Aktualności OZPN Piła

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w OZPN Piła

IV liga: Nielba utrzymuje przewagę

Za Nami 34. kolejka zmagań na boiskach IV ligi z udziałem klubów z Naszego Okręgu.

Nielba Wągrowiec po ostatniej porażce w Śmiłowie powróciła na zwycięski szlak. Zespół Przemysława Arendta i Radosława Kołackiego pokonał na własnym stadionie Polonię Kępno. Do przerwy żółto-czarni prowadzili po golu Rafała Leśniewskiego. Na początku pierwszej połowy prowadzenie podwyższył Michał Steinke. Przyjezdni strzelili kontaktowego gola po trafieniu Łukasza Walczaka. Wynik nie uległ zmianie i nielbiści wygrali 2:1. Gol w doliczonym czasie gry dał trzy punkty Lubszaninowi Trzcianka w wyjazdowym starciu w Gołuchowie. Strzelił go Radosław Barabasz. Podopieczni Jarosława Feciucha tracą do wągrowieckiej drużyny sześć punktów na cztery kolejki przed końcem sezonu. Orkan Śmiłowo prowadzony przez Tomasza Miedzińskiego wywiózł punkt z trudnego terenu w Kórniku. Przyjezdni zremisowali z miejscową Kotwicą 2:2 po golu Kamila Magdziarza i samobójczym trafieniu Adama Śniegowskiego.

Nielba Wągrowiec – Polonia Kępno 2:1
Bramki: Rafał Leśniewski 21′, Michał Steinke 52′ – Łukasz Walczak 60′.

LKS Gołuchów – Lubuszanin Trzcianka 0:1
Bramka: Radosław Barabasz 90’+3.

Kotwica Kórnik – Orkan Śmiłowo 2:2
Bramki: Dawid Urbanek 45’+1, Karol Skiba 75′ – Kamil Magdziarz 16′, Adam Śniegowski 29′ (samobójcza).

Tabela IV Ligi na Łączy Nas Piłka (KLIK!)