Na stronie
OZPN PIŁA
Witamy
SPORT
PASJA
Nożna
Piłka

Aktualności

IV Liga

A klasa gr. 1

B klasa gr. 1

A klasa gr. 2

B klasa gr. 2

Klasa okręgowa

Kolejka 16
11:00
IV Liga

Sparta Oborniki vs Nielba Wągrowiec

13:00
IV Liga

Grom Plewiska vs Huragan Pobiedziska

13:00
IV Liga

Unia Swarzędz vs Orły Pniewy

13:00
IV Liga

Iskra Szydłowo vs Pogoń Łobżenica

13:00
IV Liga

Lubuszanin Trzcianka vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

13:00
IV Liga

GLKS Wysoka vs Warta Międzychód

13:30
IV Liga

Mieszko Gniezno vs Kotwica Kórnik

13:30
IV Liga

GKS Dopiewo vs Wełna Skoki

Kolejka 15
11:00
IV Liga

Sparta Oborniki vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

12:00
IV Liga

Pogoń Łobżenica vs Kotwica Kórnik

13:00
IV Liga

Iskra Szydłowo vs Orły Pniewy

13:00
IV Liga

Unia Swarzędz vs Huragan Pobiedziska

13:00
IV Liga

Nielba Wągrowiec vs GKS Dopiewo

14:00
IV Liga

Grom Plewiska vs Warta Międzychód

14:00
IV Liga

Lubuszanin Trzcianka vs Mieszko Gniezno

13:00
IV Liga

GLKS Wysoka vs Wełna Skoki

Kolejka 14
13:00
IV Liga

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Nielba Wągrowiec

14:00
IV Liga

Warta Międzychód vs Unia Swarzędz

15:00
IV Liga

Mieszko Gniezno vs Sparta Oborniki

15:00
IV Liga

Orły Pniewy vs Kotwica Kórnik

15:00
IV Liga

GKS Dopiewo vs GLKS Wysoka

14:00
IV Liga

Wełna Skoki vs Grom Plewiska

14:00
IV Liga

Pogoń Łobżenica vs Lubuszanin Trzcianka

14:00
IV Liga

Huragan Pobiedziska vs Iskra Szydłowo

Kolejka 13
13:00
IV Liga

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs GKS Dopiewo

13:00
IV Liga

Sparta Oborniki vs Pogoń Łobżenica

14:00
IV Liga

Unia Swarzędz vs Wełna Skoki

15:00
IV Liga

Lubuszanin Trzcianka vs Orły Pniewy

15:00
IV Liga

Nielba Wągrowiec vs Mieszko Gniezno

15:00
IV Liga

Iskra Szydłowo vs Warta Międzychód

15:00
IV Liga

Grom Plewiska vs GLKS Wysoka

15:00
IV Liga

Kotwica Kórnik vs Huragan Pobiedziska

Kolejka 12
1 - 4
IV Liga

Orły Pniewy vs Sparta Oborniki

1 - 2
IV Liga

GKS Dopiewo vs Grom Plewiska

3 - 1
IV Liga

Mieszko Gniezno vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

2 - 3
IV Liga

Warta Międzychód vs Kotwica Kórnik

0 - 5
IV Liga

GLKS Wysoka vs Unia Swarzędz

0 - 5
IV Liga

Huragan Pobiedziska vs Lubuszanin Trzcianka

1 - 2
IV Liga

Pogoń Łobżenica vs Nielba Wągrowiec

4 - 4
IV Liga

Wełna Skoki vs Iskra Szydłowo

Kolejka 11
6 - 0
IV Liga

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Pogoń Łobżenica

4 - 0
IV Liga

Unia Swarzędz vs Grom Plewiska

3 - 3
IV Liga

Iskra Szydłowo vs GLKS Wysoka

2 - 4
IV Liga

Lubuszanin Trzcianka vs Warta Międzychód

5 - 0
IV Liga

Nielba Wągrowiec vs Orły Pniewy

8 - 1
IV Liga

Mieszko Gniezno vs GKS Dopiewo

4 - 2
IV Liga

Kotwica Kórnik vs Wełna Skoki

1 - 2
IV Liga

Huragan Pobiedziska vs Sparta Oborniki

Kolejka 10
1 - 2
IV Liga

Orły Pniewy vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

1 - 1
IV Liga

GKS Dopiewo vs Unia Swarzędz

3 - 2
IV Liga

Wełna Skoki vs Lubuszanin Trzcianka

3 - 0
IV Liga

Grom Plewiska vs Iskra Szydłowo

3 - 2
IV Liga

Warta Międzychód vs Sparta Oborniki

