Na stronie
OZPN PIŁA
Witamy
OFICJALNY SPONSOR
ZINA LIGI OKRĘGOWEJ
TEL +48 739 000 034
SPORT
PASJA
Nożna
Piłka

Aktualności

TERMINARZ SPOTKAŃ

Match Day
1 - 0
IV Liga

Zieloni Lubosz vs 1922 Lechia Kostrzyn

1 - 1
IV Liga

Iskra Szydłowo vs GKS Dopiewo

0 - 1
IV Liga

Luboński 1943 Luboń vs GLKS Wysoka

1 - 2
IV Liga

TARNOVIA Tarnowo Podgórne vs Grom Plewiska

1 - 0
IV Liga

Kotwica Kórnik vs Huragan Pobiedziska

0 - 3
IV Liga

Pogoń Łobżenica vs Warta Międzychód

3 - 1
IV Liga

Nielba Wągrowiec vs Sparta Oborniki

3 - 0
IV Liga

Lubuszanin Trzcianka vs Unia Swarzędz

0 - 1
IV Liga

1922 Lechia Kostrzyn vs Unia Swarzędz

1 - 3
IV Liga

Sparta Oborniki vs Lubuszanin Trzcianka

1 - 1
IV Liga

Warta Międzychód vs Nielba Wągrowiec

3 - 2
IV Liga

Huragan Pobiedziska vs Pogoń Łobżenica

1 - 0
IV Liga

Grom Plewiska vs Kotwica Kórnik

2 - 2
IV Liga

GLKS Wysoka vs TARNOVIA Tarnowo Podgórne

4 - 1
IV Liga

GKS Dopiewo vs Luboński 1943 Luboń

1 - 3
IV Liga

Zieloni Lubosz vs Iskra Szydłowo

6 - 1
IV Liga

Iskra Szydłowo vs 1922 Lechia Kostrzyn

0 - 3
IV Liga

Luboński 1943 Luboń vs Zieloni Lubosz

2 - 0
IV Liga

TARNOVIA Tarnowo Podgórne vs GKS Dopiewo

2 - 0
IV Liga

Kotwica Kórnik vs GLKS Wysoka

2 - 5
IV Liga

Pogoń Łobżenica vs Grom Plewiska

5 - 2
IV Liga

Nielba Wągrowiec vs Huragan Pobiedziska

3 - 3
IV Liga

Lubuszanin Trzcianka vs Warta Międzychód

1 - 2
IV Liga

Sparta Oborniki vs Unia Swarzędz

0 - 4
IV Liga

1922 Lechia Kostrzyn vs Sparta Oborniki

2 - 2
IV Liga

Warta Międzychód vs Unia Swarzędz

0 - 1
IV Liga

Huragan Pobiedziska vs Lubuszanin Trzcianka

2 - 0
IV Liga

Grom Plewiska vs Nielba Wągrowiec

1 - 2
IV Liga

GLKS Wysoka vs Pogoń Łobżenica

2 - 0
IV Liga

GKS Dopiewo vs Kotwica Kórnik

0 - 0
IV Liga

Zieloni Lubosz vs TARNOVIA Tarnowo Podgórne

1 - 1
IV Liga

Iskra Szydłowo vs Luboński 1943 Luboń

0 - 0
IV Liga

Luboński 1943 Luboń vs 1922 Lechia Kostrzyn

2 - 3
IV Liga

Tarnovia Tarnówka vs Iskra Szydłowo

8 - 0
IV Liga

Kotwica Kórnik vs Zieloni Lubosz

3 - 1
IV Liga

Pogoń Łobżenica vs GKS Dopiewo

4 - 1
IV Liga

Nielba Wągrowiec vs GLKS Wysoka

1 - 0
IV Liga

Lubuszanin Trzcianka vs Grom Plewiska

0 - 1
IV Liga

Huragan Pobiedziska vs Unia Swarzędz

0 - 2
IV Liga

Sparta Oborniki vs Warta Międzychód

0 - 1
IV Liga

1922 Lechia Kostrzyn vs Warta Międzychód

1 - 3
IV Liga

Huragan Pobiedziska vs Sparta Oborniki

1 - 1
IV Liga

Grom Plewiska vs Unia Swarzędz

5 - 1
IV Liga

Lubuszanin Trzcianka vs GLKS Wysoka

1 - 3
IV Liga

GKS Dopiewo vs Nielba Wągrowiec

1 - 1
IV Liga

Zieloni Lubosz vs Pogoń Łobżenica

2 - 1
IV Liga

Iskra Szydłowo vs Kotwica Kórnik

0 - 4
IV Liga

Luboński 1943 Luboń vs TARNOVIA Tarnowo Podgórne

2 - 1
