Aktualności OZPN Piła

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w OZPN Piła

Kluby wybiorą najlepszych!

OZPN w Pile startuje z nową inicjatywą adresowaną do wszystkich klubów w okręgu. Będzie to Gala Piłki Nożnej, która podsumuje cały sezon 2018/2019.

 

– Zarząd chce wyróżnić najlepsze kluby oraz zawodników w poszczególnych klasach rozgrywkowych. Dlatego postanowiliśmy zorganizować Galę, która odbędzie się 28 lub 29 czerwca po zakończeniu sezonu. – mówi Prezes OZPN w Pile, Adam Luboński.

Podczas gali wręczone zostaną puchary dla drużyn z okręgu, które wywalczą awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Dodatkowo odbędzie się Plebiscyt, w którym wybrani zostaną najlepsi zawodnicy poszczególnych klas rozgrywkowych.

– Naszą ideą jest, żeby najlepszych zawodników poszczególnych klas rozgrywkowych wybrali inni zawodnicy i działacze związani z klubami, którzy na co dzień obserwują ligowe zmagania. – dodaje. -Już teraz wróciliśmy się do przedstawicieli klubów z naszego okręgu z prośbą o wytypowanie po trzech najlepszych zawodników. Dodatkowo przedstawiciele naszych klubów wyróżnią Najlepszego Trenera oraz Najpopularniejszego Sędziego.  W dalszym etapie odbędzie się głosowanie. O szczegółach będziemy na bieżąco informowali działaczy naszych klubów. – podsumowuje Prezes Luboński.