0 - 2
IV Liga

Pogoń Łobżenica vs Mieszko Gniezno

1 - 1
IV Liga

GLKS Wysoka vs Kotwica Kórnik

1 - 0
IV Liga

Huragan Pobiedziska vs Nielba Wągrowiec

Kolejka 9
2 - 0
IV Liga

Iskra Szydłowo vs Unia Swarzędz

3 - 0
IV Liga

Mieszko Gniezno vs Orły Pniewy

3 - 1
IV Liga

Wełna Skoki vs Sparta Oborniki

3 - 4
IV Liga

Kotwica Kórnik vs Grom Plewiska

3 - 1
IV Liga

Lubuszanin Trzcianka vs GLKS Wysoka

0 - 5
IV Liga

Nielba Wągrowiec vs Warta Międzychód

3 - 2
IV Liga

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Huragan Pobiedziska

0 - 5
IV Liga

Pogoń Łobżenica vs GKS Dopiewo

Kolejka 8
2 - 1
IV Liga

Unia Swarzędz vs Kotwica Kórnik

3 - 1
IV Liga

Orły Pniewy vs Pogoń Łobżenica

3 - 3
IV Liga

GKS Dopiewo vs Iskra Szydłowo

1 - 4
IV Liga

Wełna Skoki vs Nielba Wągrowiec

1 - 3
IV Liga

Warta Międzychód vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

0 - 0
IV Liga

Grom Plewiska vs Lubuszanin Trzcianka

1 - 3
IV Liga

Huragan Pobiedziska vs Mieszko Gniezno

1 - 0
IV Liga

GLKS Wysoka vs Sparta Oborniki

Kolejka 7
2 - 1
IV Liga

Nielba Wągrowiec vs GLKS Wysoka

5 - 0
IV Liga

Lubuszanin Trzcianka vs Unia Swarzędz

2 - 0
IV Liga

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Wełna Skoki

1 - 1
IV Liga

Grom Plewiska vs Sparta Oborniki

7 - 0
IV Liga

Mieszko Gniezno vs Warta Międzychód

2 - 2
IV Liga

Kotwica Kórnik vs Iskra Szydłowo

0 - 2
IV Liga

Pogoń Łobżenica vs Huragan Pobiedziska

2 - 0
IV Liga

Orły Pniewy vs GKS Dopiewo

Kolejka 6
2 - 0
IV Liga

Unia Swarzędz vs Sparta Oborniki

3 - 0
IV Liga

Iskra Szydłowo vs Lubuszanin Trzcianka

2 - 3
IV Liga

Nielba Wągrowiec vs Grom Plewiska

1 - 4
IV Liga

Wełna Skoki vs Grom Plewiska

6 - 0
IV Liga

Warta Międzychód vs Pogoń Łobżenica

0 - 1
IV Liga

GKS Dopiewo vs Kotwica Kórnik

2 - 1
IV Liga

Huragan Pobiedziska vs Orły Pniewy

2 - 3
IV Liga

GLKS Wysoka vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

Kolejka 5
7 - 0
IV Liga

Iskra Szydłowo vs Sparta Oborniki

1 - 1
IV Liga

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Grom Plewiska

1 - 2
IV Liga

Nielba Wągrowiec vs Unia Swarzędz

5 - 0
IV Liga

Mieszko Gniezno vs GLKS Wysoka

1 - 2
IV Liga

Lubuszanin Trzcianka vs Kotwica Kórnik

1 - 6
IV Liga

Huragan Pobiedziska vs GKS Dopiewo

2 - 2
IV Liga

Orły Pniewy vs Warta Międzychód

1 - 7
IV Liga

Pogoń Łobżenica vs Wełna Skoki

Kolejka 4
0 - 1
IV Liga

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Unia Swarzędz

2 - 5
IV Liga

Iskra Szydłowo vs Nielba Wągrowiec

3 - 1
IV Liga

Kotwica Kórnik vs Sparta Oborniki

2 - 3
IV Liga

Grom Plewiska vs Mieszko Gniezno

0 - 4
IV Liga

GKS Dopiewo vs Lubuszanin Trzcianka

0 - 1
IV Liga

GLKS Wysoka vs Pogoń Łobżenica

4 - 1
IV Liga

Wełna Skoki vs Orły Pniewy

3 - 1
IV Liga

Warta Międzychód vs Huragan Pobiedziska

Kolejka 3
2 - 2
IV Liga

Nielba Wągrowiec vs Kotwica Kórnik

1 - 1
IV Liga

Huragan Pobiedziska vs Wełna Skoki

0 - 0
IV Liga

Pogoń Łobżenica vs Grom Plewiska

0 - 3
IV Liga

Orły Pniewy vs GLKS Wysoka

4 - 2
IV Liga

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Iskra Szydłowo

0 - 0
