Aktualności OZPN Piła

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w OZPN Piła

Halowe Mistrzostwa: Eliminacje w kategorii Żaków

Przedstawiamy szczegóły dotyczące turniejów eliminacyjnych Halowych Mistrzostw OZPN w Pile w kategorii Żaków.

 

Grupa B
2 grudnia 2018, godz. 09:00 – Budzyń, hala sportowa przy ul. Rogozińskiej 52.

Przyjazd drużyn: 8:30

Terminarz:
Calcio Wągrowiec – Wełna Skoki 9:00

LPFA Skoki – Kłos Budzyń 9:15

Sokół Mieścisko – Calcio Wągrowiec 9:30

Wełna Skoki – LPFA Skoki 9:45

Sokół Mieścisko – Kłos Budzyń 10:00

Calcio Wągrowiec – LPFA Skoki 10:15

Kłos Budzyń – Wełna Skoki 10:30

LPFA Skoki – Sokół Mieścisko 10:45

Kłos Budzyń – Calcio Wągrowiec 11:00

Wełna Skoki – Sokół Mieścisko 11:15

 

Grupa E
7 grudnia 2018, godz. 16:00 – Złotów,  hala sportowa przy SP nr 2 przy ul. 8 Marca 16.

Przyjazd drużyn: 15:30.

Terminarz:
Sparta Złotów – UKS Fair-Play Złotów 16:00

Tęcza Łobżenica – Włókniarz Okonek 16:20

Tęcza Łobżenica – Sparta Złotów 16:45

Włókniarz Okonek – UKS Fair-Play Złotów 17:05

Tęcza Łobżenica – UKS Fair Play Złotów 17:25

Włókniarz Okonek – Sparta Złotów 17:45.

Grupa D
9 grudnia 2018, godz. 11:00 – Krajenka,  hala sportowa przy ul. Polańskiego 3.

Przyjazd drużyn: 10:30.

Terminarz:
Leśnik Margonin – Krajna Wyrzysk 11:00

Iskra Krajenka – MOSiR Piła 11:20

Leśnik Margonin – MOSiR Piła 11:45

Iskra Krajenka – Krajna Wyrzysk 12:05

Leśnik Margonin – Iskra Krajenka 12:25

Krajna Wyrzysk – MOSiR Piła 12:45

Grupa C
16 grudnia 2018, godz. 10:00 – Piła, hala PWSZ przy ul. Podchorążych 10.

Przyjazd drużyn: 9:30

Terminarz: 
Lubuszanin Trzcianka – UKS 2014 Kotuń 10:00

Football Academy Piła – Soccer Stars 10:20

UKS 2014 Kotuń – Soccer Stars 10:40

Lubuszanin Trzcianka – Football Academy Piła 11:00

Football Academy Piła – UKS 2014 Kotuń 11:20

Soccer Stars – Lubuszanin Trzcianka 11:40

Grupa A
16 grudnia 2018, godz. 11:00 – Wieleń, hala sportowa przy ul. Jaryńskiej.

Przyjazd drużyn: 10:30.

Terminarz:
Noteć Rosko – Fortuna Wieleń 11:00

LPFA Trzcianka – AP Reissa Piła 11:15

AP Bambinis Trzcianka – Noteć Rosko 11:30

Fortuna Wieleń – LPFA Trzcianka 11:45

AP Bambinis Trzcianka – AP Reissa Piła 12:00

Noteć Rosko – LPFA Trzcianka 12:15

AP Reissa Piła – Fortuna Wieleń 12:30

LPFA Trzcianka – AP Bambinis Trzcianka 12:45

AP Reissa Piła – Noteć Rosko 13:00

Fortuna Wieleń – AP Bambinis Trzcianka 13:15

OBOWIĄZUJE REGULAMIN MISTRZOSTW W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ OZPN PIŁA NA SEZON 2018/2019

Zespół liczy maksymalnie 10 zawodników oraz dwie osoby dorosłe (trener i asystent/opiekun).

Zwycięzcy grup eliminacyjnych będą brali udział w Finale OZPN w Pile w dniu 22 grudnia w Wągrowcu.