IV Liga

TARNOVIA Tarnowo Podgórne vs 1922 Lechia Kostrzyn

3 - 1
IV Liga

Kotwica Kórnik vs Luboński 1943 Luboń

0 - 4
IV Liga

Pogoń Łobżenica vs Iskra Szydłowo

5 - 1
IV Liga

Nielba Wągrowiec vs Zieloni Lubosz

3 - 1
IV Liga

Lubuszanin Trzcianka vs GKS Dopiewo

3 - 1
IV Liga

GLKS Wysoka vs Unia Swarzędz

0 - 2
IV Liga

Sparta Oborniki vs Grom Plewiska

2 - 2
IV Liga

Warta Międzychód vs Huragan Pobiedziska

1 - 0
IV Liga

1922 Lechia Kostrzyn vs Huragan Pobiedziska

1 - 0
IV Liga

Grom Plewiska vs Warta Międzychód

1 - 3
IV Liga

GLKS Wysoka vs Sparta Oborniki

0 - 1
IV Liga

GKS Dopiewo vs Unia Swarzędz

1 - 1
IV Liga

Zieloni Lubosz vs Lubuszanin Trzcianka

2 - 2
IV Liga

Iskra Szydłowo vs Nielba Wągrowiec

3 - 2
IV Liga

Luboński 1943 Luboń vs Pogoń Łobżenica

2 - 1
IV Liga

TARNOVIA Tarnowo Podgórne vs Kotwica Kórnik

3 - 1
IV Liga

Kotwica Kórnik vs 1922 Lechia Kostrzyn

0 - 2
IV Liga

Pogoń Łobżenica vs TARNOVIA Tarnowo Podgórne

3 - 0
IV Liga

Nielba Wągrowiec vs Luboński 1943 Luboń

2 - 2
IV Liga

Lubuszanin Trzcianka vs Iskra Szydłowo

1 - 2
IV Liga

Zieloni Lubosz vs Unia Swarzędz

3 - 0
IV Liga

Sparta Oborniki vs GKS Dopiewo

3 - 2
IV Liga

Warta Międzychód vs GLKS Wysoka

0 - 4
IV Liga

Huragan Pobiedziska vs Grom Plewiska

3 - 3
IV Liga

1922 Lechia Kostrzyn vs Grom Plewiska

2 - 1
IV Liga

GLKS Wysoka vs Huragan Pobiedziska

1 - 3
IV Liga

GKS Dopiewo vs Warta Międzychód

1 - 1
IV Liga

Zieloni Lubosz vs Sparta Oborniki

1 - 3
IV Liga

Iskra Szydłowo vs Unia Swarzędz

0 - 4
IV Liga

Luboński 1943 Luboń vs Lubuszanin Trzcianka

3 - 1
IV Liga

TARNOVIA Tarnowo Podgórne vs Nielba Wągrowiec

3 - 2
IV Liga

Kotwica Kórnik vs Pogoń Łobżenica

2 - 1
IV Liga

Pogoń Łobżenica vs 1922 Lechia Kostrzyn

3 - 1
IV Liga

Nielba Wągrowiec vs Kotwica Kórnik

5 - 0
IV Liga

Lubuszanin Trzcianka vs TARNOVIA Tarnowo Podgórne

2 - 2
IV Liga

Luboński 1943 Luboń vs Unia Swarzędz

1 - 0
IV Liga

Sparta Oborniki vs Iskra Szydłowo

3 - 0
IV Liga

Warta Międzychód vs Zieloni Lubosz

1 - 0
IV Liga

Huragan Pobiedziska vs GKS Dopiewo

2 - 0
IV Liga

Grom Plewiska vs GLKS Wysoka

1 - 3
IV Liga

1922 Lechia Kostrzyn vs GLKS Wysoka

1 - 1
IV Liga

GKS Dopiewo vs Grom Plewiska

2 - 2
IV Liga

Zieloni Lubosz vs Huragan Pobiedziska

0 - 3
IV Liga

Iskra Szydłowo vs Warta Międzychód

0 - 1
IV Liga

Luboński 1943 Luboń vs Sparta Oborniki

3 - 0
IV Liga

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Unia Swarzędz

2 - 2
IV Liga

Kotwica Kórnik vs Lubuszanin Trzcianka

2 - 3
IV Liga

Pogoń Łobżenica vs Nielba Wągrowiec

2 - 1
IV Liga

Nielba Wągrowiec vs 1922 Lechia Kostrzyn

6 - 0
IV Liga

Lubuszanin Trzcianka vs Pogoń Łobżenica

1 - 1
IV Liga