IV Liga

Lubuszanin Trzcianka vs Sparta Oborniki

3 - 0
IV Liga

Mieszko Gniezno vs Unia Swarzędz

2 - 0
IV Liga

Warta Międzychód vs GKS Dopiewo

Kolejka 2
3 - 5
IV Liga

Iskra Szydłowo vs Mieszko Gniezno

3 - 0
IV Liga

Grom Plewiska vs Orły Pniewy

0 - 2
IV Liga

Kotwica Kórnik vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

4 - 0
IV Liga

Lubuszanin Trzcianka vs Nielba Wągrowiec

1 - 4
IV Liga

Pogoń Łobżenica vs Unia Swarzędz

0 - 4
IV Liga

GKS Dopiewo vs Sparta Oborniki

0 - 3
IV Liga

Wełna Skoki vs Warta Międzychód

0 - 0
IV Liga

GLKS Wysoka vs Huragan Pobiedziska

Kolejka 1
3 - 0
IV Liga

Orły Pniewy vs Unia Swarzędz

2 - 0
IV Liga

Nielba Wągrowiec vs Sparta Oborniki

4 - 0
IV Liga

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Lubuszanin Trzcianka

0 - 3
IV Liga

Kotwica Kórnik vs Mieszko Gniezno

2 - 1
IV Liga

Wełna Skoki vs GKS Dopiewo

1 - 8
IV Liga

Huragan Pobiedziska vs Grom Plewiska

1 - 2
IV Liga

Pogoń Łobżenica vs Iskra Szydłowo

4 - 0
IV Liga

Warta Międzychód vs GLKS Wysoka

Kolejka 1
7 - 3
A klasa gr. 1

Tarnovia Tarnówka vs Łobzonka Wyrzysk

2 - 0
A klasa gr. 1

Sokół Mieścisko vs Jedność Zakrzewo

1 - 2
A klasa gr. 1

Czarni Ferdynandowo vs Iskra Bądecz

1 - 0
A klasa gr. 1

Błyskawica Nieżychowo vs PIAST ZŁOTÓW

0 - 5
A klasa gr. 1

Zryw Sypniewo vs Unia Wapno

2 - 0
A klasa gr. 1

Iskra Krajenka vs Sokół Szamocin

2 - 1
A klasa gr. 1

Noteć Miasteczko Krajeńskie vs Sokół Kościerzyn Wielki

Kolejka 2
3 - 1
A klasa gr. 1

Łobzonka Wyrzysk vs Sokół Kościerzyn Wielki

6 - 0
A klasa gr. 1

Sokół Szamocin vs Noteć Miasteczko Krajeńskie

6 - 1
A klasa gr. 1

Unia Wapno vs Iskra Krajenka

4 - 2
A klasa gr. 1

PIAST ZŁOTÓW vs Zryw Sypniewo

2 - 2
A klasa gr. 1

Iskra Bądecz vs Błyskawica Nieżychowo

6 - 1
A klasa gr. 1

Jedność Zakrzewo vs Czarni Ferdynandowo

8 - 0
A klasa gr. 1

Sokół Mieścisko vs Tarnovia Tarnówka

Kolejka 3
1 - 1
A klasa gr. 1

Łobzonka Wyrzysk vs Sokół Mieścisko

6 - 1
A klasa gr. 1

Czarni Ferdynandowo vs Tarnovia Tarnówka

1 - 1
A klasa gr. 1

Błyskawica Nieżychowo vs Jedność Zakrzewo

4 - 1
A klasa gr. 1

Zryw Sypniewo vs Iskra Bądecz

5 - 1
A klasa gr. 1

Iskra Krajenka vs PIAST ZŁOTÓW

0 - 4
A klasa gr. 1

Noteć Miasteczko Krajeńskie vs Unia Wapno

2 - 2
A klasa gr. 1

Sokół Kościerzyn Wielki vs Sokół Szamocin

Kolejka 4
2 - 3
A klasa gr. 1

Łobzonka Wyrzysk vs Sokół Szamocin

4 - 0
A klasa gr. 1

Unia Wapno vs Sokół Kościerzyn Wielki

0 - 3
A klasa gr. 1

PIAST ZŁOTÓW vs Noteć Miasteczko Krajeńskie

2 - 1
A klasa gr. 1

Iskra Bądecz vs Iskra Krajenka

2 - 2
A klasa gr. 1

Jedność Zakrzewo vs Zryw Sypniewo

5 - 2
A klasa gr. 1

Tarnovia Tarnówka vs Błyskawica Nieżychowo

1 - 9
A klasa gr. 1

Czarni Ferdynandowo vs Sokół Mieścisko

Kolejka 5
1 - 6
A klasa gr. 1

Czarni Ferdynandowo vs Łobzonka Wyrzysk

2 - 5
A klasa gr. 1

Błyskawica Nieżychowo vs Sokół Mieścisko

1 - 3
A klasa gr. 1

Zryw Sypniewo vs Tarnovia Tarnówka

3 - 1
A klasa gr. 1

Iskra Krajenka vs Jedność Zakrzewo

0 - 0
A klasa gr. 1

Noteć Miasteczko Krajeńskie vs Iskra Bądecz

6 - 0
A klasa gr. 1

