Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w OZPN Piła

B Klasa: Remisowo w Brzeźnicy

Ostatnia część Naszego podsumowania zabiera Nas na boiska pilskiej B Klasy.

Grupa 1
Podział punktów w Brzeźnicy. Miejscowa Korona zremisowała 2:2 z GTS Lipka. Dwa gole dla gospodarzy strzelił Daniel Borowicz. Po stronie gości trafiali Damian Dropiewski i Jacek Cichoń. Efektowne zwycięstwo zanotowała Korona Dębno pokonując 7:1 Legion Krępsko. Łupem bramkowym podzielili się Marcin Kubacki (2 gole), Adam Łabich (2 gole), Paweł Foryś, Adam Dahlke i Maciej Końca. Honorową bramkę dla Legionu strzelił Arkadiusz Kowalski. Z powodu intensywnych opadów deszczu nie odbyło się czwartkowe spotkanie KP Piła z Piastem Głubczyn.

Korona Brzeźnica – GTS Lipka 2:2
Bramki: Daniel Borowicz 35′, 65′ – Damian Dropiewski 55′, Jacek Cichoń 82′.

Korona Dębno – Legion Krępsko 7:1
Bramki: Paweł Foryś 22′, Marcin Kubacki 24′, 33′, Adam Łabich 38′, 70′, Adam Dahlke 42′, Maciej Końca 90’+1 – Arkadiusz Kowalski 65′.

KP Piła – Piast Głubczyn
odwołany

Tabela B Klasy gr. 1 (KLIK!)

Grupa 2
Jeden gol zadecydował o zwycięstwie Błyskawicy Bronisławki w Rosku. Strzelił go Marek Kulwas. We Wrzeszczynie miejscowi Tarzani podejmowali Błękitnych Kuźnica Czarnkowska. Gospodarze prowadzili od szesnastej minuty po golu Bartosza Kajpusta. Jeszcze przed przerwą wyrównał Arkadiusz Towpik. Po zmianie stron o wygranej gości przesądzili Michał Kolasa i Kamil Wilk.

Noteć II Rosko – Błyskawica Bronisławki 0:1
Bramka: Marek Kulwas 36′.

Tarzani Wrzeszczyna – Błękitni Kuźnica Czarnkowska 1:3
Bramki: Bartosz Kajpust 16′ – Arkadiusz Towpik 27′, Michał Kolasa 55′, Kamil Wilk 67′.