Aktualności OZPN Piła

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w OZPN Piła

IV liga: Nasi idą łeb w łeb

Miniona sobota to 26. seria spotkań na boiskach IV ligi z udziałem klubów z Naszego Okręgu.
W czołówce bez zmian Lubuszanin Trzcianka i Nielba Wągrowiec, które idą łeb w łeb. Po tej kolejce obydwie ekipy nadal dzieli zaledwie jeden punkt. Zespół z Trzcianki podejmował u siebie Polonię Kępno. Po szesnastu minutach podopieczni Jarosława Feciucha objęli prowadzenie. Do siatki trafił Dawid Zieliński. Kilka minut później prowadzenie podwyższył powracający po kontuzji Paweł Wicher. Po zmianie stron bramkarza gości pokonali jeszcze Łukasz Cyruk i Kacper Grygier. Komplet punktów wywalczyła również wągrowiecka Nielba. Zespół Przemysława Arendta i Radosława Kołackiego wygrał 3:1 na wyjeździe z Victorią Września. Do przerwy żółto-czarni prowadzili po golu Jakuba Kubińskiego. Kilka minut po zmianie stron na 2:0 podwyższył Mateusz Rocławski. Cztery minuty później zespół Tomasza Bekasa zdobył kontaktowego gola. Do siatki trafił Jacek Kopaniarz. Ostatnie słowo należało do nielbistów. Po indywidualnej akcji zwycięstwo przypieczętował Rafał Leśniewski. Czwarty mecz bez zwycięstwa Orkanu Śmiłowo. Zespół Tomasza Miedzińskiego przegrał wyjazdowe starcie z LKS Gołuchów 1:3. Honorowego gola dla śmiłowian strzelił Adrian Mikołajczak.

Lubuszanin Trzcianka – Polonia Kępno 4:0
Bramki: Dawid Zieliński 16′, Paweł Wicher 25′, Łukasz Cyruk 49′, Kacper Grygier 81′.

Victoria Września – Nielba Wągrowiec 1:3
Bramki: Jacek Kopaniarz 56′ – Jakub Kubiński 35′, Mateusz Rocławski 52′, Rafał Leśniewski 83′.

LKS Gołuchów – Farmutil Orkan Śmiłowo 3:1
Bramki: Mateusz Szkudlarski 17′, Krzysztof Czabański 26′, Marcin Szymkowiak 68′ – Adrian Mikołajczak 50′.

Tabela IV ligi na Łączy Nas Piłka (KLIK!)