Sokół Kościerzyn Wielki vs PIAST ZŁOTÓW

0 - 7
A klasa gr. 1

Sokół Szamocin vs Unia Wapno

Kolejka 6
4 - 0
A klasa gr. 1

Iskra Bądecz vs Sokół Kościerzyn Wielki

2 - 5
A klasa gr. 1

Jedność Zakrzewo vs Noteć Miasteczko Krajeńskie

2 - 0
A klasa gr. 1

Tarnovia Tarnówka vs Iskra Krajenka

0 - 1
A klasa gr. 1

Sokół Mieścisko vs Zryw Sypniewo

0 - 2
A klasa gr. 1

Czarni Ferdynandowo vs Błyskawica Nieżychowo

1 - 4
A klasa gr. 1

Łobzonka Wyrzysk - Unia Wapno

0 - 7
A klasa gr. 1

Piast Złotów - Sokół Szamocin

Kolejka 7
3 - 0
A klasa gr. 1

Błyskawica Nieżychowo vs Łobzonka Wyrzysk

2 - 0
A klasa gr. 1

Zryw Sypniewo vs Czarni Ferdynandowo

4 - 2
A klasa gr. 1

Iskra Krajenka vs Sokół Mieścisko

0 - 1
A klasa gr. 1

Noteć Miasteczko Krajeńskie vs Tarnovia Tarnówka

1 - 1
A klasa gr. 1

Sokół Kościerzyn Wielki vs Jedność Zakrzewo

6 - 0
A klasa gr. 1

Sokół Szamocin vs Iskra Bądecz

3 - 0
A klasa gr. 1

Unia Wapno vs PIAST ZŁOTÓW

Kolejka 8
2 - 1
A klasa gr. 1

Łobzonka Wyrzysk vs PIAST ZŁOTÓW

1 - 0
A klasa gr. 1

Iskra Bądecz vs Unia Wapno

1 - 0
A klasa gr. 1

Jedność Zakrzewo vs Sokół Szamocin

4 - 0
A klasa gr. 1

Tarnovia Tarnówka vs Sokół Kościerzyn Wielki

1 - 2
A klasa gr. 1

Sokół Mieścisko vs Noteć Miasteczko Krajeńskie

2 - 3
A klasa gr. 1

Czarni Ferdynandowo vs Iskra Krajenka

3 - 1
A klasa gr. 1

Błyskawica Nieżychowo vs Zryw Sypniewo

Kolejka 9
15:00
A klasa gr. 1

Zryw Sypniewo vs Łobzonka Wyrzysk

4 - 1
A klasa gr. 1

Iskra Krajenka vs Błyskawica Nieżychowo

3 - 2
A klasa gr. 1

Noteć Miasteczko Krajeńskie vs Czarni Ferdynandowo

3 - 4
A klasa gr. 1

Sokół Kościerzyn Wielki vs Sokół Mieścisko

2 - 0
A klasa gr. 1

Sokół Szamocin vs Tarnovia Tarnówka

3 - 0
A klasa gr. 1

Unia Wapno vs Jedność Zakrzewo

0 - 6
A klasa gr. 1

PIAST ZŁOTÓW vs Iskra Bądecz

Kolejka 10
15:00
A klasa gr. 1

Łobzonka Wyrzysk vs Iskra Bądecz

15:00
A klasa gr. 1

Jedność Zakrzewo vs PIAST ZŁOTÓW

15:00
A klasa gr. 1

Tarnovia Tarnówka vs Unia Wapno

15:00
A klasa gr. 1

Sokół Mieścisko vs Sokół Szamocin

15:00
A klasa gr. 1

Czarni Ferdynandowo vs Sokół Kościerzyn Wielki

15:00
A klasa gr. 1

Błyskawica Nieżychowo vs Noteć Miasteczko Krajeńskie

15:00
A klasa gr. 1

Zryw Sypniewo vs Iskra Krajenka

Kolejka 11
15:00
A klasa gr. 1

Iskra Krajenka vs Łobzonka Wyrzysk

15:00
A klasa gr. 1

Noteć Miasteczko Krajeńskie vs Zryw Sypniewo

14:00
A klasa gr. 1

Sokół Kościerzyn Wielki vs Błyskawica Nieżychowo

15:00
A klasa gr. 1

Sokół Szamocin vs Czarni Ferdynandowo

14:00
A klasa gr. 1

Unia Wapno vs Sokół Mieścisko

14:00
A klasa gr. 1

PIAST ZŁOTÓW vs Tarnovia Tarnówka

14:00
A klasa gr. 1

Iskra Bądecz vs Jedność Zakrzewo

Kolejka 12
13:30
A klasa gr. 1

Łobzonka Wyrzysk vs Jedność Zakrzewo

13:00
A klasa gr. 1

Tarnovia Tarnówka vs Iskra Bądecz

13:00
A klasa gr. 1

Sokół Mieścisko vs PIAST ZŁOTÓW

13:00
A klasa gr. 1

Czarni Ferdynandowo vs Unia Wapno

13:00
A klasa gr. 1

Błyskawica Nieżychowo vs Sokół Szamocin

13:00
A klasa gr. 1

Zryw Sypniewo vs Sokół Kościerzyn Wielki

13:00
A klasa gr. 1

Iskra Krajenka vs Noteć Miasteczko Krajeńskie

13:00
A klasa gr. 1