Kotwica Kórnik vs Unia Swarzędz

0 - 0
IV Liga

Sparta Oborniki vs TARNOVIA Tarnowo Podgórne

6 - 1
IV Liga

Warta Międzychód vs Luboński 1943 Luboń

0 - 5
IV Liga

Huragan Pobiedziska vs Iskra Szydłowo

5 - 1
IV Liga

Grom Plewiska vs Zieloni Lubosz

0 - 2
IV Liga

GLKS Wysoka vs GKS Dopiewo

0 - 2
IV Liga

1922 Lechia Kostrzyn vs GKS Dopiewo

0 - 3
IV Liga

Zieloni Lubosz vs GLKS Wysoka

4 - 3
IV Liga

Iskra Szydłowo vs Grom Plewiska

0 - 4
IV Liga

Luboński 1943 Luboń vs Huragan Pobiedziska

2 - 2
IV Liga

TARNOVIA Tarnowo Podgórne vs Warta Międzychód

1 - 2
IV Liga

Kotwica Kórnik vs Sparta Oborniki

1 - 0
IV Liga

Pogoń Łobżenica vs Unia Swarzędz

2 - 2
IV Liga

Nielba Wągrowiec vs Lubuszanin Trzcianka

5 - 0
IV Liga

Lubuszanin Trzcianka vs 1922 Lechia Kostrzyn

5 - 0
IV Liga

Nielba Wągrowiec vs Unia Swarzędz

5 - 2
IV Liga

Sparta Oborniki vs Pogoń Łobżenica

1 - 4
IV Liga

Warta Międzychód vs Kotwica Kórnik

0 - 1
IV Liga

Huragan Pobiedziska vs TARNOVIA Tarnowo Podgórne

6 - 1
IV Liga

Grom Plewiska vs Luboński 1943 Luboń

1 - 0
IV Liga

GLKS Wysoka vs Iskra Szydłowo

3 - 1
IV Liga

GKS Dopiewo vs Zieloni Lubosz

1 - 1
IV Liga

1922 Lechia Kostrzyn vs Zieloni Lubosz

0 - 2
IV Liga

GKS Dopiewo vs Iskra Szydłowo

3 - 0
IV Liga

GLKS Wysoka vs Luboński 1943 Luboń

0 - 1
IV Liga

Grom Plewiska vs TARNOVIA Tarnowo Podgórne

1 - 1
IV Liga

Huragan Pobiedziska vs Kotwica Kórnik

2 - 2
IV Liga

Warta Międzychód vs Pogoń Łobżenica

2 - 3
IV Liga

Sparta Oborniki vs Nielba Wągrowiec

1 - 2
IV Liga

Unia Swarzędz vs Lubuszanin Trzcianka

6 - 2
IV Liga

Unia Swarzędz vs 1922 Lechia Kostrzyn

2 - 0
IV Liga

Lubuszanin Trzcianka vs Sparta Oborniki

2 - 0
IV Liga

Nielba Wągrowiec vs Warta Międzychód

0 - 0
IV Liga

Pogoń Łobżenica vs Huragan Pobiedziska

1 - 1
IV Liga

Kotwica Kórnik vs Grom Plewiska

2 - 0
IV Liga

TARNOVIA Tarnowo Podgórne vs GLKS Wysoka

1 - 2
IV Liga

Iskra Szydłowo vs Zieloni Lubosz

0 - 2
IV Liga

1922 Lechia Kostrzyn vs Iskra Szydłowo

11 - 1
IV Liga

Zieloni Lubosz vs Luboński 1943 Luboń

3 - 1
IV Liga

GKS Dopiewo vs TARNOVIA Tarnowo Podgórne

3 - 1
IV Liga

GLKS Wysoka vs Kotwica Kórnik

4 - 0
IV Liga

Grom Plewiska vs Pogoń Łobżenica

4 - 0
IV Liga

Huragan Pobiedziska vs Nielba Wągrowiec

2 - 1
IV Liga

Warta Międzychód vs Lubuszanin Trzcianka

3 - 2
IV Liga

Unia Swarzędz vs Sparta Oborniki

3 - 1
IV Liga

Sparta Oborniki vs 1922 Lechia Kostrzyn

2 - 2
IV Liga

Unia Swarzędz vs Warta Międzychód

4 - 0
IV Liga

Lubuszanin Trzcianka vs Huragan Pobiedziska

3 - 2
IV Liga

Nielba Wągrowiec vs Grom Plewiska

2 - 1
IV Liga

Pogoń Łobżenica vs GLKS Wysoka

0 - 2
IV Liga

Kotwica Kórnik vs GKS Dopiewo

3 - 0
IV Liga

