Aktualności OZPN Piła

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w OZPN Piła

Puchar Polski

Za nami półfinały rozgrywek Totolotek Puchar Polski Strefy Pilskiej. Wczoraj w Jastrowiu po bardzo wyrównanym spotkaniu Polonia Jastrowie uległa Noteci Czarnków 1:2. Zaczęło się bardzo obiecująco dla gospodarzy bowiem już 7 minucie bramkę zdobył Roman Michorek. Jeszcze do przerwy wyrównał Robert Maj, a po zmianie stron w 75 minucie decydującą bramkę dla Noteci zdobył Krystian Jarosz.

Również bardzo ciekawie (ale tylko do przerwy) było w Stróżewie. W pierwszych 45 minutach remis 1:1, po bramkach Pawła Kędziory dla Iskry Szydłowo oraz Daniela Gapińskiego dla Korony Stróżewo. Po przerwie strzelali już tylko zawodnicy Iskry – rozpoczął w 46 minucie Łukasz Skwarek, następnie 2 razy Wojciech Szwedek, a na koniec Adrian Mikołajczak. Korona – Iskra 1:5.

Pozostała więc nam w Pucharze Polski już tylko jedna niewiadoma.

Finał 11 listopada 2019r., godz. 13:00 Iskra Szydłowo – Noteć Czarnków. Wkrótce zapadnie decyzja na jakim stadionie rozegrany zostanie mecz finałowy, bowiem organizacji meczu chcą się podjąć zarówno działacze z Szydłowa jak i Czarnkowa….