Sokół Kościerzyn Wielki vs Iskra Krajenka

13:00
A klasa gr. 1

Sokół Szamocin vs Zryw Sypniewo

Kolejka 13
13:00
A klasa gr. 1

Noteć Miasteczko Krajeńskie vs Łobzonka Wyrzysk

13:00
A klasa gr. 1

Unia Wapno vs Błyskawica Nieżychowo

13:00
A klasa gr. 1

PIAST ZŁOTÓW vs Czarni Ferdynandowo

13:00
A klasa gr. 1

Iskra Bądecz vs Sokół Mieścisko

13:00
A klasa gr. 1

Jedność Zakrzewo vs Tarnovia Tarnówka

B Klasa gr. 1 Runda 1

4 - 2
B klasa gr. 1

Leśni Zawada vs KP Brzeźnica Krajeńska

3 - 8
B klasa gr. 1

Korona Dębno vs Iskra II Szydłowo

1 - 3
B klasa gr. 1

Legion Krępsko vs Błyskawica Bronisławki

2 - 7
B klasa gr. 1

ZKS Zelgniewo vs GTS Lipka

1 - 4
B klasa gr. 1

GTS Lipka vs Leśni Zawada

1 - 4
B klasa gr. 1

Piast Głubczyn vs ZKS Zelgniewo

5 - 2
B klasa gr. 1

Iskra II Szydłowo vs KP Brzeźnica Krajeńska

6 - 1
B klasa gr. 1

Korona Dębno vs Legion Krępsko

5 - 0
B klasa gr. 1

Leśni Zawada vs Piast Głubczyn

4 - 1
B klasa gr. 1

ZKS Zelgniewo vs Błyskawica Bronisławki

4 - 3
B klasa gr. 1

KP Brzeźnica Krajeńska vs GTS Lipka

0 - 7
B klasa gr. 1

Legion Krępsko vs Iskra II Szydłowo

2 - 5
B klasa gr. 1

Błyskawica Bronisławki vs Leśni Zawada

0 - 6
B klasa gr. 1

Piast Głubczyn vs KP Brzeźnica Krajeńska

10 - 2
B klasa gr. 1

Iskra II Szydłowo vs GTS Lipka

1 - 2
B klasa gr. 1

Korona Dębno vs ZKS Zelgniewo

8 - 1
B klasa gr. 1

Leśni Zawada vs Korona Dębno

3 - 0
B klasa gr. 1

GTS Lipka vs Piast Głubczyn

2 - 0
B klasa gr. 1

ZKS Zelgniewo vs Legion Krępsko

2 - 3
B klasa gr. 1

KP Brzeźnica Krajeńska vs Błyskawica Bronisławki

13:00
B klasa gr. 1

Błyskawica Bronisławki vs GTS Lipka

4 - 1
B klasa gr. 1

Korona Dębno vs KP Brzeźnica Krajeńska

1 - 11
B klasa gr. 1

Legion Krępsko vs Leśni Zawada

8 - 1
B klasa gr. 1

Iskra II Szydłowo vs Piast Głubczyn

3 - 3
B klasa gr. 1

GTS Lipka vs Korona Dębno

0 - 1
B klasa gr. 1

ZKS Zelgniewo vs Iskra II Szydłowo

5 - 2
B klasa gr. 1

Piast Głubczyn vs Błyskawica Bronisławki

5 - 1
B klasa gr. 1

KP Brzeźnica Krajeńska vs Legion Krępsko

14:00
B klasa gr. 1

ZKS Zelgniewo vs Leśni Zawada

14:00
B klasa gr. 1

Korona Dębno vs Piast Głubczyn

14:00
B klasa gr. 1

Iskra II Szydłowo vs Błyskawica Bronisławki

12:00
B klasa gr. 1

Leśni Zawada vs Iskra II Szydłowo

13:00
B klasa gr. 1

Błyskawica Bronisławki vs Korona Dębno

14:00
B klasa gr. 1

KP Brzeźnica Krajeńska vs ZKS Zelgniewo

14:00
B klasa gr. 1

Piast Głubczyn vs Legion Krępsko

KLASA A GRUPA 2 RUNDA 1

Kolejka 1
0 - 0
A klasa gr. 2

Arto Trzcianka vs Łubianka

3 - 2
A klasa gr. 2

Sokół Gębice vs Huragan Młynkowo

3 - 0
A klasa gr. 2

Zjednoczeni Kaczory vs Noteć Dziembowo

4 - 1
A klasa gr. 2

Iskra Wyszyny vs Unia Ujście

2 - 0
A klasa gr. 2

Kłos Budzyń vs KS Leżenica

2 - 1
A klasa gr. 2

Orzeł Pęckowo vs Gryf Zofiowo

8 - 0
A klasa gr. 2

Fortuna Wieleń vs Iskra Runowo

Kolejka 2
2 - 1
A klasa gr. 2

Łubianka vs Iskra Runowo

2 - 1
A klasa gr. 2

Gryf Zofiowo vs Fortuna Wieleń

2 - 3
A klasa gr. 2

KS Leżenica vs Orzeł Pęckowo

0 - 4
A klasa gr. 2

Unia Ujście vs Kłos Budzyń

2 - 1
A klasa gr. 2

Iskra Wyszyny vs Noteć Dziembowo

