Aktualności OZPN Piła

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w OZPN Piła

Liga Międzyokręgowa: Nowy lider – Iskra Szydłowo

Na boiskach Ligi Międzyokręgowej w której rywalizują kluby z Naszego Okręgu mamy zmianę na fotelu lidera.

Iskra Szydłowo nowym liderem Ligi Międzyokręgowej. Podopieczni Piotra Sochackiego wykorzystali potknięcie Sparty Oborniki, która przegrała z Huraganem Pobiedziska 0:4 i pokonali u siebie Pogoń Łobżenica 4:1. W sześć minut gospodarze zdobyli trzy bramki. Najpierw trafił Paweł Pańczyszyn, potem bramkarza pokonał Patryk Polak, a trzy minuty później rzut karny wykorzystał Łukasz Skwarek. Do przerwy gospodarze prowadzili 3:0. Po zmianie stron czwartą bramkę dla szydłowian strzelił Łukasz Broda. Honorową bramkę dla przyjezdnych zdobył Marcin Janicki. Karol Jurek zapewnił zwycięstwo Sparcie Złotów na poznańskich Winogradach. Zespół Mateusz Chudzińskiego wygrał 2:1, a wspomniany Jurek dwukrotnie wpisał się na listę strzelców wykorzystując rzuty karne. Jedynego gola dla TPS strzelił Jakub Nowacki. Trwa czarna seria Korony Stróżewo. Drużyna prowadzona przez Marka Trzebnego przegrała piąty mecz z rzędu, tym razem w Murowanej Goślinie 1:4. Dla Concordii strzelali Ryszard Smogór, Marcin Pyrzowski, Krystian Poprawski i Sebastian Czura. Honor przyjezdnych uratował Dawid Chmielnicki. Gol doświadczonego Krzysztofa Gryszczyńskiego zadecydował o zwycięstwie Zamku Gołańcz z GLKS Wysoka 1:0. Punkt straty do lidera z Szydłowa ma Wełna Skoki. Zespół ze Skoków pewnie pokonał na własnym terenie Błękitnych Wronki 4:0. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Jakub Ślósarczyk. Po jednym trafieniu zaliczyli Radosław Modlibowski i Dawid Szadziul. W Połajewie miejscowy Płomień przegrał z Leśnikiem Margonin 1:2. W trzydziestej pierwszej minucie goście prowadzili po golu Roberta Troczyńskiego.Po trzech minutach wyrównał Paweł Fąferek. Zwycięstwo Leśnikowi zapewnił dwie minuty później Szymon Nejman.

Fotorelacja z meczu Iskra Szydłowo – Pogoń Łobżenica 4:1 (Foto: Jerzy Siwiec)

Fotorelacja z meczu TPS Winogrady (Poznań) – Sparta Złotów 1:2 (Foto: Adam Piechowiak)

Wyniki:
Iskra Szydłowo – Pogoń Łobżenica 4:1
Bramki:
Paweł Pańczyszyn 35’, Patryk Polak 38’, Łukasz Skwarek 41’ karny, Łukasz Broda 72’ – Marcin Janicki 88’.

TPS Winogrady (Poznań) – Sparta Złotów 1:2
Bramki: Jakub Nowacki 88’ – Karol Jurek 3’ karny, 53’ karny.

Concordia Murowana Goślina – Korona Stróżewo 4:1
Bramki:
Ryszard Smogór 36’, Marcin Pyrzowski 67’, Krystian Poprawski 71’, Sebastian Czura 88’ – Dawid Chmielnicki 89’.

Zamek Gołańcz – GLKS Wysoka 1:0
Bramka: Krzysztof Gryszczyński 80’.

Wełna Skoki – Błękitni Wronki 4:0
Bramki: Jakub Ślósarczyk 4’, 33’, Radosław Modlibowski 61’, Dawid Szadziul 74’.

Płomień Połajewo – Leśnik Margonin 1:2
Bramki: Paweł Fąferek 34’ – Robert Troczyński 31’, Szymon Nejman 36’.

Pozostałe wyniki:
Vitcovia Witkowo – 1922 Lechia Kostrzyn 2:3
Bramki: Adrian Krupka 30’, Adrian Franczak 83’ – Robert Jadowski 19’, 65’, Hubert Mielcarek 42’ (samobójcza).

Sparta Oborniki – Huragan Pobiedziska 0:4
Bramki: Mikołaj Michałowski 3’ (samobójcza), David Paku-Tshela 14’, Mateusz Chachuła 36’, Damian Gocałek 71’.

Tabela Ligi Międzyokręgowej na Łączy Nas Piłka (KLIK!)