Aktualności OZPN Piła

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w OZPN Piła

B Klasa: Sezon zbliża się do końca

Ostatnia część podsumowań zabiera Nas na boiska B Klasy. (Foto: Pociąg do Futbolu)

Mający już zapewniony awans KP Piła rozbił na własnym terenie wicelidera, Koronę Dębno 10:0. Hat-tricka ustrzelił Wojciech Bańczyk, a dwa gole zdobył Kacper Dybziński.  Do siatki trafili również Paweł Nawrocki, Damian Parchimowicz, Robert Greń, Mikołaj Łosoś i Mateusz Maćkowiak. Komplet punktów w Głubczynie wywalczył GTS Lipka. Przyjezdni zwyciężyli 4:3 po dwóch golach Dominika Michalskiego, jednym Jacka Cichonia i Krystiana Zaborowskiego. Dla gospodarzy strzelali Tomasz Martin, Rafał Stanek i Paweł Orzechowski. W Zelgniewie gospodarze pokonali zamykający ligową tabelę Legion Krępsko 3:2. Jednak mecz został zweryfikowany jako walkower na korzyść przyjezdnych.

Fotorelacja z meczu ZKS Zelgniewo – Legion Krępsko (Foto: Pociąg do Futbolu)

KP Piła – Korona Dębno 10:0
Bramki: Paweł Nawrocki 6′, Kacper Dybziński 12′, 43′, Damian Parchimowicz 30′, Robert Greń 32′, Mikołaj Łosoś 44′, Mateusz Maćkowiak 57′, Wojciech Bańczyk 51′, 74′, 84′.

Piast Głubczyn – GTS Lipka 3:4
Bramki: Tomasz Martin 24′, Rafał Stanek 56′, Paweł Orzechowski 70′ (samobójcza) – Dominik Michalski 30′, 37′, Jacek Cichoń 42′, Krystian Zaborowski 82′.

ZKS Zelgniewo – Legion Krępsko 3:2 walkower
na boisku 3:2, bramki: Karol Kałużny 17′, Krystian Milachowski 60′, Tomasz Wypchło 61′ –  Dawid Herman 45′, Grzegorz Kotlarz 69′.

Tabela B Klasy gr. 1 na Łączy Nas Piłka (KLIK!)

Grupa 2
Pewna awansu Drawa Krzyż nie sprostała rezerwom Noteci Rosko. „Różanie” wygrali 4:3 po hat-tricku Marcina Piekarskiego i golu Szymona Pajączkowskiego. Dla Drawy dwa gole zdobył Bartosz Papaj, jednego Kamil Mrotek. W Kuźnicy Czarnkowskiej Błękitni pewnie pokonali Błyskawicę Bronisławki 5:0. Do przerwy miejscowi prowadzili po golu Arkadiusza Towpika. W drugiej połowie zwycięstwo przypieczętowali Michał Kolasa i Bartosz Pietrzyk, którzy strzelili po dwa gole.

Drawa Krzyż Wlkp. – Noteć II Rosko 3:4