Aktualności OZPN Piła

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w OZPN Piła

Liga Międzyokręgowa: Podział punktów w Skokach

Drugie podsumowanie weekendu zabiera nas na boiska Ligi Międzyokręgowej. (Foto: Jerzy Siwiec)

Sparta Złotów zatrzymała Spartę Oborniki. Podopieczni grającego trenera Mateusza Chudzińskiego wygrali u siebie 3:1. Pierwszego gola w meczu zdobył wspomniany trener Chudziński. Na 2:0 podwyższył Karol Jurek. Po zmianie stron oborniczanie strzelili kontaktowego gola. Do siatki trafił Łukasz Zenger. Zwycięstwo gospodarzy przypieczętował Karol Jurek. Czwarty mecz na własnym stadionie przegrał Leśnik Margonin. Gospodarze przegrali z poznańskimi Winogradami 1:6. Honorowego gola dla Leśnika strzelił Sebastian Górzyński. Po stronie rywali bramki zdobyli Mateusz Forszpaniak (x2), Kamil Lulka, Damian Knopik, Kamil Padło i Patryk Nowak. Komplet punktów ze Stróżewa wywiózł Zamek Gołańcz. Zespół Łukasza Mendla pokonał Koronę 5:2. Dwa gole dla “Zamkowych” strzelił Marek Pompała. Po jednym trafieniu zanotowali Kacper Wierzbicki, Krystian Ciesielski i Krzysztof Gryszczyński. Z kolei bramkarza gości pokonali Krzysztof Troczyński i Marcin Hadała. Bez punktów z Kostrzyna wróciła Pogoń Łobżenica, która przegrała 1:4. Po dziesięciu minutach Lechia prowadziła 2:0 po bramkach Tomasza Szymczaka i Dawida Chąpińskiego. W dwudziestej drugiej minucie kontaktowe trafienie dla Pogoni zaliczył Sebastian Baron. Jeszcze przed przerwą na 3:1 podwyższył Robert Jadowski. Pod koniec meczu wynik ustalił Bartosz Wasielewski. Sporo emocji dostarczyło starcie Wełny Skoki z Iskrą Szydłowo. Do przerwy kibice nie zobaczyli bramek. Po zmianie stron szydłowianie objęli prowadzenie po strzale Błażeja Forysia. Kilkanaście minut później na 2:0 trafił Łukasz Broda. Gdy wydawało się, że Iskra wywalczy komplet punktów Wełna ruszyła do odrabiania strat. Dwukrotnie do siatki trafił najskuteczniejszy strzelec zespołu, Radosław Modlibowski. Mecz zakończył się rezultatem 2:2. Gorycz porażki musieli także przełknąć zawodnicy z Wysokiej. GLKS przegrał u siebie z Huraganem Pobiedziska 0:3. Na listę strzelców wpisali się Mateusz Chachuła (x2) i Damian Gocałek. Nic nie zapowiadało takiego wyniku w Połajewie. W dwudziestej drugiej minucie wynik starcia z Concordią Murowana Goślina otworzył Kamil Magdziarz. Przed przerwą goście wyrównali za sprawą Sebastiana Czury. Taki wynik utrzymywał się do siedemdziesiątej piątej minuty. W ostatnim kwadransie połajewianie stracili aż pięć bramek. Do siatki trafili Bartosz Szpalik, Kacper Stróżyk, Krystian Poprawski, Kamil Walkowiak, Tomasz Pilarczyk.

Wyniki:
Korona Stróżewo – Zamek Gołańcz 2:5
Bramki: Krzysztof Troczyński 35’, Marcin Hadała 52’ – Kacper Wierzbicki 14’, Krystian Ciesielski 22’, Marek Pompała 45’, 90’+3, Krzysztof Gryszczyński 59’.

Leśnik Margonin – OTPS Winogrady (Poznań) 1:6
Bramki: Sebastian Górzyński 78’ – Kamil Lulka 27’, Damian Knopik 52’, Mateusz Forszpaniak 55’, 64’, Kamil Padło 61’, Patryk Nowak 88’.

Sparta Złotów – Sparta Oborniki 3:1
Bramki: Mateusz Chudziński 16’, Karol Jurek 40’, 85’ – Łukasz Zenger 70’.

1922 Lechia Kostrzyn – Pogoń Łobżenica 4:1
Bramki:
Tomasz Szymczak 6’, Dawid Chąpiński 10’, Robert Jadowski 45’, Bartosz Wasieleswski 84’ – Sebastian Baron 22’.

Wełna Skoki – Iskra Szydłowo 2:2
Bramki: Radosław Modlibowski 78’, 86’ – Błażej Foryś 52’, Łukasz Broda 63’.

GLKS Wysoka Huragan Pobiedziska 0:3
Bramki: Damian Gocałek 27’, Mateusz Chachuła 50’, 90’+2.

Płomień Połajewo – Concordia Murowana Goślina 1:6
Bramki: Kamil Magdziarz 22’ – Sebastian Czura 44’, Bartosz Szpalik 75’, Kacper Stróżyk 78’, Krystian Poprawski 81’, Kamil Walkowiak 85’, Tomasz Pilarczyk 89’.