Aktualności OZPN Piła

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w OZPN Piła

Junior młodszy: Nielba Wągrowiec z tytułem mistrzowskim (FOTO)

2 lutego w Wapnie rozegrano Finał Halowych Mistrzostw OZPN w Pile w kategorii Junior Młodszy.

Grupa A   
UKS Fair-Play Złotów – Unia Wapno 1:0

UKS Soccer Stars – Kłos Budzyń 0:3

Wełna Skoki – UKS Fair-Play Złotów 0:0

Kłos Budzyń – Unia Wapno 0:2

UKS Soccer Stars – Wełna Skoki 2:0

Kłos Budzyń – UKS Fair-Play Złotów 1:1

Unia Wapno – UKS Soccer Stars 2:0

Wełna Skoki – Kłos Budzyń 0:0

UKS Fair-Play Złotów – UKS Soccer Stars 1:0

Unia Wapno – Wełna Skoki 0:2

Tabela
1.UKS Fair-Play Złotów – 8 punktów, bramki 3:1,

2.Unia Wapno – 6 punktów, bramki 4:3,

3.Kłos Budzyń – 5 punktów, bramki 4:3,

4.Wełna Skoki – 5 punktów, bramki 2:2,

5.UKS Soccer Stars – 3 punkty, bramki 2:6.

 

Grupa B
Sparta Złotów – KP Piła 1:1

Sokół Damasławek – AP Bambinis Trzcianka 1:1

Nielba Wągrowiec – Sparta Złotów 1:1

AP Bambins Trzcianka – KP Piła 0:7

Sokół Damasławek – Nielba Wągrowiec 0:0

AP Bambinis Trzcianka – Sparta Złotów 0:2

KP Piła – Sokół Damasławek 0:0

Nielba Wągrowiec – AP Bambinis Trzcianka 1:0

Sparta Złotów – Sokół Damasławek 0:2

KP Piła – Nielba Wągrowiec 0:2

Tabela
1. Nielba Wągrowiec – 8 punktów, bramki 4:1,

2. Sokół Damasławek – 6 punktów, bramki 3:1,

3. KP Piła – 5 punktów, bramki 8:3,

4. Sparta Złotów – 5 punktów, bramki 4:4,

5. AP Bambinis Trzcianka – 1 punkt, bramki 1:11.

 

Mecz o 9. miejsce       
UKS Soccer Stars – AP Bambinis Trzcianka 4:1

Mecz o 7. miejsce       
Wełna Skoki – Sparta Złotów 1:4

Pierwszy półfinał       
UKS Fair-Play Złotów – Sokół Damasławek 2:0

Drugi półfinał
Nielba Wągrowiec – Unia Wapno 1:0

Mecz o 5. miejsce       
Kłos Budzyń – KP Piła 1:4

Mecz o 3. miejsce        
Unia Wapno – Sokół Damasławek 0:0 (3:4 karne)

Finał                                                          
Nielba Wągrowiec – UKS Fair-Play Złotów 1:0

 

Najlepszy bramkarz – Mateusz Guz (Nielba Wągrowiec)

Najlepszy strzelec – Kasjan Lipkowski

Najlepszy zawodnik – Mateusz Rożak (Sokół Damasławek)

Fotorelacja z turnieju w Wapnie (KLIK!)