2 - 3
A klasa gr. 2

Huragan Młynkowo vs Zjednoczeni Kaczory

7 - 2
A klasa gr. 2

Arto Trzcianka vs Sokół Gębice

Kolejka 3
4 - 2
A klasa gr. 2

Sokół Gębice vs Łubianka

4 - 0
A klasa gr. 2

Zjednoczeni Kaczory vs LZS Trzcianka

3 - 2
A klasa gr. 2

Iskra Wyszyny vs Huragan Młynkowo

4 - 0
A klasa gr. 2

Kłos Budzyń vs Noteć Dziembowo

6 - 0
A klasa gr. 2

Orzeł Pęckowo vs Unia Ujście

2 - 2
A klasa gr. 2

Fortuna Wieleń vs KS Leżenica

3 - 3
A klasa gr. 2

Iskra Runowo vs Gryf Zofiowo

Kolejka 4
1 - 2
A klasa gr. 2

Łubianka vs Gryf Zofiowo

7 - 1
A klasa gr. 2

KS Leżenica vs Iskra Runowo

1 - 10
A klasa gr. 2

Unia Ujście vs Fortuna Wieleń

2 - 4
A klasa gr. 2

Noteć Dziembowo vs Orzeł Pęckowo

1 - 3
A klasa gr. 2

Huragan Młynkowo vs Kłos Budzyń

2 - 2
A klasa gr. 2

Arto Trzcianka vs Iskra Wyszyny

1 - 2
A klasa gr. 2

Sokół Gębice vs Zjednoczeni Kaczory

Kolejka 5
3 - 0
A klasa gr. 2

Zjednoczeni Kaczory vs Łubianka

4 - 1
A klasa gr. 2

Iskra Wyszyny vs Sokół Gębice

0 - 1
A klasa gr. 2

Kłos Budzyń vs Arto Trzcianka

0 - 2
A klasa gr. 2

Orzeł Pęckowo vs Huragan Młynkowo

5 - 0
A klasa gr. 2

Fortuna Wieleń vs Noteć Dziembowo

3 - 4
A klasa gr. 2

Iskra Runowo vs Unia Ujście

2 - 2
A klasa gr. 2

Gryf Zofiowo vs KS Leżenica

Kolejka 6
0 - 0
A klasa gr. 2

Łubianka vs KS Leżenica

6 - 5
A klasa gr. 2

Unia Ujście vs Gryf Zofiowo

2 - 1
A klasa gr. 2

Noteć Dziembowo vs Iskra Runowo

0 - 2
A klasa gr. 2

Huragan Młynkowo vs Fortuna Wieleń

1 - 3
A klasa gr. 2

Arto Trzcianka vs Orzeł Pęckowo

2 - 6
A klasa gr. 2

Sokół Gębice vs Kłos Budzyń

1 - 1
A klasa gr. 2

Zjednoczeni Kaczory vs Iskra Wyszyny

Kolejka 7
2 - 0
A klasa gr. 2

Iskra Wyszyny vs Łubianka

0 - 0
A klasa gr. 2

Kłos Budzyń vs Zjednoczeni Kaczory

4 - 2
A klasa gr. 2

Orzeł Pęckowo vs Sokół Gębice

3 - 1
A klasa gr. 2

Fortuna Wieleń vs Arto Trzcianka

1 - 3
A klasa gr. 2

Iskra Runowo vs Huragan Młynkowo

1 - 3
A klasa gr. 2

Gryf Zofiowo vs Noteć Dziembowo

5 - 3
A klasa gr. 2

KS Leżenica vs Unia Ujście

Kolejka 8
0 - 1
A klasa gr. 2

Łubianka vs Unia Ujście

3 - 2
A klasa gr. 2

Noteć Dziembowo vs KS Leżenica

3 - 2
A klasa gr. 2

Huragan Młynkowo vs Gryf Zofiowo

2 - 0
A klasa gr. 2

Arto Trzcianka vs Iskra Runowo

0 - 1
A klasa gr. 2

Sokół Gębice vs Fortuna Wieleń

5 - 0
A klasa gr. 2

Zjednoczeni Kaczory vs Orzeł Pęckowo

15:00
A klasa gr. 2

Iskra Wyszyny vs Kłos Budzyń

Kolejka 9
3 - 1
A klasa gr. 2

Kłos Budzyń vs Łubianka

4 - 2
A klasa gr. 2

Orzeł Pęckowo vs Iskra Wyszyny

4 - 4
A klasa gr. 2

Fortuna Wieleń vs Zjednoczeni Kaczory

0 - 2
A klasa gr. 2

Iskra Runowo vs Sokół Gębice

0 - 1
A klasa gr. 2

Gryf Zofiowo vs Arto Trzcianka

3 - 0
A klasa gr. 2

KS Leżenica vs Huragan Młynkowo

1 - 0
A klasa gr. 2

Unia Ujście vs Noteć Dziembowo

Kolejka 10
15:00
A klasa gr. 2

Łubianka vs Noteć Dziembowo

14:00
A klasa gr. 2

Huragan Młynkowo vs Unia Ujście

14:00
A klasa gr. 2

Arto Trzcianka vs KS Leżenica

14:00
A klasa gr. 2

Sokół Gębice vs Gryf Zofiowo

15:00
A klasa gr. 2

Zjednoczeni Kaczory vs Iskra Runowo

14:00
A klasa gr. 2

Iskra Wyszyny vs Fortuna Wieleń