TARNOVIA Tarnowo Podgórne vs Zieloni Lubosz

0 - 9
IV Liga

Luboński 1943 Luboń vs Iskra Szydłowo

5 - 2
IV Liga

1922 Lechia Kostrzyn vs Luboński 1943 Luboń

0 - 1
IV Liga

Iskra Szydłowo vs TARNOVIA Tarnowo Podgórne

0 - 0
IV Liga

Zieloni Lubosz vs Kotwica Kórnik

0 - 1
IV Liga

GKS Dopiewo vs Pogoń Łobżenica

3 - 2
IV Liga

GLKS Wysoka vs Nielba Wągrowiec

0 - 2
IV Liga

Grom Plewiska vs Lubuszanin Trzcianka

3 - 0
IV Liga

Unia Swarzędz vs Huragan Pobiedziska

2 - 0
IV Liga

Warta Międzychód vs Sparta Oborniki

5 - 1
IV Liga

Warta Międzychód vs 1922 Lechia Kostrzyn

0 - 1
IV Liga

Sparta Oborniki vs Huragan Pobiedziska

2 - 0
IV Liga

Unia Swarzędz vs Grom Plewiska

1 - 1
IV Liga

GLKS Wysoka vs Lubuszanin Trzcianka

2 - 0
IV Liga

Nielba Wągrowiec vs GKS Dopiewo

0 - 0
IV Liga

Pogoń Łobżenica vs Zieloni Lubosz

2 - 2
IV Liga

Kotwica Kórnik vs Iskra Szydłowo

11 - 1
IV Liga

TARNOVIA Tarnowo Podgórne vs Luboński 1943 Luboń

0 - 0
IV Liga

1922 Lechia Kostrzyn vs TARNOVIA Tarnowo Podgórne

3 - 10
IV Liga

Luboński 1943 Luboń vs Kotwica Kórnik

4 - 0
IV Liga

Iskra Szydłowo vs Pogoń Łobżenica

0 - 1
IV Liga

Zieloni Lubosz vs Nielba Wągrowiec

5:00 pm
IV Liga

GKS Dopiewo vs Lubuszanin Trzcianka

5 - 1
IV Liga

Unia Swarzędz vs GLKS Wysoka

0 - 3
IV Liga

Grom Plewiska vs Sparta Oborniki

1 - 4
IV Liga

Huragan Pobiedziska vs Warta Międzychód

3:00 pm
IV Liga

Huragan Pobiedziska vs 1922 Lechia Kostrzyn

5:00 pm
IV Liga

Warta Międzychód vs Grom Plewiska

3:00 pm
IV Liga

Sparta Oborniki vs GLKS Wysoka

4:00 pm
IV Liga

Unia Swarzędz vs GKS Dopiewo

4:00 pm
IV Liga

Lubuszanin Trzcianka vs Zieloni Lubosz

3:00 pm
IV Liga

Nielba Wągrowiec vs Iskra Szydłowo

4:00 pm
IV Liga

Pogoń Łobżenica vs Luboński 1943 Luboń

4:00 pm
IV Liga

Kotwica Kórnik vs Tarnovia Tarnówka

2:00 pm
IV Liga

1922 Lechia Kostrzyn vs Kotwica Kórnik

4:00 pm
IV Liga

TARNOVIA Tarnowo Podgórne vs Pogoń Łobżenica

4:00 pm
IV Liga

Luboński 1943 Luboń vs Nielba Wągrowiec

11:00 am
IV Liga

Iskra Szydłowo vs Lubuszanin Trzcianka

4:00 pm
IV Liga

Unia Swarzędz vs Zieloni Lubosz

2:00 pm
IV Liga

GKS Dopiewo vs Sparta Oborniki

5:30 pm
IV Liga

GLKS Wysoka vs Warta Międzychód

11:00 am
IV Liga

Grom Plewiska vs Huragan Pobiedziska

5:00 pm
IV Liga

Grom Plewiska vs 1922 Lechia Kostrzyn

3:00 pm
IV Liga

Huragan Pobiedziska vs GLKS Wysoka

5:00 pm
IV Liga

Warta Międzychód vs GKS Dopiewo

3:00 pm
IV Liga

Sparta Oborniki vs Zieloni Lubosz

4:00 pm
IV Liga

Unia Swarzędz vs Iskra Szydłowo

4:00 pm
IV Liga

Lubuszanin Trzcianka vs Luboński 1943 Luboń

3:00 pm
IV Liga

Nielba Wągrowiec vs TARNOVIA Tarnowo Podgórne

5:00 pm
IV Liga

Pogoń Łobżenica vs Kotwica Kórnik

4:00 pm
IV Liga

