noteć Miasteczko Krajeńskie

0 - 4
A klasa gr. 1

Sokół Kościerzyn Wielki vs Iskra Krajenka

3 - 0
A klasa gr. 1

Sokół Szamocin vs Zryw Sypniewo

Kolejka 13
3 - 0
A klasa gr. 1

Noteć Miasteczko Krajeńskie vs Łobzonka Wyrzysk

4 - 1
A klasa gr. 1

Unia Wapno vs Błyskawica Nieżychowo

0 - 0
A klasa gr. 1

PIAST ZŁOTÓW vs Czarni Ferdynandowo

2 - 1
A klasa gr. 1

Iskra Bądecz vs Sokół Mieścisko

1 - 1
A klasa gr. 1

Jedność Zakrzewo vs Tarnovia Tarnówka