11:00
A klasa gr. 2

Kłos Budzyń vs Orzeł Pęckowo

Kolejka 11
15:00
A klasa gr. 2

Orzeł Pęckowo vs Łubianka

15:00
A klasa gr. 2

Fortuna Wieleń vs Kłos Budzyń

14:00
A klasa gr. 2

Iskra Runowo vs Iskra Wyszyny

16:00
A klasa gr. 2

Gryf Zofiowo vs Zjednoczeni Kaczory

11:00
A klasa gr. 2

KS Leżenica vs Sokół Gębice

15:00
A klasa gr. 2

Unia Ujście vs Arto Trzcianka

14:00
A klasa gr. 2

Noteć Dziembowo vs Huragan Młynkowo

Kolejka 12
14:00
A klasa gr. 2

Łubianka vs Huragan Młynkowo

13:00
A klasa gr. 2

Arto Trzcianka vs Noteć Dziembowo

13:00
A klasa gr. 2

Sokół Gębice vs Unia Ujście

14:00
A klasa gr. 2

Zjednoczeni Kaczory vs KS Leżenica

13:00
A klasa gr. 2

Iskra Wyszyny vs Gryf Zofiowo

13:00
A klasa gr. 2

Kłos Budzyń vs Iskra Runowo

13:00
A klasa gr. 2

Orzeł Pęckowo vs Fortuna Wieleń

Kolejka 13
13:00
A klasa gr. 2

Fortuna Wieleń vs Łubianka

13:00
A klasa gr. 2

Iskra Runowo vs Orzeł Pęckowo

13:00
A klasa gr. 2

Gryf Zofiowo vs Kłos Budzyń

13:00
A klasa gr. 2

KS Leżenica vs Iskra Wyszyny

13:00
A klasa gr. 2

Unia Ujście vs Zjednoczeni Kaczory

13:00
A klasa gr. 2

Noteć Dziembowo vs Sokół Gębice

13:00
A klasa gr. 2

Huragan Młynkowo vs Arto Trzcianka

KLASA B GRUPA 2 RUNDA I

14:00
B klasa gr. 2

Orzeł II Pęckowo vs Noteć II Rosko

14:00
B klasa gr. 2

Victoria Miały vs Kuźnica Czarnkowska

14:00
B klasa gr. 2

Tarzani Wrzeszczyna vs Drawa Krzyż Wielkopolski

12:00
B klasa gr. 2

Orzeł Gulcz vs Noteć II Czarnków

15:00
B klasa gr. 2

Noteć II Rosko vs Golnica Ryczywół

14:00
B klasa gr. 2

Kuźnica Czarnkowska vs Orzeł Gulcz

13:00
B klasa gr. 2

Noteć II Czarnków vs Orzeł II Pęckowo

16:00
B klasa gr. 2

Drawa Krzyż Wielkopolski vs Victoria Miały

3 - 1
B klasa gr. 2

Victoria Miały vs Tarzani Wrzeszczyna

3 - 2
B klasa gr. 2

Golnica Ryczywół vs Noteć II Czarnków

0 - 5
B klasa gr. 2

Orzeł II Pęckowo vs Kuźnica Czarnkowska

1 - 1
B klasa gr. 2

Orzeł Gulcz vs Drawa Krzyż Wielkopolski

0 - 2
B klasa gr. 2

Tarzani Wrzeszczyna vs Orzeł Gulcz

2 - 1
B klasa gr. 2

Kuźnica Czarnkowska vs Golnica Ryczywół

6 - 1
B klasa gr. 2

Noteć II Czarnków vs Noteć II Rosko

5 - 1
B klasa gr. 2

Drawa Krzyż Wielkopolski vs Orzeł II Pęckowo

2 - 4
B klasa gr. 2

Noteć II Rosko vs Kuźnica Czarnkowska

3 - 1
B klasa gr. 2

Golnica Ryczywół vs Drawa Krzyż Wielkopolski

2 - 0
B klasa gr. 2

Orzeł II Pęckowo vs Tarzani Wrzeszczyna

0 - 1
B klasa gr. 2

Orzeł Gulcz vs Victoria Miały

3 - 0
B klasa gr. 2

Victoria Miały vs Orzeł II Pęckowo

0 - 1
B klasa gr. 2

Tarzani Wrzeszczyna vs Golnica Ryczywół

1 - 2
B klasa gr. 2

Kuźnica Czarnkowska vs Noteć II Czarnków

0 - 0
B klasa gr. 2

Drawa Krzyż Wielkopolski vs Noteć II Rosko

2 - 2
B klasa gr. 2

Noteć II Rosko vs Tarzani Wrzeszczyna

3 - 1
B klasa gr. 2

Golnica Ryczywół vs Victoria Miały

3 - 3
B klasa gr. 2

Orzeł II Pęckowo vs Orzeł Gulcz

2 - 2
B klasa gr. 2

Noteć II Czarnków vs Drawa Krzyż Wielkopolski

1 - 0
B klasa gr. 2

Victoria Miały vs Noteć II Rosko

1 - 2
B klasa gr. 2

Orzeł Gulcz vs Golnica Ryczywół

2 - 1
B klasa gr. 2

Tarzani Wrzeszczyna vs Noteć II Czarnków

1 - 6