1922 Lechia Kostrzyn vs Pogoń Łobżenica

4:00 pm
IV Liga

Kotwica Kórnik vs Nielba Wągrowiec

4:00 pm
IV Liga

TARNOVIA Tarnowo Podgórne vs Lubuszanin Trzcianka

6:00 pm
IV Liga

Unia Swarzędz vs Luboński 1943 Luboń

3:00 pm
IV Liga

Iskra Szydłowo vs Sparta Oborniki

2:00 pm
IV Liga

Zieloni Lubosz vs Warta Międzychód

5:00 pm
IV Liga

GKS Dopiewo vs Huragan Pobiedziska

3:00 pm
IV Liga

GLKS Wysoka vs Grom Plewiska

3:00 pm
IV Liga

GLKS Wysoka vs 1922 Lechia Kostrzyn

5:00 pm
IV Liga

Grom Plewiska vs GKS Dopiewo

3:00 pm
IV Liga

Huragan Pobiedziska vs Zieloni Lubosz

5:00 pm
IV Liga

Warta Międzychód vs Iskra Szydłowo

3:00 pm
IV Liga

Sparta Oborniki vs Luboński 1943 Luboń

4:00 pm
IV Liga

Unia Swarzędz vs TARNOVIA Tarnowo Podgórne

4:00 pm
IV Liga

Lubuszanin Trzcianka vs Kotwica Kórnik

3:00 pm
IV Liga

Nielba Wągrowiec vs Pogoń Łobżenica

4:00 pm
IV Liga

1922 Lechia Kostrzyn vs Nielba Wągrowiec

5:00 pm
IV Liga

Pogoń Łobżenica vs Lubuszanin Trzcianka

4:00 pm
IV Liga

Unia Swarzędz vs Kotwica Kórnik

4:00 pm
IV Liga

TARNOVIA Tarnowo Podgórne vs Sparta Oborniki

4:00 pm
IV Liga

Luboński 1943 Luboń vs Warta Międzychód

3:00 pm
IV Liga

Iskra Szydłowo vs Huragan Pobiedziska

2:00 pm
IV Liga

Zieloni Lubosz vs Grom Plewiska

5:00 pm
IV Liga

GKS Dopiewo vs GLKS Wysoka

5:30 pm
IV Liga

GKS Dopiewo vs 1922 Lechia Kostrzyn

5:00 pm
IV Liga

GLKS Wysoka vs Zieloni Lubosz

5:00 pm
IV Liga

Grom Plewiska vs Iskra Szydłowo

5:00 pm
IV Liga

Huragan Pobiedziska vs Luboński 1943 Luboń

5:00 pm
IV Liga

Warta Międzychód vs TARNOVIA Tarnowo Podgórne

5:00 pm
IV Liga

Sparta Oborniki vs Kotwica Kórnik

5:00 pm
IV Liga

Unia Swarzędz vs Pogoń Łobżenica

5:00 pm
IV Liga

Lubuszanin Trzcianka vs Nielba Wągrowiec

4:00 pm
IV Liga

1922 Lechia Kostrzyn vs Lubuszanin Trzcianka

4:00 pm
IV Liga

Unia Swarzędz vs Nielba Wągrowiec

4:00 pm
IV Liga

Pogoń Łobżenica vs Sparta Oborniki

4:00 pm
IV Liga

Kotwica Kórnik vs Warta Międzychód

4:00 pm
IV Liga

TARNOVIA Tarnowo Podgórne vs Huragan Pobiedziska

4:00 pm
IV Liga

Luboński 1943 Luboń vs Grom Plewiska

4:00 pm
IV Liga

Iskra Szydłowo vs GLKS Wysoka

4:00 pm
IV Liga

Zieloni Lubosz vs GKS Dopiewo

IV Liga

IV Liga

PozycjaClubPWDLFAGDPts
121146158174148
222153455312448
321135343182544
422127352282443
522115654272738
62211563933638
722114745271837
822102103630632
92286846321430
102292113341-829
112072112429-523
122264122652-2622
132248102844-1620
142254132342-1919
152224162054-3410
162113171793-766

KALENDARZ

Kwiecień 2017

P W Ś C P S N
« Mar   Maj »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Polecane wideo

Nielba Wągrowiec zdobywcą Pucharu Polski OZPN Piła!

Galeria

plakat_kurs_sedziowski_2017

SPRAWDŹ