Aktualności OZPN Piła

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w OZPN Piła

IV Liga: Nasi punktują

Na początek weekendowych podsumowań zapraszamy na czwartoligowe boiska, gdzie rywalizują trzy kluby z Naszego Okręgu. (Foto: Marcin Kotowski)

W Opatówku do przerwy wągrowiecka Nielba pod wodzą trenerów Przemysława Arendta i Radosława Kołackiego prowadziła 2:0 z gospodarzami. Na listę strzelców wpisali się Rafał Leśniewski i Mateusz Piechowiak. Tuż po przerwie KS złapał kontakt po trafieniu Łukasza Grabowskiego. W sześćdziesiątej minucie wynik na 2:2 ustalił Grzegorz Kuświk. Dobrą dyspozycję w meczach u siebie potwierdził Orkan Śmiłowo. Drużyna, której trenerem jest Tomasz Miedziński wygrała piąty mecz na własnym boisku. Tym razem Orkan pokonał Olimpię 5:1. Łupem bramkowym w zwycięskiej ekipie podzielili się: Damian Buczek (dwa gole), Jakub Zieliński, Michał Fertikowski i Mateusz Tatera. Honor zespołu z Koła uratował w doliczonym czasie gry Tomasz Mikusik. Komplet punktów wywalczył lider tabeli, Lubuszanin Trzcianka. Drużyna Jarosława Feciucha wygrała w Nowych Skalmierzycach z Pogonią 3:0. Na listę strzelców wpisali się Paweł Iwanicki, Paweł Wicher i Orlando Kpassa.

Fotorelacja z meczu KS Opatówek – Nielba Wągrowiec 2:2 (Foto: Marcin Kotowski)

Wyniki:
KS Opatówek – Nielba Wągrowiec 2:2
Bramki: Łukasz Grabowski 48’, Grzegorz Kuświk 60’ – Rafał Leśniewski 15’, Mateusz Piechowiak 30’.

Orkan Śmiłowo – Olimpia Koło 5:1
Bramki: Jakub Zieliński 40’, Michał Fertikowski 48’, Damian Buczek 60’, 76’, Mateusz Tatera 65’ – Tomasz Mikusik 90’.

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Lubuszanin Trzcianka 0:3
Bramki: Paweł Iwanicki 14’, Paweł Wicher 34’, Orlande Kpassa 82’.

Pozostałe wyniki:
Stainer Polonia Leszno – Victoria Września 1:1
Bramki: Kacper Robaczyński 12’ – Łukasz Jasiński 64’.

Centra 1946 Ostrów Wlkp. – Kotwica Kórnik 4:1
Bramki: Tomasz Adamczyk 22’, Michał Kucharski 74’,  85’, Jakub Michalski 90’+1 – Dawid Urbanek 62’.

Pinsel-Peter Krobianka Krobia – Sokół Pniewy 1:2
Bramki: Jędrzej Urbański 45’+2 – Krzysztof Kmieć 16’, 90’+2.

Tarnovia Tarnowo Podgórne – Warta Międzychód 1:1
Bramki: Maurycy Niemczyk 44’ – Gerard Pińczuk 83’.

Polonia Kępno – Unia Swarzędz 1:0
Bramka: Piotr Cierlak 64’.

Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. – Zjednoczeni Trzemeszno 4:2
Bramki: Mateusz Ziemiański 26’, Marek Szymanowski 36’, Mariusz Poślednik 70’, Daniel Kaczmarek 77’ – Adam Niedzielski 74’, Dawid Ciążyński 76’.

Obra Kościan – LKS Gołuchów 1:2
Bramki: Mateusz Adamski 90’+3 – Paweł Stempień 6’, Szymon Gałczyński 69’.

Tabela IV ligi na Łączy Nas Piłka (KLIK!)