B klasa gr. 2

Drawa Krzyż Wielkopolski vs Kuźnica Czarnkowska

0 - 3
B klasa gr. 2

Noteć II Rosko vs Orzeł Gulcz

2 - 3
B klasa gr. 2

Noteć II Czarnków vs Victoria Miały

4 - 3
B klasa gr. 2

Golnica Ryczywół vs Orzeł II Pęckowo

1 - 3
B klasa gr. 2

Kuźnica Czarnkowska vs Tarzani Wrzeszczyna

Kolejka 1
1 - 2
Klasa okręgowa

Wenus Jędrzejewo vs Noteć Czarnków

2 - 6
Klasa okręgowa

Radwan Lubasz vs Płomień Połajewo

0 - 1
Klasa okręgowa

Zamek Gołańcz vs Orkan Śmiłowo

2 - 3
Klasa okręgowa

Włókniarz Okonek vs Leśnik Margonin

2 - 4
Klasa okręgowa

Sokół Damasławek vs Noteć Rosko

2 - 6
Klasa okręgowa

Polonia Jastrowie vs Korona Stróżewo

3 - 1
Klasa okręgowa

Sparta Złotów vs Polonia Chodzież

1 - 2
Klasa okręgowa

Stella Białośliwie vs Orzeł Osiek nad Notecią

Kolejka 2
1 - 2
Klasa okręgowa

Noteć Czarnków vs Orzeł Osiek nad Notecią

0 - 0
Klasa okręgowa

Sparta Złotów vs Stella Białośliwie

3 - 1
Klasa okręgowa

Korona Stróżewo vs Polonia Chodzież

1 - 3
Klasa okręgowa

Noteć Rosko vs Polonia Jastrowie

4 - 3
Klasa okręgowa

Leśnik Margonin vs Sokół Damasławek

4 - 0
Klasa okręgowa

Orkan Śmiłowo vs Włókniarz Okonek

3 - 2
Klasa okręgowa

Płomień Połajewo vs Zamek Gołańcz

1 - 1
Klasa okręgowa

Wenus Jędrzejewo vs Radwan Lubasz

Kolejka 3
1 - 3
Klasa okręgowa

Włókniarz Okonek vs Płomień Połajewo

3 - 1
Klasa okręgowa

Polonia Chodzież vs Noteć Rosko

2 - 5
Klasa okręgowa

Polonia Jastrowie vs Leśnik Margonin

1 - 5
Klasa okręgowa

Orzeł Osiek nad Notecią vs Sparta Złotów

IV LIGA

Klasa okręgowa

A klasa gr. 1

A klasa gr. 2

B klasa gr. 1

B klasa gr. 2

PozycjaKlubPWDLFAGDPts
11212004994036
21291231131828
31281335201525
41264227161122
5127142117422
6126152522319
7125342222018
8125252617917
9125252828017
10124443330316
11123271524-911
12123271332-1911
13123181429-1510
14122371227-159
15122281830-128
16121110639-334

Sezon 2017/2018 Klasa okręgowa

PozycjaKlubPWDLFAGDPts
11191150153528
2118213472726
31182140172326
41173125101524
51163234142021
6116322923621
7114252024-414
8114162227-513
9114161535-2013
10112631215-312
11104061738-2112
12112361623-79
13113081432-189
14102171532-177
15112091329-166
16111281530-155
PozycjaKlubPWDLFAGDPts
198013633324
2970228171121
396032317618
495221814417
5951332141816
6951326141216
795131517-216
894231718-114
983141821-310
1083141318-510
1192341418-49
1291261424-105
139108635-293
149009939-300

A klasa gr. 2

PozycjaKlubPWDLFAGDPts
196302581721
297022617921
3962136102620
486112251719
585212012817
694231514114
793332316712
894051737-2012
993061520-59
1093061728-119
1193061123-129
1292251822-48
139126616-105
1490181033-231

B klasa gr. 1

PozycjaKlubPWDLFAGDPts
166003983118
266003773018
364021411312
47304222029
562131923-47
662131823-57
752031117-66
86105728-213
96006434-300

B klasa gr. 2

PozycjaKlubPWDLFAGDPts
176011710718
26501126615
364021991012
4622210738
56213151237
67214812-47
761321013-36
86114920-114
96024516-112

KALENDARZ

Październik 2017
P W Ś C P S N
« Wrz   Lis »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Polecane wideo

Nielba Wągrowiec zdobywcą Pucharu Polski OZPN Piła!

Galeria